Phoenix in fire

Máte svoji kapelu nebo hudební projekt? Hrajete v nějaké? Nebo hledáte členy?

Moderátor: Moderátoři

Phoenix in fire

Příspěvekod kralskritek95 » 12. prosinec 2013, 0:01

Ahoj,
chtěl bych vám představit kapelu z Č. Budějovic, hrající převážně symfonický metal.
http://www.youtube.com/watch?v=RI-b2CBmNO0 zde je kousek našeho koncertu, kdybyste někdo měl zájem mrknout, rádi budeme za vaše postřehy :)
Byl to náš 1. koncert.
http://bandzone.cz/phoenixinfire
Hrajeme cca 8 měsíců v této sestavě, zakladatelem jsem byl já, ale to je ještě delší dobu, jelikož sehnat spolehlivé lidi je dnes dost problém, takže dost často jsme vyhořeli na tom, že se na nás někdo vykašlal. Většinou basáci :D
Složení je možné dohledat na bz.
Díky za vaše názory :)
kralskritek95
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 2
Registrován: 11. prosinec 2013, 23:56

Re: Phoenix in fire

Příspěvekod Garion » 12. prosinec 2013, 13:04

Ahoj. Odvážil ses sem zveřejnit vlastní produkci a ptáš se na naše názory. Jsi připraven přijmout kritiku?

Není to zas tak strašný, jak jsem se obával :D Ale můj šálek to úplně není, zvuk je úplně na h.... takže z toho není moc poznat. Skladba na BZ se mi nelíbí, snad jen ten refrén to trošku zachraňuje, tam působíte aspoň chvíli jako fungující celek, jinak mi to přijde takový nesourodý a roztáhlý a ani atmosféru pro mě z toho necítím. Prostě mě to neoslovilo. Jůtubko jsem vydržel jen chvíli, celýho jsem si poslech jen Nema, ten nebyl zas tak špatnej, ale celý to video je zvukově hodně nekvalitní, nečitelný. Nicméně: až bude nějakej demáč, tak se nebráním druhýmu kolu ;) Hodně elánu a píle a nedejte se. Vytrvejte!
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Phoenix in fire

Příspěvekod kralskritek95 » 15. prosinec 2013, 3:38

díky za názor:) nahrávka na bz je totálně na h. , je stará už poměrně dlouho, cca po měsíci hraní, ta písnička je dost předělaná ted a zní o dost lépe podle mého názoru.
Co se týká videa, každý má samozřejmě jiný vkus a tvou kritiku beru :-). Tenhle styl se ne každýmu líbí, jelikož to není typickej metal, ale je to spíš založené právě na klávesách a skoro operních zpěvu, než na kytarových riffech. ;
kralskritek95
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 2
Registrován: 11. prosinec 2013, 23:56


Zpět na Vaše kapely a hudební projekty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron