Helloween

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Helloween

Příspěvekod Kain » 11. září 2012, 21:52

ov42: přišlo mně, že byl lízlý, ne že by vyloženě padal na zem, ale tak nějak se mně zdálo, že si přihnul. Všimlo si toho i víc lidí. Na jednu stranu chápu, že koncertní šňůra je dlouhá a kondice není vždy stoprocentní, ale u něj mně to dost vadí, už tak ho moc nemusím a takhle byl ještě... více vlezlý než obvykle ;)
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 41
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Helloween

Příspěvekod Besofen » 12. září 2012, 10:06

Když jeli Hellish rok tour s Gamma Ray tak Helloween předvedli pro mně jak skvělý koncert, výbornou show (hlavně to divadýlko Smoke on the water), velmi podařený setlist (pravda pár hitů bylo v Medley) a nakonec ty staré fláky co odehráli s Gamma Ray měly samozřejmě také větší kouzlo. Jedinou vadou na kráse bylo zařezení málo songů z Gambling with the devil. V porovnání s tím tour k 7 sinners byla naprostá katastrofa. Špatný setlist, samá sola, 10-minutové 20 let staré songy, které už každý fanoušek Helloween viděl nejmíň 5x - pro mně velké zklamání. No a jinak k Derisovi na koncertech mi nepřišel až tak hrozný. S Kiskeho songama na tom není nejlíp, ale stejně ikdyby je zazpíval perfektně tak Kiskeovci budou pořád pyčovat. Na MoR 2011 jsem byl a je pravda, že by si zasloužil aby po něm někdo hodil dýni. Na autogramiádu si pán nepřišel, sám se na podiu chlubil jak byli na exkurzi v likérce, a ožral se z whiskey a ten výkon co předvedl :roll: Jinak stejně Deris mi nepřijde pořád tak hrozný jako pan Weikath :lol:
Uživatelský avatar
Besofen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvky: 468
Registrován: 29. prosinec 2010, 23:15

Re: Helloween

Příspěvekod Nikinka » 19. říjen 2012, 23:49

Začla jsem je poslouchat nedávno, max. dva tejdny, ale líbí se mi :) Zatím nejvíc album Gambling with the Devil, to nejnovější 7 Sinners je taky super, ale víc se mi líbí tohle. Starší nevím, splývá mi to jak to poslouchám po sobě. A líběj se mi natolik (i s Gamma ray který jsem si taky poslechla nedávno), že bych šla i na koncert v březnu 8-)
Uživatelský avatar
Nikinka
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 38
Bydliště: Příbram
Příspěvky: 150
Registrován: 17. říjen 2012, 21:21

Re: Helloween

Příspěvekod Nikinka » 28. říjen 2012, 23:09

Hehe, tak se mě už víc líbí 7 Sinners :D :D Noo... a v tom březnu na koncert JDU, jupí :D
Uživatelský avatar
Nikinka
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 38
Bydliště: Příbram
Příspěvky: 150
Registrován: 17. říjen 2012, 21:21

Re: Helloween

Příspěvekod Stick » 29. říjen 2012, 8:11

Tak snad nebudeš zklamaná, koncert Helloween je vždycky sázka do loterie...
Jinak už je venku nové EP Burning Sun, a není to dobrý.
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Helloween

Příspěvekod adrian » 29. říjen 2012, 8:15

Stick píše:Jinak už je venku nové EP Burning Sun, a není to dobrý.

Hodne diplomaticky receno 8-)
Uživatelský avatar
adrian
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: 22 Acacia Avenue
Příspěvky: 1312
Registrován: 11. únor 2009, 21:28

Re: Helloween

Příspěvekod ov42 » 29. říjen 2012, 11:34

Úplně mi uniklo, že už je to venku. A na prdel mě to tedy neposadilo, ale to Are you Metal taky ne a pak to kompletní CD 7 Sinners dokázalo (z mého pohledu nejlepší deska od Dark Ride).
Mimochodem, Adriane - byl si stejně kritický i k poslední desce Maidenů? Taky v jejich rámci jedna z nejslabších položek. A po vynikající A Matter Of Life And Death to bylo obzvlášť patrné.
A ten Berlín, to už je jako jistý, že u nás příští rok nebudou? Myslím, že ještě nepotvrdili všechny data.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Helloween

Příspěvekod Hooya » 29. říjen 2012, 12:44

Já třeba myslím, že poslední Maideni jsou o 2 třídy výš než nemastné neslavné AMOFAD, ale to jsme úplně jinde a jen se zbytečně oddalujeme od Helloween.
Good Job. Well Done.
Uživatelský avatar
Hooya
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3231
Registrován: 22. březen 2008, 17:00
Aktivní v kapele: SABATON Revival

Re: Helloween

Příspěvekod Nikinka » 29. říjen 2012, 12:54

Stick píše:Tak snad nebudeš zklamaná, koncert Helloween je vždycky sázka do loterie...

no uvidíme :) ono je sázka do loterie totiž všechno...
Uživatelský avatar
Nikinka
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 38
Bydliště: Příbram
Příspěvky: 150
Registrován: 17. říjen 2012, 21:21

Re: Helloween

Příspěvekod Stick » 29. říjen 2012, 12:57

7 Sinners je fakt fajn, takovou desku jsem od nich nečekal, i jsem byl celkem navnaděn. Počkám si samozřejmě na celou desku, ale třeba Wanna Be God je hnus, který neměl být nikdy stvořen. Deris měl vždycky svoje skladby dost nevyrovnaný, ale to, co je v poslední době vyplodit, to fakt nepobírám. Vedle Wanna Be God stačí zmínit třeba blábol v podobě Mrs. God. Burning Sun je taková klasická Weikathovka s celkem dobrým refrénem. Grosskopfova Another Shot of Life je asi nejlepší, škoda že jen bonus.
Nicméně tuten materiál mě teda moc nepřesvědčil, uvidím, co celá deska. Očekávám průser. :hi:

Nikinka: To není pravda, jsou koncerty, u kterých si člověk může být jistý, že budou dokonalé. :D
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Helloween

Příspěvekod Kain » 29. říjen 2012, 13:00

ov42: i kdyby byla poslední deska Maidenů v rámci jejich diskografie nejslabší (jako že si to nemyslím), pořád strčí do kapsy 99 procent produkce současných heavymetalových kapel :) ale to jen tak bokem...

nové EP Helloween takový průměr, neurazí, nenadchne. A nerozumím tomu, proč to vyšlo jen v Japonsku. Ne že bych ho chtěl koupit, ale tak nějak nechápu, jaký to má smysl? :shock:
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 41
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Helloween

Příspěvekod ov42 » 29. říjen 2012, 13:39

add 1. odstavec: Samozřejmě v rámci celkové albové hevíkové produkce je to setsakramenský nadprůměr. Ale i ten může být podprůměrem v rámci diskografie kapely, jako je Iron Maiden

add. 2. odstavec: Japončíci prostě vyžadují u těchhle kapely vždy bonus navíc a jsou schopni vydírat stylem, že jestli nedají bonus speciálně jen pro Japonsko, tak si kapela na pódiích v zemi vycházejícího Slunce nebrnkne. A pro Helloween a další je Japonsko jedním z klíčových trhů, takže svolej.¨
Ironií je, že ta Markusova bonusová nealbovka je ze všech tří písní zdaleka nejlepší, a Wanna Be God je opravdu strašná.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Helloween

Příspěvekod sir » 29. říjen 2012, 14:36

Doufám, že Burning sun je jen narychlo spíchnutý pro Japončíky a že regulérní deska bude mnohem lepší! Ty písničky mě absolutně ničim neoslovily. Pouštim si Master of the Rings... Na uklidnění...
Uživatelský avatar
sir
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 38
Příspěvky: 246
Registrován: 1. říjen 2012, 14:19

Re: Helloween

Příspěvekod adrian » 29. říjen 2012, 18:23

Ov42: Nechces doufam srovnavat posledni Maiden s EP od Helloween? To by potom bylo zbytecny vubec pokracovat v debate.
Jinak neni to jisty, ze u nas nebudou. A ja samozrejme doufam, ze budou. Ale proste jedu do Berlina jeste 8-)
Uživatelský avatar
adrian
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: 22 Acacia Avenue
Příspěvky: 1312
Registrován: 11. únor 2009, 21:28

Re: Helloween

Příspěvekod Dag » 29. říjen 2012, 18:40

Tak to EP už jsem taky slyšel... co na to říct. Nuda? Asi jo, příjde mi, jako bych to už slyšel, ale vyloženě mi to netrhá uši, poslouchat se to dá. Uvidíme co zbytek alba.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Helloween

Příspěvekod ov42 » 29. říjen 2012, 20:15

adrian píše:Ov42: Nechces doufam srovnavat posledni Maiden s EP od Helloween? To by potom bylo zbytecny vubec pokracovat v debate.
Jinak neni to jisty, ze u nas nebudou. A ja samozrejme doufam, ze budou. Ale proste jedu do Berlina jeste 8-)

Srovnávat budu až elpíčka. Ale 7 Sinners nad The Final Frontier ze stejného roku jednoznačně vítězí.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Helloween

Příspěvekod adrian » 29. říjen 2012, 21:05

Jak u koho, ale to je fakt zbytecna debata 8-)
Uživatelský avatar
adrian
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: 22 Acacia Avenue
Příspěvky: 1312
Registrován: 11. únor 2009, 21:28

Re: Helloween

Příspěvekod Landreth » 1. listopad 2012, 19:13

Sice mám z Burning Sun poslechnutou jen titulní skladbu a tu Grosskopfovu, ale naplnily se obavy po tom, co prohlásili, že to bude víc optimističtější album. Není to špatné, není to dobré. Škoda jen, že nezůstanou u toho temnějšího vyznění, to jim sedne mnohem líp...

Ale na koncert pojedu asi i tak, Helouvíni jsou pro mě srdcovka, jeden z úplně prvních zahraničních metalů, který jsem kdy poslouchal. Vždy budou mít jako jediní jakési specifické místo u mě
I AM NOT A TERRORIST. I'm just a bearded man.
Uživatelský avatar
Landreth
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: Brünn/Friedeck
Příspěvky: 248
Registrován: 1. prosinec 2011, 15:02

Re: Helloween

Příspěvekod dronda » 18. listopad 2012, 14:23

Odkryt cover nového alba

Skrytý obsah
Obrázek
pokud obrázek nevidíte tak zde je odkaz http://metalstorm.net/images/news/big/18382-1.jpg
Naposledy upravil dronda dne 18. listopad 2012, 14:46, celkově upraveno 2
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Helloween

Příspěvekod Stick » 18. listopad 2012, 14:31

Jak už jsem psal jinde, hnus. Měli by toho nechat a vrátit se ke kresleným.
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

PředchozíDalší

Zpět na Power/Speed Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků