Ador Dorath

Moderátor: The_Nameless

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Ador Dorath

Příspěvekod mIZZYchal » 11. listopad 2011, 0:39

Jo, na tuhle věc se těším snad nejvíc, co se českých věcí týče. Doufám, že si k tomu opět vymyslí nějaký parádní obal. Mám od nich doma vše a tohle nebude výjimkou.
Uživatelský avatar
mIZZYchal
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 58
Příspěvky: 2478
Registrován: 7. listopad 2010, 20:46

Re: Ador Dorath

Příspěvekod dronda » 11. listopad 2011, 1:34

Na facebooku Basinu je u Adorů uvedeno že chystají novou desku a dvoj-DVD. Já se na ně fakt hodně těším, protože to je jedna z prvních "tvrdých" kapel co jsem začal poslouchat, ale to že chystají něco nového mi až do dneška trestuhodně unikalo.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Orwin » 11. listopad 2011, 11:10

Taktéž se na nové věci AD těším, nicméně po tom traileru je mi opět smutno z toho vyšachování zpěvačky :-( S tím se budu asi smiřovat hodně dlouho.
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1977
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Garion » 5. říjen 2012, 13:08

Už někdo z vás viděl to Live DVD? Tuším, že Dronda je majitelem téhle placky... Jaké to je?
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Ador Dorath

Příspěvekod dronda » 5. říjen 2012, 13:11

Majitelem této placky jsem, dokonce i podepsané s věnováním, ale stále jsem to ještě neviděl :oops:
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Garion » 5. říjen 2012, 13:17

Vostudo! :lol: Já jsem si na to dneska nějak vzpomněl a kouknul jsem na jejich web a nic moc jsem tam nenašel, dokonce to dývko nemaj ani v diskografii... Koncerty domluvený veskrze žádný... co s nima hergot je? Vím, že měli vyrazit na krátké tour s obnovenými Inner Fear, ale kvůli prohibici se nějak rušilo či co... Přitom po loňských přednesených plánech by měli letos makat na desce a koncertovat... Víš něco bližšího?
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Ador Dorath

Příspěvekod dronda » 5. říjen 2012, 13:21

O koncertování nic neříkali, ale o práci na nové desce se zmínili. Nejsem si tím už úplně jist, pamět je potvora, ale myslím že říkali něco o příštím roce. Hlavně tedy Ivo říkal že nový materiál bude bez zpěvačky.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Besofen » 5. říjen 2012, 13:30

Já jsem taky majitelem novýho dývka, na kterém někde taky jsem v publiku :lol: Perfektně zpracované pokud jde o obraz, zvuk, bonusy, setlist apod. Pokud se ptáte co je s nima tak byl jsem koncem září na jejich koncertu s Inner Fear a musím říct, že živě znějí teď bez zpěvačky daleko energičtěji a uvolněněji. Ikdyž jsem je viděl snad 10x tak tento koncert řádím k těm úplně nejlepším, co jsem měl čest je vidět. Pořád makají na novém albu a tak tuším, že to bude bomba ;)
Uživatelský avatar
Besofen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvky: 468
Registrován: 29. prosinec 2010, 23:15

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 22. říjen 2014, 15:13

Mistři alchymistickýho metalu Ador Dorath žijou a budou vydávat nový CD. Taky pojedou turné a zastaví se v Praze. Asi si udělám vejlet, jestli seženu nějakou společnost! (libová) Ukázka z desky:

I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Garion » 22. říjen 2014, 19:01

No jo, ukázka celkem jde. Ale bez toho ženského vokálu to je takový divný :) Nic proti panickému zpěvu klavíristy, ale Lenka je v mém uchu s nima už moc spjata. Jak slyším ty jejich klasické postupy, aranže a sound, tak už prostě číhám na Lenčin hlas... Snad to přejde.
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Goetius » 23. říjen 2014, 12:29

Garion píše:No jo, ukázka celkem jde. Ale bez toho ženského vokálu to je takový divný :) Nic proti panickému zpěvu klavíristy, ale Lenka je v mém uchu s nima už moc spjata. Jak slyším ty jejich klasické postupy, aranže a sound, tak už prostě číhám na Lenčin hlas... Snad to přejde.


Naprostý souhlas. Ten ženský vokál tam chybí. Jinak novinka působí dobře, ale je to takové nějaké "neúplné".
Uživatelský avatar
Goetius
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Praha
Příspěvky: 24
Registrován: 20. září 2014, 10:20

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Stick » 24. říjen 2014, 15:00

Ukážou se i v Brně, tam tour odstartuje sedmého listopadu. Společně s bandami Awrizis, Forgotten Silence a s kapelou Torc jako předskokany.
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 28. leden 2015, 18:32

Tak co? Už jste to někdo slyšel?
Já to dneska zakoupil v digi formě a je to docela šleha :)
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Kezir » 28. leden 2015, 18:53

Slyšel, někdy v listopadu a líbí se mi to, a to docela dost :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2996
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Garion » 16. únor 2015, 9:24

No já jsem téhle desce dal dost času, ale nevím nevím... Ne a ne se mi dostat pod kůži, jako ty předchozí (a zejména ty první dvě). Naštěstí ( a to prosím zdůrazňuji), jsou to pořád klasičtí Ador Dorath a hned po prvním poslechu mi naskočilo to známé rozpoložení, které při poslechu jejich vyjímečné hudby mám. Jsem rád, že se nepotvrdily předchozí zvěsti s absencí ženského vokálu a na albu je zastoupen, byť by se mi líbil pro něj větší prostor. Tedy celkový pocit z poslechu je pozitivní, ale asi ještě potřebuju čas a hodně poslechů, abych novou desku dokázal ocenit a našel si tam ty věci, ze kterých si zase sednu na zadek. Zatím mám trochu obavy, že až zase dostanu chuť na AD, sáhnu po starších deskách.
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 16. únor 2015, 10:39

Tyjo, to já jsem teda po čtrnácti dnech pořád poměrně nadšenej. Podle mě se tam sešlo to dobrý z obou těch placek (Symbols & ANEAD, s Bestiari se dodnes těžce míjím), navíc Lenky je tam málo, celkem vkusně a navíc se za ty roky stihla naučila zpívat i nějaký ty souhlásky, což se vždycky hodí :lol:. Ivoš a Čepa se vyloženě překonávaj.

Jediný co mě trochu mrzí, je že s přehledem nejlepší song je hned na začátku. Tuhle jsem šel večer z Kollárovky z hospody a fouklo mi Nko. Nasadil jsem Esenci do sluchátek a doma na Světovaru jsem byl pomalu dřív, než ten autobus :)
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Orwin » 3. leden 2018, 15:26



Tak co na to říkáte?
Já osobně bych už asi ani nepoznal, že jde o AD :)
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1977
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Kezir » 3. leden 2018, 15:35

Slyšel jsem mezi svátkama a líbí se mi to :palec:
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2996
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Ador Dorath

Příspěvekod Orwin » 3. leden 2018, 15:41

Že se to tobě bude líbit mi přišlo na mysl hned jak jsem to doposlouchal. Je to takové hodně do severského melodeathu :D Já bych zase radší víc experimentu.
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1977
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Předchozí

Zpět na Black Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků