Brutal Assault 27 2024 - 7.8.2024

Architects, Behemoth, Brutus, Emperor

Masters of Rock, Brutal Assault, Wacken, Metalfest atp.

Moderátor: Moderátoři

Re: Brutal Assault 27 2024 - 7.8.2024

Příspěvekod Orwin » 25. červenec 2024, 12:11

Zero píše:Krytí se tam určitě pár najde (třeba trojboj Totenmesse – Primordial – Julie Christmas)
Tohle krytí hodně zamrzí, ale nakonec tady určitě půjdu na Julii Christmas s Johannesem Perssonem z Cult of Luna, protože tohle bude neskutečné vystoupení.
A nejvíc mě teda štve krytí Laibach s Emmou Ruth Rundle, tam je to u mě headliner, kterého jsem x krát viděl versus Emma, kterou mám v top5, co musím vidět, ale jak se znám tak Laibach nakonec zvítězí.

Zero píše:Jinak jsem se dočetl, že oblíbený Brutal Bar letos nebude (viz příspěvek na Fb), což teda zamrzí řádně, protože jejich Rohozec, česnečka, chleba se sádlem a cibulí mě za ta léta nespočetněkrát zachránila před žízní, hladem, i průvanem v pěnežence, který by mi způsobily jiné občerstvovny.

Tohle zamrzí víc, než všechna ta krytí a vypadnutí My Dying Bride. Bez Brual Baru bude ten Brutal takový neúplný a fakt nevím, kde se budu léčit ze svých kocovin :lol:
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1977
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: [2024-08-07] Brutal Assault 27 2024

Příspěvekod Osimchin » 2. srpen 2024, 17:09

"Přinášíme update running orderu! Kromě drobných změn v hracích časech také musíme oznámit ještě jednu změnu v letošní sestavě - a to, že nedorazí This Is Hell. Místo nich se ale můžete těšit na Dethroned!"
Skrytý obsah
Obrázek


Meet & Greet
Skrytý obsah
Obrázek


Mapa areálu
Skrytý obsah
Obrázek


Brutal Assault Afterparty
Skrytý obsah
Obrázek

"Už teď víte, že "jen Brutal" vám stačit nebude - nebo Brutal nestíháte a i tak si budete chtít užít alespoň jeho zlomek? Máme pro vás tradiční oficiální Brutal Afterparty! Na ní zahrají extrémní, techničtí, zběsilí a experimentující technical death metal / grindcoroví CEPHALIC CARNAGE, necromantic blackdoomoví WORM, nadpozemští, nechutně znějící deathaři CHTHE'ILIST a black metalová SREFA! Předprodej se nekoná. Vstupenky budou v prodeji jen na místě a celá akce je koncipovaná jako open air. Tradičně zvýhodněná cena pro všechny s letošním BRUTAL wristbandem.
Vstupenky se dají koupit jen na místě v den koncertu.
S wristbandem z BA bude cena pro návštěvníky 450 czk, pro lidi z ulice 600 czk
Event: https://www.facebook.com/events/1487998401830291/"
Uživatelský avatar
Osimchin
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 33
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 557
Registrován: 15. srpen 2014, 1:58

Re: [2024-08-07] Brutal Assault 27 2024

Příspěvekod highlander » 4. srpen 2024, 10:39

Koukám, že bezdomovci tzn. lidi z ulice mají afterpárty za 600,- :twisted: . Letos tam budou asi kvalitní ceny, když úschovný pidibox je za 950,-. To ve mně evokuje, že pořadatelem je židovská komunita. Je to láce, no nekup to.
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 56
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 884
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: [2024-08-07] Brutal Assault 27 2024

Příspěvekod Zero » 11. srpen 2024, 22:27

Tak jsem úspěšně zpátky doma. Jel jsem sice tím oficiálním brutalovým vlakem, ale na žádné avizované vagony podle žánrů jsem nenarazil, vypadalo to prostě jako normální vlak. Tak jsem možná jen nastoupil do nevyhraněného vagonu. Každopádně narozdíl od cesty tam jsem si i sednul, takže spokojenost.

A spokojenost byla i s celým festivalem. Jako vždy se mi podařilo potkat spoustu známých, aniž bych se s nimi domlouval, a dokonce i pár neznámých, ze kterých se pak stali známí. A vůbec byl celý areál plný zajímavě vypadajících a/nebo pěkných lidí.

Potěšil mě alternativní Brutal Bar, který byl obstojnou náhradou toho původního, byť Krakonoš se rozhodně pil hůře než řezaný Rohozec. Ale i tak jsem tam zašel každý den aspoň na pivo či několik. Obsluha byla příjemná, a líbilo se mi, jak to v průběhu dní přešlo z "dobrý den, co si dáte" do "čau, Krakonoše?" Pivo v areálu taky stálo za to. Kromě běžných Radegastů jsem ochutnal stout, který byl velmi kávový, ale dobrý; pak Sunrise IPA, příjemné letní osvěžení; a totéž Le Piveau. Zázvorové pivo bylo rovněž výborné, jak alko, tak nealko varianta. Taky jsem ochutnal dvě medoviny – jednu s nějakými hořkými bylinkami, a druhou ani nevím s čím; a jednu slivovici. Když k tomu přidám vodku od náhodné slečny ve vlaku cestou tam, tak tím asi končí výčet alkoholických nápojů, které jsem tam okusil. Množství se mi podařilo docela vyvážit, kocovinu jsem měl jen ve středu a dneska. Z nealko nabídky jsem využil jednou bezovou limonádu, a jinak hlavně vodu – míst s pitnou vodou bylo podstatně více než loni.

Co se týče jídla, letos jsem se stravoval výhradně v areálu. Což je asi záměr pořadatelů. Kromě klasických nudlí jsem si dal pár indických jídel, rozhodně jsem spokojený taky s bůčkem a plněnými kroketami z Czech street food stánku, a jednoznačným vítězem je thajské kari ze stánku ověnčeného Brutal chef oceněním.

Ale to hlavní jsou samozřejmě kapely. Viděl jsem jich poměrně dost, ale třeba ty ve dvě ráno jsem letos už moc nedával. Nevím, jestli je to stárnutím nebo na hovno fyzičkou. :D

Dojmy z kapel (u kterých jsem viděl aspoň podstatnou část setu) ve spoileru:

Skrytý obsah
IONS – Jo, takhle nějak má vypadat povedený warm-up. Příjemný melodický prog, který hodně táhnul hlavně zpěvák.
Satisfvcktion – Hudebně paráda, měli dobrou show (zpěvák a basák si i vyrazili do publika). Ale jestli hudba zněla světově, tak kecy mezi písničkama teda byly jak z nějakého českého agro festu. :D

Grand Magus – překvapivě zábavný, i když nikterak objevný hevík. Ani jsem si nebyl jistý, jestli na ně půjdu, ale užil jsem si to. Zpěvákův procítěný projev, chytlavé riffy i patřičná odezva publika z toho udělaly povedené vystoupení.
Finntroll – ani vlastně nemůžu říct, že jsem je viděl, protože většinu setu jsem byl v kotli bez brýlí. A že to byl takřka nonstop circle pit a crowdsurfing s velmi přátelskou atmosférou. Taky jsem si dal svůj první crowdsurfing v životě, za což vděčím Orwinovi. Jen tedy když jsem si na poslední song nasadil brýle, zjistil jsem, že kapela hraje bez klávesáka, což je trochu zklamání vzhledem k tomu, jak moc jejich hudba na klávesách závisí.
Srefa – no jo, klasický problém Octagonu. Moc lidí a na hovno zvuk. Takže jsem si to zas tak neužil, i když to nebylo špatné.
xDZVONx – s těžkým srdcem jsem jim dal přednost před Hexvessel, ale bylo to dobré! Vlastně velmi překvapivé, protože zatímco poslední desky jsou rap s elektronickým podmazem, na Brutalu z nich nehráli snad nic a vytasili se se sludgově/industriálně znějícím setem, namísto rapu řev, a občas tedy nějaká taneční skladba. Jsem rád za to překvapení, ale zároveň doufám, že někdy uvidím naživo tu jejich rapovou polohu. Podle poslechu jsem se už předtím do zpěvačky zamiloval, ale pak na koncertě podle pohledu... no, ne.
Brutus – povedené vystoupení. Zpěvačka do toho dávala všechno a byla viditelně nadšená z odezvy. Jen mě zamrzelo, že nehráli Victorii, a asi jsem to čekal o fous lepší, bylo to prostě takové standardně dobré.
Armored Saint – vůbec jsem neměl v plánu na ně jít, a o to víc mě to bavilo. Další příjemný hevík, tentokrát s ještě lepším zpěvákem a příjemně komorní atmosférou po dešti.
Dark Tranquility – přepadla mě únava, kterou jejich vystoupení nedovedlo přebít. Špatné to nebylo, ale ani úplně zajímavé. Asi nejvíc mě zaujal poslední song, který jsem překvapivě krásně slyšel ze stanu.

Pupil Slicer – tohle mě docela bavilo. Zvláště ty blackově a shoegazově znějící pasáže s čistým zpěvem.
Obscura – chudáci měli nějaké potíže, takže začínali snad natřikrát. Šel jsem si pro pivo, potkal kámošku, takže jsem to, co stihli zahrát, měl jen jako kulisu na pozadí.
Escuela Grind – taktéž jsem vnímal jako kulisu na pozadí (a zjišťuju, že mě i tenhle pasivnější způsob koncertů baví – obzvlášť když je vedro a sezení ve stínu zní mnohem líp než stání v kotli na slunku), mělo to energii. Pokud se příště zase nezakecám, tak bych si na ně i trsnul.
God is an Astronaut – lidi na levé straně Obscure stage seděli, tak jsem si z nich vzal příklad, a jen se vsedě nechal unášet. Povedené vystoupení. Říkal jsem si, jestli nedají na Brutalu nějaký tvrdší set, ale ne, byl to povětšinou jejich klasický post-rock. Což mi vůbec nevadilo.
Yellow Eyes – narozdíl od Srefy netrpěli na špatný zvuk, ale na narvanost Octagonu rozhodně ano. Tak jsem si při velké části setu prohlížel výstavu v Octagonu, k čemuž jejich hudba posloužila jako velmi dobrá kulisa. Nakonec tedy fajn.
1914 – na ně jsem se velmi těšil a nezklamali. Nekompromisní nářez, jasné poselství. Líbilo se mi, jak byl zpěvák vždycky nehybný, aby pak bleskurychle tasil mikrofon a začal řvát. Sborový řev fanoušků "Fuck Putin!" na konci velmi potěšil.
Baroness – zpěvák říkal, že se pokusí být "brutal and assaulting", vtip jejich vystoupení tedy nechyběl. Hráli v podstatě samé hitovky, které se daly zazpívat s nimi. Obzvláště momenty, kdy se do toho více opřela i kytaristka (jejíž zpěv klidně mohli vytáhnout o něco více) byly super. Naprostá spokojenost.
Uada – další příjemné překvapení. Z alb mě neoslovili, ale napadlo mě dát jim šanci, a neprohloupil jsem. Opravdu velmi melodický black, místy mi to znělo až rockově nebo post-punkově, ale to vůbec nebylo na škodu.

Party Cannon – nu, ano, byla párty. Bylo zábavné pozorovat pařící (a klikující) lidi, rozhodně zaujal skotský přízvuk zpěváka, ještě víc pak ten kytaristův, kterému jsem fakt skoro až nerozuměl; ale hudebně to není úplně můj styl.
Lik – prý jim kytary zůstaly trčet někde ve Frankfurtu a museli si půjčit nějaké od brutal crew; jestli právě kvůli tomu byl zvuk hodně smíchaný do hlukové koule, to nevím. Špatné to nebylo, ale často nešly rozeznat kytarové melodie.
Svalbard – opravdu jsem šel letos do circle pitu jen dvakrát? Tak podruhé to byli právě Svalbard. Hodně příjemné vystoupení, a obzvláště mě pobavilo, jak vysmátá sluníčková zpěvačka uváděla s úsměvem a přáním pěkného pátku song o těžkých depresích. :D
Kalmah – úplně klasický finský melodeath. Bohužel nic navíc, takže jsem po několika písních odešel.
Imperial Triumphant – a sakra, zase jsem potkal tu samou kámošku, co předchozí den, takže další kulisa na pozadí. Ale velmi příjemná, znělo to mnohem lépe než před dvěma lety.
Villagers of Ioannina City – měl jsem pocit, že jich je v kapele víc. Ale i tak předvedli velmi povedený koncert. Jediným nedostatkem je, že dudy a klarinet byly ve zvuku poněkud upozaděny. Což je škoda, protože mi přišlo, že tam měly víc pasáží než na posledním albu.
Cynic – další překvapení. Čekal jsem death metal, a dostal jsem spíše prog rock se zasněnými vokodérovými vokály, díky čemuž mi to místy připomínalo Health. Měli hrát nějakou svou kultovní desku, což se prý nestalo, ale jelikož jsem je neměl naposlouchané, vůbec mi to nevadilo. Hodně fajn koncert.
Unto Others – první půlku setu jsem prokecal s kámošema a vnímal jen z pozadí, pak jsem se přesunul blíže. Asi tomu chybělo něco navíc, ale v podstatě dobrý koncert.
Emma Ruth Rundle – rozhodně jeden z vrcholů! Myslel jsem, že si na Brutal připraví něco tvrdšího, ale vystačila si jen sama s akustickou kytarou. Nevím, jestli tam měla připravené ty elektrické pro případ, že by fanoušky akustikou nezaujala, každopádně je nevyužila a fanoušky evidentně zaujala. Opravdu silné vystoupení, a je fakt škoda, že její plánovaný koncert v Kasárnách Karlín byl zrušen a ne přesunut, protože bych rozhodně šel.
Kampfar – spíše spontánně jsem jim dal přednost před Laibach (od kterých jsem slyšel začátek a konec). Zklamání to určitě nebylo. Povedený nápaditý black, ale bylo trochu úsměvné, jak se zpěvák pořád snažil nahypovat publikum. Jeho čistší řev, což je relativně novinka, byl překvapivě i naživo dost povedený, znělo to skoro jako Primordial.
Deathstars – asi jediné opravdové zklamání. Hudebně to bylo naprosto ok, ale zároveň mi něčím připadali jako revival sebe sama, zpěvák byl bez energie, a i zpívané pasáže spíše jen tak odříkal, případně to za něj vzal basák. Taky jim chyběl druhý kytarista. Loňské album vydali po devíti letech, což v tomto případě zřejmě svědčí o určité tvůrčí vyčpělosti.
Akhlys – znělo to dobře, ale bohužel mě ovládla únava, takže po pár písních jsem vyrazil do hajan.

Cloak – pro mě velmi překvapivě dost možná jeden z nejpovedenějších letošních blacků. Ranní čas jim nijak neubral na intenzitě, šlo vidět, že se jim z pódia nechce, a bavilo mě to více než na desce.
Mental Cruelty – líbil se mi zpěvák a jeho upřímné překvapení a nadšení z toho, jak dobře na ně fanoušci reagují. Nevím, kde vzali tu nálepku "symphonic", co mají v programu, ale blackened to určitě bylo, což je za mě naprosto v pořádku.
Show me the Body – asi nejbizarnější kapela letoška. Kdo by čekal kapelu, kde zpěvák rapuje a hraje na banjo, a do toho basák ovládá synťáky? Nevím, jestli se mi to úplně líbilo, ale každopádně jsem rád, že jsem je viděl.
Cytotoxin – tohle je pro mě určitě největší překvapení. Vůbec jsem je neposlouchal, ale tak nějak jsem si řekl, že nějaký tech death bych mohl zkouknout, a stálo to za to. Od pódiové prezentace přes nádherně čitelný zvuk po energického frontmana (který šel i mezi lidi!) tomu opravdu není co vytknout.
Julie Christmas – tak tohle byly fakt Vánoce. Nádherná a energická Julča, krásně čitelný zvuk a silné songy. A ovečky na hradbách.
Dødheimsgard – čekal jsem, že to bude ulítlejší, ale o zklamání rozhodně nelze hovořit. Silný dojem to však úplně nezanechalo.
New Model Army – těžko věřit, že zpěvákovi táhne na 70. Asi nejstarší frontman letošního ročníku? Vystoupení bylo plné energie a silných melodií, a čert vem, že metalového na tom nebylo prakticky vůbec nic.
Uživatelský avatar
Zero
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Příspěvky: 2576
Blog: Zobrazit blog (4)
Registrován: 20. září 2009, 18:53

Re: [2024-08-07] Brutal Assault 27 2024

Příspěvekod VL.K. » 14. srpen 2024, 21:33

Letošní ročník byl ten nejlepší z mé poměrně krátké historie(5.ročníků).Má doteď neoblíbená stage Obscure se stala velmi oblíbenou nejen tím,že jsem na ní měl své oblíbence,ale také tím,že se zvětšila kapacita po pivních stanech a z mini kopečku u brány je na vystoupení,které nechci užívat z prvních řad parádní výhled a dobrý zvuk.
Hodně mě potěšilo,že i přestu hrozivou frontu na merch(snad na 2-3 hodiny)první den jsem nakonec kdy byla fronta v pozdních hodinách jen na 20 minut sehnal vybrané triko.Mimo areál potěšil nový prostor Satan baru s daleko větší kapacitou.

Něco málo ke kapelám,které mě hodně zajímaly.
BRUTUS-Steffani prostě miluju a ani ne tak atraktivní setlist(přál bych si Cemetery,Fire...) pro mne mi vůbec nezkazil prožitek z vystoupení.Reakce kameramana na publikum mě přesvědčila,že šlo opravdu o nadstandartní koncert.

DARK TRANQUILLITY-co jsem čekal to mi bylo dáno-spokojenost.

GOD IS AN ASTRONAUT-kluci hráli dobře,ale setlist mi nesedl.V danou chvilku jsem na ně nebyl dobře naladěn.

BARONESS-vidět letět pivo na frontmana kapely po pár sekundách na pódiu jsem viděl naposledy,někdy hodně dávno na MOR.Super vystoupení.Nečekané zařazení Beneath the Rose či Tourniquet mi udělalo obrovskou radost.A přídavek na BA jsem viděl snad poprvé.Na tuhle kapelu je radost se dívat-taková přirozená energie.

UADA-dokonalost sama.Jak mám rád "strojové"koncerty MGLY,tak tohle bylo ještě o level výše.

ČAD-je dobré si zajít taky na něco co nebere věci kolem tak vážně.Docela jsem si v první řadě zaposiloval.Hlavně musí člověk umět pracovat s tou masou masa nad hlavou a vědět za co chytit.ČAD to je vždy dobrá zábava.

CULT OF FIRE-přiznám se,že u Vltavy mi ta slzička ukápla.Vidět něco se symfoniky jednou za čas neuškodí a tady je šlo i dobře slyšet.Na MOR šlo vždy slyšet vše,jen ty symfoniky ne.

SVALBARD-rád si je v budoucnu zase dám.Příjemné překvapení.

DEATHSTARS-jak psal Zero-tohle byl průser.Litoval jsem 40 minut co jsem jim dal ze svého času.Asi těžce za zenitem.

TOP 3:UADA,BARONESS,BRUTUS
VL.K.
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 32
Registrován: 6. červen 2018, 22:41

Re: [2024-08-07] Brutal Assault 27 2024

Příspěvekod danny1691 » 15. srpen 2024, 20:35

Tak jo. Jsem zpět :mrgreen:
letošní brutal bych hodnotil velmi pozitivně. Viděno asi 12 kapel, vypito mnoho absintu, potkal jsem orwina a Kezira. I tebe jsem asi viděl Zero.
Vidím tu pláč nad cenovou politikou.
Koupil jsem tu skříňku taky. Sice mi nenabila pw banku, ale na druhou stranu mi uschovala merch za 2k a potom i Martince jak merch, tak věci z kabelky když se jí rozbila. Za mě pohoda.
Jako příjemné překvapení bylo vystoupení Jinjer. Ostatní bandy super fajn. Ještě jsem měl další, velmi dobrá doporučení ale už zase vím prd co to bylo. Potřeboval bych tu svoji pravou ruku :mrgreen:
Ještě poprosím @highlander pokud se ti nezdají ceny, zkus to definovat jinak nebo začni vydělávat více. Díky
Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1961
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

Re: [2024-08-07] Brutal Assault 27 2024

Příspěvekod highlander » 16. srpen 2024, 18:25

danny1691 píše:Tak jo. Jsem zpět :mrgreen:
letošní brutal bych hodnotil velmi pozitivně. Viděno asi 12 kapel, vypito mnoho absintu, potkal jsem orwina a Kezira. I tebe jsem asi viděl Zero.
Vidím tu pláč nad cenovou politikou.
Koupil jsem tu skříňku taky. Sice mi nenabila pw banku, ale na druhou stranu mi uschovala merch za 2k a potom i Martince jak merch, tak věci z kabelky když se jí rozbila. Za mě pohoda.
Jako příjemné překvapení bylo vystoupení Jinjer. Ostatní bandy super fajn. Ještě jsem měl další, velmi dobrá doporučení ale už zase vím prd co to bylo. Potřeboval bych tu svoji pravou ruku :mrgreen:
Ještě poprosím @highlander pokud se ti nezdají ceny, zkus to definovat jinak nebo začni vydělávat více. Díky

Mohl bych vydělávat víc, ale 50 litrů čistá ruka mi stačí na to, že chodím do zaměstnání a ne do práce :hi: . Čím víc mám, tak tím víc nemíním dávat za předražené kulišárny. Z jídla naše banda chodila na grilovaná kuřata 179,- za půlku je dobrá přidaná hodnota, ale např. 150,- za malou klobku, když o 100m dál měli dvojnásobnou velikost za 120,- , tak to ti nevím jestli toto není zrovna ta židovina. Festivalová Plzeň na úrovni desítky za 80,-? Ještě že byl chuťově výbornej Ratar. Byl jsem na Brutalu již po 15 a přemýšlíme jestli příště jet či ne. Lupen zase o trochu podražili, ubytování nám také zvedli (to ale snesu, spočinout je potřeba) a hlavně už jsme skoro vše za svůj metalový život viděli a slyšeli. Chybí mi tam třeba devčata s Jégrem ve zkumavkách a genius loci se začíná čím dál tím víc vytrácet ve jménu byznysu pořadatele. Co k tomu dodat... ehm aha TOP: Behemoth, Satyricon, Deicide, Legion Of The Damned, Impaled Nazarene, DHG, Mallephyr, Srefa, Bewitched.
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 56
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 884
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Předchozí

Zpět na Festivaly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron