Hledám satanisty (na bakalářku)

Sháníte něco/někoho?

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Do inzerátu uvádějte:
  • Název topicu = věc kterou sháníte
  • Popis topicu = můžete ve zkratce popsat danou věc
  • Cenovou hranici (pokud Vám o cenu nejde, neuvádějte)
  • Popis zboží, případně fotky, videa apod
  • Po obstarání zboží připsat do názvu topicu před název [KOUPENO]

Hledám satanisty (na bakalářku)

Příspěvekod Mikeira » 27. říjen 2020, 10:31

Ahoj!
Potřebuju pro svou bakalářskou práci sehnat lidi, kteří se identifikují jako satanisti/vyznávají jakoukoliv formu satanismu, a metalové forum mi přišlo jako místo, kde bych možná mohla uspět. :D
Píšu bakalářku na téma "satanismus v české společnosti" a potřebuju pár ochotných lidí, se kterými bych na toto téma udělala rozhovor (vzhledem k současné situaci by byl přes Skype) - rozhovor by se týkal především vašeho postoje k majoritní společnosti a k satanismu jako takovému.
Vše by bylo zcela anonymní (pokud byste si teda vyloženě nepřáli, ať vaše jméno zveřejním).
Za rozhovor by nechyběla finanční odměna (300 kč/rozhovor). :) (jsem student, nemůžu si dovolit něco úplně extra :lol: )

Pokud jsi teda satanista, nebo alespoň někoho takového znáš a mohl bys mi ho dohodit, dej prosím vědět.

Díky moc! :headbang2:
Mikeira
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 28
Příspěvky: 1
Registrován: 27. říjen 2020, 10:16

Re: Hledám satanisty (na bakalářku)

Příspěvekod matotu » 27. říjen 2020, 12:33

Ahoj.
Zajímavý téma na bakalářku. :) Přeju ti s ní hodně zdaru, ale jako účastník výzkumu neposloužím. Ani se mi nezdá, že by se tu někdo z aktivních uživatelů jako satanista identifikoval. Osobně mi to připadá spíš jako záležitost minulosti, ale možná je to jenom můj dojem. Třeba se někdo najde.
„Ožralýýýý a stále sáááám, matotu je chuligán!“
- Arcturus, 25.2.2013

„Jak můžeš ty říct, že je něco pochybný??“
- Stick, 28.10.2016

„Kdesi cosi a toto.“
- sylvuša, pořád

Skrytý obsah
Obrázek
Uživatelský avatar
matotu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1640
Registrován: 31. květen 2011, 20:53

Re: Hledám satanisty (na bakalářku)

Příspěvekod Stick » 30. říjen 2020, 10:37

Kdyby byly otevřený základky tak možná tam bys našla nějakýho takovýho vocasa... :lol:
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: Hledám satanisty (na bakalářku)

Příspěvekod silmarill » 31. říjen 2020, 4:43

zo zvedavosti som si prečítal Satanskú bibliu (tú filozofickú časť, rituálnu som nedočítal lebo to boli sračky), počul som dosť skupín so satanskou či okultnou tématikou - ale ak by som stretol niekoho čo s vážnym xichtom tvrdí že je satanista, tak by som si o ňom pomyslel že je fakt ko kot :hi:

satanizmus je síce leitmotívom mnohých metalových kapiel ako symbol vzdoru proti mainstreamu, poslušnosti a konzumerizmu, ale viac ako legitímna ideológia je to skôr póza nezrelých jedincov.
Z dlhodobého hľadiska sme všetci mŕtvi.
Uživatelský avatar
silmarill
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: ZV/DT
Příspěvky: 1375
Registrován: 12. červenec 2011, 22:02

Re: Hledám satanisty (na bakalářku)

Příspěvekod dronda » 31. říjen 2020, 17:07

Ono je to vlastně zajímavé - kdekdo se ve svých nácti ohání satanismem (určitě by se to několikrát našlo v sekci Jste tady noví? Představte se nám.. ) a i když spousta metalistů nosí pentagram a další symboly, tak vlastně neznám nikoho, kdo by to bral jako svou víru nebo jako životní filozofii.

Tady se tím oháněl asi jenom highlander, ale ten byl primárně protikřesťanský.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Hledám satanisty (na bakalářku)

Příspěvekod Speedmaster » 31. říjen 2020, 20:19

Zajímavé téma. Satanskou bibli jsem prolistoval, když jsem dělal v knize a připadalo mi to takové dost americké - hlavně šokovat a ukázat, že se vyhraňuješ proti jejich proudu víry. Nějaký muzikant (teď už si nepamatuju kdo to byl) říkal, že pokud by se na to nahlíželo tímhle způsobem, bude satanistická většina Evropy :D A už jsem slyšel i názor, že ten kdo se prohlašuje za Satanistu automaticky neodmítá boha, jenom se rozhodl pro podporu druhé strany. A závěrem přidám pro odlehčení známý citát Big Bosse z Root (toho by možná stálo za to kontaktovat), který tvrdí, že kdo nedokáže na Satanismu vydělat peníze, je blbec :lol:
Návštěvy mnoha koncertů a festivalů od roku 2005 dosud
Uživatelský avatar
Speedmaster
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 107
Registrován: 15. prosinec 2016, 20:23

Re: Hledám satanisty (na bakalářku)

Příspěvekod highlander » 4. listopad 2020, 20:19

dronda píše:Ono je to vlastně zajímavé - kdekdo se ve svých nácti ohání satanismem (určitě by se to několikrát našlo v sekci Jste tady noví? Představte se nám.. ) a i když spousta metalistů nosí pentagram a další symboly, tak vlastně neznám nikoho, kdo by to bral jako svou víru nebo jako životní filozofii.

Tady se tím oháněl asi jenom highlander, ale ten byl primárně protikřesťanský.

Děkuji za zmínku o mé maličkosti. :hi: Nevím jestli bych byl dost reprezentativní vzorek. Na Skype určitě rozhodně ne. Spíš Big Boss sám, nebo by někoho určitě doporučil. Ono v současné konzumní společnosti musí být hnutí hodně under, jelikož Neználkové považují jedince inklinující k Satanismu za, jak je výše psáno..., i když opak je pravdou. Nechápou to, byť sami dokonale naplňují řadu bodů z Devatera. Ideje a myšlenky Mr. LaVeye jsou mi nejbližší a potěšení ze vzplanutých kostelíků je i zde na místě ať už to provedl kdokoliv :twisted: . Pamatuji, jak jsme před lety seděli se soukmenovci v jedné pergole v nejmenované obci na pivku, kde za plotem cca 8m je kaplička (počasí jasno, slunečno, teplota ke 30°C) a najednou prásk, rána jako z děla do milé malé kapličky uhodilo. Třísky ze střechy lítaly, špetku to vzplálo. No náramná paráda, co Vám budu povídat, radost jsme měli převelikou. Jde o to kdo měl, nebo chtěl do koho uhodit a netrefil se :D :twisted: :palec: , nebo trefil?
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: Hledám satanisty (na bakalářku)

Příspěvekod Umbra » 10. listopad 2020, 22:45

Odporucam autora tohto listu :D .
Obrázek
Obrázek
I am the architect of my own destruction...
Uživatelský avatar
Umbra
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 32
Bydliště: Brno
Příspěvky: 59
Registrován: 8. leden 2014, 10:45

Re: Hledám satanisty (na bakalářku)

Příspěvekod Pest » 11. listopad 2020, 16:15

Sice je to nejspíš OT, ale upřímně mě pobavila ta sekce "Koupím". :lol:
Uživatelský avatar
Pest
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1201
Registrován: 8. listopad 2009, 12:00

Re: Hledám satanisty (na bakalářku)

Příspěvekod highlander » 14. listopad 2020, 19:11

[quote="Umbra"]Odporucam autora tohto listu :D .
To je vstupenka toho pomatence Novotňáka do Bohnic? :D . On je pouze provokatér ducha mdlého a dle svých vyjádření spíš poloviční nácek.
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: Hledám satanisty (na bakalářku)

Příspěvekod Pest » 18. listopad 2020, 15:00

Nácek nebo satouš... :lol:

Jinak vskutku pozoruhodné literární dílo, brekeke. :o
Uživatelský avatar
Pest
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1201
Registrován: 8. listopad 2009, 12:00

Re: Hledám satanisty (na bakalářku)

Příspěvekod Smrt v červnu » 9. únor 2021, 16:42

U všech kluků střapatých, jak zní definice "polovičního nácka"? :D

Hele, vím, co je to neonácek, vím, kdo je rasista i fašista, chápu i jemné "nuance" ala "patriot" nebo "nacionalista", tzv. "fetiš na Třetí říši" je naprosto běžnej fenomén, zvláště v uměleckých kruzích, ale poloviční nácek? :P Já teda nevím, ale i kdybych se hodně snažil, na jednom prstu jedný ruky napočítám tak maximálně jednoho fakt echt nácka, navíc je tak krypto, že je pro 99,999% lidí neprokouknutelnej. A to znám dost podivných existencí.

PS: Nějakého satanistu bych koupil taky. Hrozně mne nebaví utírat prach na porcelánových figurkách. Navíc jsem tolerantní a přátelskej. Akorát nevím, jestli kupování lidí není dnes už passé :hi:
Obrázek
Ja, tady všude jsem doma!
Uživatelský avatar
Smrt v červnu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Sudetenland
Příspěvky: 1149
Registrován: 4. únor 2010, 17:18

Re: Hledám satanisty (na bakalářku)

Příspěvekod highlander » 17. únor 2021, 16:50

Smrt v červnu píše:U všech kluků střapatých, jak zní definice "polovičního nácka"? :D

Hele, vím, co je to neonácek, vím, kdo je rasista i fašista, chápu i jemné "nuance" ala "patriot" nebo "nacionalista", tzv. "fetiš na Třetí říši" je naprosto běžnej fenomén, zvláště v uměleckých kruzích, ale poloviční nácek? :P Já teda nevím, ale i kdybych se hodně snažil, na jednom prstu jedný ruky napočítám tak maximálně jednoho fakt echt nácka, navíc je tak krypto, že je pro 99,999% lidí neprokouknutelnej. A to znám dost podivných existencí.

PS: Nějakého satanistu bych koupil taky. Hrozně mne nebaví utírat prach na porcelánových figurkách. Navíc jsem tolerantní a přátelskej. Akorát nevím, jestli kupování lidí není dnes už passé :hi:

Tak já parafrázoval polovičního blázna Otíka z filmu Vesničková středisková. Pravda, také jsem mohl napsat, že je momentálně zaostalej :D . On je jinak takovej obtloustlej nácíček a u mne totální blb.
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43


Zpět na Koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron