Cesta do hlubin metalákovy duše

Satanismus, křesťanství, pohanství, gothic a další diskuse

Moderátor: Moderátoři

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod bigbadbard » 1. říjen 2010, 21:09

Aneb: "Ano, i já bych si přál šťastnou budoucnost... Kdy se z metalových holek stanou metalové babičky a budou vyšívat loga Darkthrone a Master's Hammer do svetrů vnoučatům..." :D
Dřív jsme chodili po čtyřech, teď chodíme po dvou. Jestli to takhle půjde dál, nebudeme mít po čem chodit.
Uživatelský avatar
bigbadbard
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Lyon
Příspěvky: 210
Registrován: 14. srpen 2010, 22:27

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Onotius » 1. říjen 2010, 21:10

bigbadbard píše:Kdy se z metalových holek stanou metalové babičky a budou vyšívat loga Darkthrone a Master's Hammer do svetrů vnoučatům..." :D

Zajímavá představa :mrgreen:
Uživatelský avatar
Onotius
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Praha
Příspěvky: 297
Registrován: 29. červen 2010, 11:29

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod bigbadbard » 2. říjen 2010, 6:23

(Onotius: To není z mé hlavy... Nápověda: Tak dlouho si užíváš salámu, až si salám začne užívat tebe.)
Dřív jsme chodili po čtyřech, teď chodíme po dvou. Jestli to takhle půjde dál, nebudeme mít po čem chodit.
Uživatelský avatar
bigbadbard
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Lyon
Příspěvky: 210
Registrován: 14. srpen 2010, 22:27

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Médea » 2. říjen 2010, 8:20

No nevím do svetrů vyšívat?..teda asi to nějak jde, ale vyšívají se obyčejně spíš takové hladké věci jako je třeba ubrus..tohle by se spíš muselo nějak vyplítat. Tak jako ti jeleni a podobně. :lol:
To dost pochybuju..neznám moc holek co pletou, vyšívaj, nebo háčkujou, paličkujou a tak podobně..dneska můžeš být rád, když najdeš nějakou co umí vařit něco jinýho než guláš z plechovky. :D
Ono na druhou stranu, kterej z vás by dokázal postavit sám barák..oni by vám to asi stejně bez nějakého stavebního dozoru nedovolili.
(Nechci být zlá, ale myslím, že většina z pánů by už ani koníka z lipového dřeva nevyřezala a asi by to dřevo ani nepoznala.)
Takže svetr s logem Darkthrone a Master's Hammer bude asi jen velká rarita.
Budem prostě staří senilní důchodci, co budou umět nic..budem se někde povalovat a otravovat vnoučata tím, že si budem pouštět naší předpotopní dědkovskou hudbu a vyprávět jim historky, které je stejně nebudou zajímat...
"Když jsem byl ve tvém věku, tak jsem jim byl na koncertě, někde tu mám i fotku ze zpěvákem..."
"No jo dědo..hele až večer jo..já teď něco musim.."
Obrázek



"Right and wrong are not what separate us and our enemies. It's our different standpoints, our perspectives that separate us."
—Squall Leonhart
Uživatelský avatar
Médea
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1587
Blog: Zobrazit blog (7)
Registrován: 20. únor 2010, 13:03

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Gotrek » 2. říjen 2010, 9:21

Médeo, zkus někdy brát věci s nadsázkou... :roll:
škaredá plešatějící opice

Obrázek

mvlti kvlti humanism

Skrytý obsah
Ganja makes me feel so nice
gives me the balance I need in my life
I said its the herbs, its the brainfood & education
against babylon and their dangerous medication

shes back in me life i cant wait no longer
full year we nah smoke so the I feel stronger
man a ganja soldier, weed song composer
singing song against the feds and police all over
them fly in helicopter, move in bulldozer
mr law enforcer your systems torture
out of babylon we come fi make a departure
take a bus, me take a plane, me take a ganja charter

ZUZANKOOOOO
Uživatelský avatar
Gotrek
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Bydliště: Brnisko -> Líšeň (Hády / Velká Klajdovka)
Příspěvky: 1949
Registrován: 27. březen 2010, 17:02

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Médea » 2. říjen 2010, 9:30

Však jsem to tak vzala, ale převedla jí blíže realitě :mrgreen: ..ale ani tahle vize není pro každého..každý třetí, čtvrtý se totiž patrně nikdy žádných vnoučat ani nedočká :P ..
Obrázek



"Right and wrong are not what separate us and our enemies. It's our different standpoints, our perspectives that separate us."
—Squall Leonhart
Uživatelský avatar
Médea
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1587
Blog: Zobrazit blog (7)
Registrován: 20. únor 2010, 13:03

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Maeror » 2. říjen 2010, 11:04

Daimonia píše:Mně to povídejte. Většina lidí na tomhle fóru je ve věku mých dětí... :lol:


I já? :mrgreen:
Copying is killing business....so let's copy.
Uživatelský avatar
Maeror
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 45
Bydliště: Ostrava
Příspěvky: 669
Registrován: 30. srpen 2009, 13:28

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Poky95 » 2. říjen 2010, 11:08

Médea : Obdivuji, že s takovým postojem dovedeš žít. :)
Poky95
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 591
Registrován: 26. leden 2010, 0:27

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Médea » 2. říjen 2010, 12:26

Nejsem tak zlá, jak to vypadá :lol: .. pořád jsem "bezpečnější" než mrtě těch, co si hrajou na dobráčky a jsou to podrazácké svině.
Ale třeba ty svetry jednou budou. V Číně uměj postavit různé mašinky a vyplést nějaké to logo nebude asi problém, jestli to příjde někdy do módy..ale od babiček budoucnosti to asi moc očekávat nejde. :twisted:
Obrázek



"Right and wrong are not what separate us and our enemies. It's our different standpoints, our perspectives that separate us."
—Squall Leonhart
Uživatelský avatar
Médea
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1587
Blog: Zobrazit blog (7)
Registrován: 20. únor 2010, 13:03

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Daimonia » 2. říjen 2010, 16:24

Maeror píše:I já? :mrgreen:

Ty ne... :D (mankote, myslela jsem, že jsem to vymazala, lekla jsem se totiž, jak jsem se tu odhalila... :lol: a ono to nejde :o )
Uživatelský avatar
Daimonia
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 282
Registrován: 17. březen 2010, 19:47

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Garion » 2. říjen 2010, 17:55

No tak když už jsi to nakousla, tak se pochlub, kdo je ve věku tvých dětí :lol: Já bych tu taky našel pár jedinců ve věku mejch paňárů :)
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod angry » 3. říjen 2010, 10:02

Myslím si že metalisti více než kterákoliv jiná skupina lidí odsuzuje ostatní hudební žánry a je přesvědčena že to že poslouchají metal je dělá nadřazenými ... a přitom poslouchají třeba Manowar, Halloween, Gamma ray a podobné kapely .. což je metalovým ekvivalentem hloupoučkého rádiového popíku ( i tam se sice dají najít dobré písně ale není to zvykem ) ... taky je tam neuvěřitelně moc pozérů... je to stejné jako v hip-hopu kde se mladí lidé oblékají do velkých kalhot, čepic s rovným kšiltem... akorát tady to je kůže.. černá... thorovo kladivo a prostě takové ty další metalové rekvizity... s naprostou většinou metalistů se nedá bavit o hudbě... pokud člověk není tedy ortodoxní metalista což je strašně legrační stvoření... a o ortodoxním black metalistovi ani nemluvně :D nechápejte mě špatně.. miluju metal.. hudebně jsem na něm vyrostl ale asi jediný důvod proč ho stále posloucham je ten že dnes je si už naštěstí z čeho vybírat a to že ho dělají i inteligentní, hudebně otevření lidé co se třeba neberou až tak vážně.... jo a o škatulých ... myslím že škatule je slepá cesta a že se to jednoho dne sesipe jako domeček z karet... už teď to nefunguje dobře :)
Usmívejte se a svět se bude usmívat s vámi... plačte a budete plakat sami
Uživatelský avatar
angry
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Příspěvky: 114
Registrován: 2. srpen 2010, 9:19

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Stick » 3. říjen 2010, 10:12

Ty jsi taky metalový ekvivalent.. Začínám na tohle odsuzování a posuzování toho, co lze a nelze odsoudit, být docela alergickej. Když je člověk omezenej, tak je prostě omezenej.
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod angry » 3. říjen 2010, 10:15

Však já to neodsuzuji já to taky poslouchal... ale když už člověk jednou poslouchá takovou hudbu tak si aspon nemá připadat jako mistr světa.. a to platí vždy.. at posloucha cokoliv... jen u těchto lidí je to více časté
Usmívejte se a svět se bude usmívat s vámi... plačte a budete plakat sami
Uživatelský avatar
angry
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Příspěvky: 114
Registrován: 2. srpen 2010, 9:19

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Stick » 3. říjen 2010, 10:21

To ano, to se ti pak omlouvám, já když vidím takovou narážku, tak už si představuju, bůhvijaký UG to nepíše :D
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Garion » 3. říjen 2010, 10:23

angry: já s tebou nesouhlasím. Možná máš takovou zkušenost s lidmi okolo sebe. Já spíš naopak. Metalisti, které znám, jsou hudbě otevření, jejich obzory nekončí na jedné straně Manowarem a na druhé Amonama, ale většinou jdou napříč jak metalovými, tak všemi hudebními žánry. A přesně jak píše Stick, omezenci se nestahujou kolem jednoho druhu hudby, na tom totiž vůbec nezáleží. Ani si nemyslim, že třeba hip-hop poslouchají pozéři a lidi, co hudbě nerozumí. Můj názor je taky jen zkušeost s lidmi, kteří okolo mě metal poslouchají (a není jich bohužel dost, proto jsem tady), ale přijdou mi otevřenější jiným žánrům i diskuzi víc než lidi kteří metal neposlouchají. Ano, taky jsem narazil na pár směšných jedinců s postojem "já jsem metalista a vy všichni jste blbci", ale bylo jich v poměru k těm normálním velmi málo.
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod angry » 3. říjen 2010, 10:31

Garion:
Pak tedy máš asi opravdu jiné zkušenosti než mám já... když někomu ve svém okolí řeknu že si rád poslechnu hip hop který mi připadá dobrý a nebo že v Emocoru je řada výborných kapel tak jsem vždy odbdařen přinejmenším zhnuseným pohledem
Usmívejte se a svět se bude usmívat s vámi... plačte a budete plakat sami
Uživatelský avatar
angry
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Příspěvky: 114
Registrován: 2. srpen 2010, 9:19

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 3. říjen 2010, 10:44

To já s tebou souhlasím téměř bezvýhradně. Člověk při pobytu na fórech jako je tohle snadno propadne přesvědčení, že většina metaláků je taková jako většina lidí tady - (relativně) inteligentní, schopná diskuze, open-minded atd. Bohužel to tak není. On ten stereotyp kterej má zakořeněnej veřejnost o posluchačích metalový hudby nevznikl jen tak sám od sebe.
Podívejte se někdy na MoRu okolo sebe - myslím mimo skupinu svých přátel se kterými tam jezdíte.
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Stick » 3. říjen 2010, 11:06

Ono stačí se ohlédnout na nějakém normálním koncertě. Jen na koncertech Iron Maiden a Judas Priest je to dost k pokoukání..
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Cesta do hlubin metalákovy duše

Příspěvekod Garion » 3. říjen 2010, 13:48

Na davový festy nejezdim, tak proto možná tyhle zkušenosti nemam. Jezdim jen na BA a pak na menší akce. Když se tam dám do řeči (většinou nad ránem u stánku) s kýmkoliv, většinou mám štěstí na otevřený lidi. Myslím, že vím, o jakých typech lidí mluvíte. Džíska, nášivka Arakain, mastný dlouhý vlasy, tričko Manowar a pořádně se vožrat... jenže tyhle lidi já nepovažuju víceméně za reprezentativní vzorek metalisty. I když jejich hudební obzory jsou metalové, jsou omezené obvykle na jeden druh metalu, zpravidla na Heavy a nesetkávám se s nimi tak často a tolik, jako s těmi normálními. U fanoušků ostatních stylů vnímám daleko větší toleranci a otevřenost nejen vůči jiným druhům metalu, ale i jiných stylů.
Já neposlouchám jen metal. Poměrně dlouhou dobu jsem se pohyboval a občas se ještě pohybuju na scéně bluegrassu (i aktivně) a i tady jsem našel poměrně velkou omezenost některých jedinců. Žabomyší války mezi příznivci té či oné kapely, pomlouvání ve fanzinech atd. Ale i tady platí, že pokud se někdo aktivně věnuje hře na nástroj, má daleko širší záběr hudby než nehudebník a dá se s ním povídat o všech stylech.
Snad chápete, co jsem tím chtěl říct. Já vám snad taky rozumím, na koncerty IM a JP taky chodím, ale když se tam s někým seznámím, tak mám většinou štěstí na dobrý lidi.

Možná BM komunita může bejt taková omezenější :D Ale je fakt, že s okovaným true BM týpkem se často do hovoru nepouštím :D
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

PředchozíDalší

Zpět na Lidé, subkultury a náboženství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník