Doro Pesch ve Zlíně

Oznámení o živých vystoupení kapel v ČR, SK nebo blízkém okolí

Moderátor: Redaktoři

Doro Pesch ve Zlíně

Příspěvekod poostmen » 9. říjen 2011, 21:19

6.10.2011 jsem byl v krásném prostřední MOR Café ve Zlíně na koncertu ženské metalové legendy Doro Pesch. Hned na úvod musím říct, že ji neposlouchám :) její tvorba prostě není to co bych si pustil doma, nebo v autě, ale potom co jsem ji viděl naživo na loňském MoRu, jsem si ji nemohl nechat ujít. A nelitoval jsem. Předkapela sice nebyla moc šťastná volba, kdo viděl a slyšel, ví o čem mluvím, ale snažili se, a to se cení :) . Pak nastoupila metalová královna (a to ona pro mě prostě je) a začalo dvě hodiny trvající představení, které si užívala kapela, Doro a podle šťastných, uznale pokyvujících tváří kolem mě i fanoušci a s nimi i moje maličkost. Komunikace s publikem, které předváděla mě dostala do varu, místy jsem měl pocit, že snad do publika skočí, nebo ji tam někdo strhne. A poznámka na závěr- byl to možná jen můj dojem, že byla hodně nachlazená - po každé písničce (někdy i během) se šla vysmrkat, a kromě vody pila i něco z malé lahvičky - asi nějaké kapky. Pokud byla nemocná jak si myslím, tak klobouk dolů, neboť na jejím výkonu se to nijak nepodepsalo.
Uživatelský avatar
poostmen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Příspěvky: 362
Registrován: 2. říjen 2009, 20:32

Re: Doro Pesch ve Zlíně

Příspěvekod Shizu » 10. říjen 2011, 20:16

též sem tam byl a musím říct že to bylo uplně elitní fakt klobouk dolů co ta ženská předvedla :-D.
dovolím si dát zde stručný report s fotkami:

Byl čtvrteční večer 6. října léta páně 2011. A do naší malé dědiny jménem Zlín dorazila pravá královna, zlatá hříva, Doro Pesch. Má koncertní cesta se nesla v duchu nervozity, neboť jsem stále netušil, zda se na koncert dostanu nebo ne. S posledním kouskem naděje jsem se blížil k ochráncům chrámu Masters of Rock Cafe. Když už vypadalo, že je vše ztraceno, najednou jsem se objevil na listině akreditovaných, načeš jsem si velice oddechl a mohla začít ta pravá koncertová nálada.

Nejdříve dostali slovo heavy metaloví milovníci z Itálie Merendine. Již na počátku ukázali, co v nich je, a tak zanedlouho v poloprázdném sále nebylo pomalu k hnutí. Sálem se nesly zvuky itálského „hevíku“ a obecenstvo netrpělivě čekalo na hlavní chod.

Podium se ponořilo, do tmy na půl hodiny. Lidé se začali shromažďovat, každý chtěl být královně co nejblíže. A pak to přišlo - na podium vběhl místní security a zplna hrdla zařval … ( co to už si přesně nepamatuju, ale něco ve smyslu, že Doro přichází). My, co jsme byly na balkóně, jsme již viděli otevírající se dveře od backstage a z nich vyšla jedinečná Doro. Všichni přítomní ji přivítali bouřlivým jekotem a typickými parohy nad hlavou. Celá její oslava 25 let v heavy metalovém světě začala songem „earthshaker rock“ a pak už jen solila jednu pecku za druhou jako třeba „Night of the Warlock“, „Metal Racer“ a „Für immer“ nebo notoricky známí song „Breaking the Low“. Někdy kolem půlky vystoupení kapela šla nabrat druhý dech a na podiu zůstal jen bubeník a tím mohlo začít jeho sólo s názvem „Hauted Heart“.

Atmosféra byla naprosto luxusní a po návratu Doro a její bandy byla ještě lepší. Prostě co víc říct - koncert naprosto bombastický, a to jak samotnou atmosfétou, tak i komunikací kapely s publikem. Zvukaři podle mého názoru odvedli též dobrou práci.

zde je odkaz na pár fotek:
http://zlin.cz/501322n-fotogalerie-doro ... -rock-cafe
Hlavně, že jsme zdraví
Uživatelský avatar
Shizu
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Zlín
Příspěvky: 16
Registrován: 10. únor 2011, 12:18


Zpět na Koncerty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron