Brutal Assault 2018 - 8.8.2018

Cartpathian Forest, Dead Congregation, Perturbator, Protector, Whoredom Rife

Moderátor: Moderátoři

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod Ježura » 14. srpen 2018, 15:49

Jenom ve stručnosti:

Středa - Horskh, Paradise Lost, Whoredome Rife, Lvmen
Čtvrtek - Laibach, Green Carnation, Lamia Vox
Pátek - Dragged Into Sunlight, Misþyrming, Aluk Todolo, Hentai Corporation, První hoře
Sobota - Wardruna, Celeste

Top 3 - Wardruna, Dragged Into Sunlight, Laibach

Nehudebniny - fajn Radgast 10°, autodrom a stánek s vynikající mexickou kuchyní a úžasnou slečnou za kasou
I would spread the cloths under your feet:
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.
-- W. B. Yeats
Uživatelský avatar
Ježura
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Praha
Příspěvky: 4549
Registrován: 10. leden 2010, 23:41

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod The_Nameless » 14. srpen 2018, 18:52

Nezklamalo skoro nic z viděného, ale velký plus dávám zejména za noční hardtek rychty na KALu. Skvělý výplach po všech těch kapelách s kytarami a zároveň téměř jediná produkce, které se podařilo vyhnat mi z hlavy aspoň na chvíli všechny starosti.
Uživatelský avatar
The_Nameless
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Bunker
Příspěvky: 1883
Registrován: 16. prosinec 2008, 20:02

Re: Brutal Assault 2018 - 8.8.2018

Příspěvekod Zero » 15. srpen 2018, 14:57

Na stránkách brutalu už je anketa.

Napsal jsem jim, že tam chci v budoucnu vidět Mogwai, Carpenter Brut, Primordial, Trollfest a Bohren & der Club of Gore. Aspoň něco z toho by dotáhnout mohli.

Jenom jim tam jaksi chybí položka "jméno". To by mě zajímalo, jak chtějí losovat toho výherce. :lol:
Uživatelský avatar
Zero
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Příspěvky: 2576
Blog: Zobrazit blog (4)
Registrován: 20. září 2009, 18:53

Re: Brutal Assault 2018 - 8.8.2018

Příspěvekod Prdovous » 15. srpen 2018, 18:44

Výherce bude pravděpodobně člověk, co jim to podepsal i bez kolonky na jméno :D
Skrytý obsah
A my pořád v cizích bytech, každou noc hledáme skrýše,
a nikdo nás nezná, dokud se pořádně nezapíšem,
je třeba rozbíjet věci nahlas a uvnitř křičet tiše,
a sahat si na stehna, a plivat na zdi katedrály,
to jen ze rtů vychází jeda stejkovej nůž krouží v břiše,
a ovšem co se stane, o tom napíšeme seriály,
a než shoříme v bažinách za devatero horami a lesy,
bylo by to fajn, řekneme si, lovci motýlů ze třetí říše.
Uživatelský avatar
Prdovous
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Prag / Aussig
Příspěvky: 2468
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 4. srpen 2009, 12:09
Aktivní v kapele: Ústecká nesvatá Legie

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod vosa » 15. srpen 2018, 23:29

Na první stránce se vyplňoval email, ne? To jim nejspíš stačí :)
Uživatelský avatar
vosa
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 301
Registrován: 22. prosinec 2016, 12:58

Re: Brutal Assault 2018 - 8.8.2018

Příspěvekod Zero » 16. srpen 2018, 0:13

Už to opravili, původně tam nebyl ani ten e-mail.
Uživatelský avatar
Zero
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Příspěvky: 2576
Blog: Zobrazit blog (4)
Registrován: 20. září 2009, 18:53

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod sylvuša » 16. srpen 2018, 13:29

Abyste neřekli, že si pořád jenom stěžuju, tak jsem jim ve formuláři vyčetla hlavně jenom vodu a s tím mělo problém hodně lidí.
Jinak Laibach top, a dobrá Gojira, H2O, Perturbator, Sepultura a asi i Wardruna :palec:
Absolutně hrozné bylo vystoupení Mortis a Myrkur, kterou naštěstí přerušil požár :lol:

A napsala jsem jim, že chci toto: Fjoergyn, Obtest, Crippled Black Phoenix, Nine Inch Nails, Diablo Swing Orchestra.

A užila jsem si to hlavně díky vám, takže dík :)
Uživatelský avatar
sylvuša
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 32
Bydliště: Otrokovice/Litomyšl
Příspěvky: 874
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 14. říjen 2009, 21:28

Re: Brutal Assault 2018 - 8.8.2018

Příspěvekod Chev Daimon » 16. srpen 2018, 16:24

Viděl jsem kolem třicítky vystoupení...

Gojira vyčnívala nad ostatními, nadprůměr byl Belphegor, Bölzer, Root... Behemoth i Sepultura skvělí, ale už jsem oba interprety viděl v lepší formě. Myrkur neposlouchám, na živák jsem kvůli/díky kámošovi šel a neznělo to zas tak zle, jak většina míní, akorát jim teda vystoupení domrcasily jiné faktory než oni sami (to bylo hodně na hlavu varovat před manipulací s ohněm, když si sami pořadatelé "podpálili" areál :) ).

Zklamání Pillorian, Wardruna mě nebavila (ale to asi už nahromaděnou únavou)... Strašně moc vystoupení mělo zhyzděný zvuk. Ostatní kapely jsem si užil, avšak nijak nevyčnívaly.

Příště chci Watain, Immortal, Dimmu Borgir, Carach Angren, Heaven Shall Burn (vypsáno do formuláře), dále Kvelertak, Uada, Valkyrja, Sylosis, Soulfly, Parkway Drive nebo třeba A Day To Remember. Plus DSO, Graveyard a několik dalších skupin, které byly na letošním ročníku z nejrůznějších důvodů nahrazeny. ;)
Skrytý obsah
Masters of Rock: 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Brutal Assault: 16, 17, 18, 19, 20
Made of Metal: 14, 15

Winter Masters of Rock: 13, 17
Hypnos (Mír, UH): 14, 15, 16, 17, 18, 19

2014: In Flames
2015: Ensiferum, Behemoth, Children Of Bodom
2016: Ragnarok, Visací Zámek
2017: Anti-Flag, KISS, Billy Talent, Paradise Lost, Kaleo
2018: Kvelertak, In Flames, Slayer (& Lamb of God)
2019: Marduk, Visací Zámek, Ghost
2020: Slipknot, Cocotte Minute, Malokarpatan, Čad, Percival, Billy Talent, Rotting Christ

... a nespočet klubových koncertů a dalších vystoupení jiných žánrů.
Uživatelský avatar
Chev Daimon
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Uherské Hradiště/Brno
Příspěvky: 109
Registrován: 15. prosinec 2016, 23:22

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod Mark » 16. srpen 2018, 22:15

Tak letos za mě dobrý. Pořadatelé to zvládli, páskování bylo bez jakéhokoliv čekání, čipový systém fungoval, přístupná část pevnosti se zvětšila i pivo se letos dalo v areálu pít, takže jediná výtka směřuje k podělanému vystoupení Myrkur na kterou jsem se fakt těšil. Výpadek elektřiny se samozřejmě ovlivnit nedá, ale zapálit si pyrotechnikou trávu na bastionu, to už je horší :| )
Posluchačsky jsem nakonec překonal sám sebe, pětadvacet kapel odposlouchaných poctivě a k tomu asi deset s jedním až dvěma songy. Gojiru už snad ani nemá cenu zmiňovat, ta byla excelentní, hodina utekla ani jsem nevěděl jak. Velmi slušní byli Paradise Lost (poté, co zvukař aspoň trochu zkrotil drnčivou basu), potěšili veteráni Pestilence, dojala mě Wardruna. Na vedlejších pódiích mě nadchli Dragged Into Sunlight a objevil jsem Kurokumu. Sepultura a Behemoth potvrdili že jsou velké kapely, i když nezahrají nejlíp, pořád je to hodně dobré. Docela mě zklamali Bölzer, před dvěma lety mě jako předskokani Behemoth naprosto odrovnali, tentokrát mi to nesedlo.
A vzkaz pro pořadatele - Perturbator na závěr byla dobrá volba. Dobrá volba na to, jak mě rychle vyhnat z areálu a to jsem si chtěl dát po Wardruně rozlučkovou palačinku. :mrgreen: .
Mark
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 72
Registrován: 14. prosinec 2016, 22:24

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod matotu » 16. srpen 2018, 23:29

Podobně jako Zero, paradoxně jsem si asi nejvíc užil nemetalový kapely. Někomu se jejich přítomnost nelíbí, ale i podle počtu a aktivity lidí měly úspěch. Steve n Seagulls byli mazec. Ne na death metal, ne na metalcore, na banjo se nejvíc paří. V kotli se dělo všechno. Circle pit, wall of death, rowing pit, crowd surfing, zvedání na koně, kankán, kozáček... tuna srandy. Humor vládl i na Insanity Alert. Zpěvák měl nejdřív kostým, pak používal desítky rekvizit... hráli upravenej cover na Iron Maiden Run to the pit, mosh for your life. Perturbator měl taky úspěch a náramně jsem si to užil. Na závěr, přesně akorát opivenej, asi poprvé jsem headbangoval na elektroniku. Nádherně se to mezi ten black a death "nehodilo", ale tvrdý to bylo taky. A bylo právě hezký pozorovat ty vousáče a vlasáče v černym, jak trsaj. Plini brali taky všichni s humorem, opakoval se spomalenej mosh pit jako před dvěma rokama, přibyl crowd surfing, ale zároveň to byl seriózní čistej instrumentální um, totální relax, lahůdka. Ideální v tom odpoledním čase. Z nemetalu mě uchvátil i ambientní set Obscure Sphinx. Ten byl dokonce nejbrutálnější. Zpěvačka zněla, jako že jí rozervávaj duši na 666 kousků. Jsem rád, že mě nepronásleduje v nočních můrách. Oceňuju, že po výpadku proudu vystoupení nahradily obě kapely.
Obscure Sphinx mě přenášej k metalu, jejich první vystoupení super. I při něm zpěvačka vypouštěla duši. Jenže bylo smutně krátký a chtělo by to komornější atmosféru. Právě třeba Oriental Stage nebo klub. Gojiru jsem si neužil tak, jak bych měl. Hráli dobře, ale já jsem se nemoudře nacpal dopředu a pošetile tam zůstal, takže jsem musel větší část pozornosti věnovat chytání lidí, udržování rovnováhy... a osvětlovač usilovně pracoval na tom, abych oslepl. At The Gates byli výborný. Prostě esence. Melodeath jak má bejt, ty riffy, řádnej kotel. Ne o moc míň jsem si vychutnal Sepulturu, ač nejsem žádnej znalec. Čišela z nich profesionalita, ale i živelnost. Riffy, kopaly do zadku Derrick česky děkoval a při Roots Bloody Roots rozskákali publikum až ke mně dozadu. Za zmínku ještě stojí Municipal Waste, správná thrashová řežba, a Grave Pleasures, který byli taky moc fajný, ale jsem si docela jistej, že kdyby ve čtvrtek neutli první pokus, užil bych si to o kus víc. V tom (relativně asi) větším počtu vystoupení (28) se mi pak některý kapely trochu vystrácej, splývaj... Converge si v podstatě nepamatuju, kromě dobrýho dojmu. :-D
Prostě jsem už usínal. Celkově letos mi to dalo bohužel víc fyzicky zabrat, poslední dny jsem toužil po novejch nohách, bolelo mě kdeco.
Přišlo mi, že zvuk se celkem vzato zase zlepšoval s časem. Řekl bych tak půlka dobrý, půlce něco trochu chybělo, žádnej průšvih jsem nezaznamenal. O trochu horší mi přišel zvuk na metal shop stage než na Jégru celkově.
Organizace dobrá, fronty skoro žádný. Areál se zas rozšířil, to je fajn. Autodrom mi tam moc nesedl, ale budiž. Záběry na Ježíše s corpse paintem v autíčku zas byly super.
A s lidma to bylo taky fajn. Stanování s mým drahým Onotiem, velkolepej páteční sraz OM :lol: i popíjení s dalšíma členama, zábava s lidma odjinuď i jednorázový krátký konverzace s cizíma lidma. Takže dík. :-) Škoda, že jsem pár dalších nepotkal.

Nemůžu se zbavit dojmu, že BA 2017 byl celkově lepší, ale nemůžu to tak srovnávat, i BA 2018 jsem si rozhodně užil, něco zas bylo novýho a tak. :palec:
„Ožralýýýý a stále sáááám, matotu je chuligán!“
- Arcturus, 25.2.2013

„Jak můžeš ty říct, že je něco pochybný??“
- Stick, 28.10.2016

„Kdesi cosi a toto.“
- sylvuša, pořád

Skrytý obsah
Obrázek
Uživatelský avatar
matotu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1643
Registrován: 31. květen 2011, 20:53

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod Rodaxx » 17. srpen 2018, 5:38

S odstupem pár dnů bych hodnotil právě skončenej BA jako tradičně na jedničku. Z hlediska organizace bych měl snad jen jednu výtku.Nějakým způsobem vyřešit přetékající rakety naproti maskáčovému pivnímu stanu.Tohle se opakuje každej rok a jelikož je to v těsné blízkosti stánků s jídlem, je to fakt dost nepříjemný.Jasně, terén tady má trochu spád, takže to asi přeteče rychlejc, než jinde, ale možná častější vyvážení by to vyřešilo.
Co se týká toho hlavního, tedy kapel, bylo už před začátkem zřejmé, že letos to bude spíš o menších a méně okoukaných skupinách, než o velkém počtu magahvězd.I když i ty se samozřejmě nějaké našly.Viděl jsem něco přes čtyřicet víceméně kompletních setů a byl v drtivé většině spokojenej.Vlivem křížení jsem částečně oželel i taková jména jako Behemoth,Ministry nebo Laibach.Místo toho jsem hojně navštěvoval MG stage a poprvé taky Oriental stage.Za nezajímavější považuji vystoupení Gojira,Toxic Holocaust,Myrkur (tady byla velká škoda, že do toho vstoupily vnější vlivy, určitě bych si dal brzké repete),Moonspell,Pillorian,Hypnos,HFTS,Eskhaton,Misthyrming,Abysmal Grief,Sepultura a Wiegedood.Z těch všech přece jen o kus vyčnívají dvě jména-Gojira a Sepultura.To byly fakt luxusní záležitosti. Jediný co mě zklamalo, tak byl Danzig.
Do ankety pro příští rok jsem si přál Dimmu Borgir,Darkthrone,Sarke,Tsjuder a Shining(Nor.).Snad mi ToFi a spol aspoň něco z toho splní.
Za rok na viděnou. :headbang:
Rodaxx
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 103
Registrován: 21. prosinec 2016, 20:22

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod Kain » 17. srpen 2018, 9:25

na posledních dvou ročnících BA jsem nebyl a návrat do Josefova mě opět utvrdil v tom, že lepší festival není. Malé detaily by se daly vytknout, třeba pitná voda by byla v takovém počasí super, ale celkově naprostá spokojenost. Doufám, že pořadatelům i do dalších let vydrží dramaturgická odvaha a kapel mimo metalové žánry bude ještě přibývat. Všechny ty možné deathy, blacky a spol. už člověk viděl x-krát, naopak Laibach a spol. dávají festivalu šmrnc a posouvají ho zase o kus dál. Za mě velká pochvala. Jen mě mrzí, že jsem neviděl Horskh, ale první den festivalu prostě nešlo vydržet do dvou do rána, to fakt nedávám. Naopak Perturbator pecka, já to měl opačně jako níže píše Mark: Wardruna mě po chvíli vyhnala na třetí stage, pak do Jameson stanu a sbíral jsem poslední zbytky sil na Perturbatora. A vyplatilo se. Takže Shindy, za rok prosím tě Dance With The Dead, Mega Drive nebo Carpenter Brut, jo? ;) jinak kdyby to někoho zajímalo, tak nejlepší koncert festivalu odehráli Toxic Holocaust. Takhle jsem se nevyndal ani nepamatuju :hi:
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 41
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod highlander » 24. srpen 2018, 17:06

Tak s odstupen času za mne:
Negativa: ve středu po obědě vypadl systém u vstupu sice na 15 minut, ale u registrace na přírodní tribunu na cca hodinu. To už by prostě měli mít vychytané a nebo přestat machrovat, jak to vše funguje a bude fungovat. Kdyby takto padala elektrika, tak budou všichni nadávat na distributora, jak smyslů zbavení. Z odpočinkové zóny udělali Matějskou viz. autodrom a tuc, tuc music, které se tam rozléhalo na celé kolo a někteří pomatenci tam na to pařili jak o život. Dále se nepovedly programy. Rozhodně nepotřebuji na festu program koncertů napříč celým Polskem, nebo zin. Miniatury triček jsou také k ničemu. V minulosti byly u kapel napsané styly co hrají (ne všechny smečky člověk zná), což urychlovalo orientaci kam se vydat. Chyběl mi také letos ten život ve městě, jelikož stánkaře šoupli k areálu a nakázali jim cenovou politiku.

TOP festu: Marduk, Belphegor, Hate, Unleashed, Moonspel, SSOGE, Paradise Lost, Tormentor, Behemoth, Hirax, Toxic Holocaust.
Nehudby k ničemu: Per(mas)turbator, Tanzík, Tittelbach, První shořel a ač si Hentai Corp rád poslechnu, tak úchylákoviny frontmana v podobě muckání se s chlapama z řad fans opravdu nemusím (a pozor mimo podium je ten kluk ready, měl jsem s ním možnost pokecat po koncertu v jednom klubu na baru).
Celkově mne letošní ročník moc neuchvátil. Je to poprvé za 10 let co na BA jezdím. Ta atmoška neměla ten správnej drive. V minulosti jsem měl po konci BA tejden splín, že už je konec a musím čekat zase další rok. Jestli je to tím, že je tam našinec ve stále větší menšině, nevím.
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 56
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 884
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod Kain » 24. srpen 2018, 19:53

zasr*** cizinci, už k nám do naší maličké zemičky v srdci Evropy dokonce jezdí na festivaly :-(
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 41
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod danny1691 » 24. srpen 2018, 20:20

stran odpočinkové zóny- lidi to bavilo. Dále k tomu není co dodat.
Odbavení- já to měl vyřešené během minuty
Jestli nejsi schopnej si někde v klidu u piva vygůglit co kdo hraje a následně si to zadat do telefonu, na papír, na čelo či za ucho...tak je to smutný. Čekal bych od dospělého chlapa trošku více iniciativního chování a samostatnosti.
Cizinci- co chceš, mají tu za pár šupů solidní festival, moře piva a svobodu
Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1961
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod Kezir » 24. srpen 2018, 20:44

+ páteční tancovačka u stánku s hadrama byla sakra fajn chvíle, která pokračovala na KALce ...
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2996
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod Orwin » 24. srpen 2018, 21:49

Jo to byla dobrá diskoška, akorát pak už jsem měl dojem, že tam točí jen Die Antwoord, proto jsem zmizel na ty techna na KAL, tam to byla ta správná vymývárna :tlesk:
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1977
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod highlander » 24. srpen 2018, 23:09

danny1691 píše:stran odpočinkové zóny- lidi to bavilo. Dále k tomu není co dodat.
Odbavení- já to měl vyřešené během minuty
Jestli nejsi schopnej si někde v klidu u piva vygůglit co kdo hraje a následně si to zadat do telefonu, na papír, na čelo či za ucho...tak je to smutný. Čekal bych od dospělého chlapa trošku více iniciativního chování a samostatnosti.
Cizinci- co chceš, mají tu za pár šupů solidní festival, moře piva a svobodu

Tak to jsi mne dostal. Zaplatím dva litry za lupen a mám si místo standartního servisu něco gůglit a čmárat to na papír? To není o mé nesamostatnosti, ale o nedostatku pořadatele - satanžel. V minulosti ty programy byly ready a letos ne? Jde jen o pár písmen u každé kapely. Odpočinková zóna, hmm tak to ti nevím koho všechno to bavilo. Já trávil volný čas v jednom distru a kolem dokola to sralo všechny (přečti si třeba Brutální abecebu na webzinu Fobiazine). Odpovím otázkou - hrají někde na tuc-tuc párty metal? Já o tom nevím a ani o tom nejsem přesvědčen. Pokud jsi mne četl pořádně, tak mi cizinci nevadili a nevadí. Jen jsem to mé nějaké extra nenadšení akademicky přirovnával k té domácí menšině. Byli doby, kdy jsem hodil řeč s našinci a potkal spoustu známejch z jinech metalovejch akcí. V posledních třech letech naopak s Finkama, Australanama a Polákama a tím neříkám, že to nebylo přínosné, naopak. Právě po té naší enklávě jsme měl ten splín, že ty lidi možná uvidím zase až za rok. Letos jsem s naším BM komandem v klidu přijel a v klidu zase odjel a vrátil se do toho civilního blázince :D ;) .
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 56
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 884
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod šošon » 24. srpen 2018, 23:39

Tak můj pocit -
Odpáskování bez problémů,bylo skvělé že přesunuly místo k stanům.
Program mi vyhovoval,už nemám potřebu stihnout všechno ;)
Nejlepší pro mne jednoznačně Laibach,a Wardruna ta mne dostala hlavně v druhé části vystoupení,závěr byl magický :palec:
Harakiri For The Sky- mne utvrdily v tom že jsem udělal kdysi dobře dát jim čas.Moc se mi líbily.
Nemožný byl Danzig, a můj názor ...Myrkur-je těžce přecenována,at už bylo během jejího vystoupení cokoli,poslouchat se to nedalo.
Jo,a snad poprvé jem neměl dobrý pocit z Moonspell.
Diskoška mi nevadila,ani nepřekvapila-zažil jsem tu pařbu na Brontosaury v podání vietnamského kuchtíka,to byl zážitek :lol: Bomba
Občerstvení je na vysoké ůrovni a rozmanité,bohužel pořád dražší.
Jo a byl jsem jediný za celý BA co si dal domácí čokoládu u maníka na nádvoříu výstavy fanzinů.To byla pohádka,lepší jsem neměl. :hi:
I mně chybí stánky v okolí,je to takové smutné bylo fajn potkávat lidi ,dát panáka a zas jít.
Sylvě a spol.dík za společnost a bezva tip na hospůdku,musím uznat -kam se hrabe Rybníček :palec:
Příští rok bych si přál-MGLA,Satyricon,Solstafir,XIII.Století,Masters Hammer,a at nežeru SOAD,nebo alespon Scars of Brodway.
A díky naší partě,bylo mi s vámi zas fajn. :P Rům byla příjemná změna.
Je lepší zemřít na nohou,než žít na kolenou !
7.8.2012....Zuzankoooo!
Uživatelský avatar
šošon
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 50
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 824
Registrován: 3. leden 2012, 0:38

Re: [2018-08-08] Brutal Assault 2018

Příspěvekod tersas » 25. srpen 2018, 9:49

Jak píše "highlander". Programy letos nic moc. I atmosféra možná trochu, "jiná" než dříve. Možná je to tím, že jsem tam byl po sedmé v řadě a možná je to i tím, že jsem víc konzervativní. Festival nestojí na jednom místě, ale vyvíjí se. A to směrem, který mi není zrovna moc po chuti. A ten autodrom, no co k tomu dodat, takové věci jsou i na jiných festech a svoje fanoušky si autodrom nakonec našel.

Souhlasím, že Belphegor, Behemoth a Hirax předvedli dobrou show. Solidní byla Sepultura, HFTS, Municipal Waste, Dying Fetus. A určitě se povedli Ministry, na to že je moc nemusím, letos byli výborní. Viděl jsem asi půlku setu Laibach, docela překvapili. Myslel jsem, že to bude totální pi**, ale nebyla. Rozhodně nejdu s davem a neříkám, že nejlepší byli Laibach, po půli jsem odešel. Tahle banda (prosím vás, je to můj názor, tak mi ho neberte) měla hrát někdy ve 4 odpoledne nebo vzadu v tom stanu. Když už chtěj pořadatelé rozšířit hranice žánrů a zvát tohle na BA, tak dobře. Ale zrovna místo nočního času Laibach mohlo hrát něco jiného. A ten opěvovaný Danzig taky žádná hitparáda, jen vyčichlé jméno.

Odbavení letos úplně v pohodě, taky aby ne, když jsem dorazil až ve čtvrtek odpoledne. :-)

A na příští rok bych si přál víc "svých" kapel. Letos jich tam moc nebylo. Tedy, ono je to vlastně jedno. Poslední 2 roky říkám, že na BA nepojedu, že si dám pauzu.
Takže na 90% příště nejedu. To by museli dotáhnout Slayer a tu smečku co je doprovází. Nebo by musela být soupiska kapel taková, která by mě naprosto uchvátila. :-)
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1423
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

PředchozíDalší

Zpět na Již proběhlé festivaly..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron