Brutal Assault 2015 - 5.8.2015

Moderátor: Moderátoři

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod Atice » 11. srpen 2015, 14:03

Mé postřehy nejsou nikterak odborné, takže neočekávejte hodnocení zvuku apod. Rozlišuju jen líbilo x nelíbilo, případně nějaké jiné blbosti. :D
Mně osobně se letošní ročník Brutalu líbil asi nejvíc. Osobně mi přišlo, že i samotné kapely si uvědomovaly, že hrají na 20. ročníku, tak ze sebe daly maximum. To se projevilo i na mém hodnocení kapel, jelikož ze všech, co jsem viděla, mě neoslovilo snad jen pár z nich.

Největší pecky (není seřazeno podle abecedy nebo podle dnů... psala jsem to tak, jak mě napadlo :D):
- Kreator: of course, pro mě bestovka celého festivalu; stála jsem v první řadě a byla to absolutní špica; viděla jsem je sice už potřetí, ale jen teď můžu říct, že mi přišli takoví uvolnění, užívali si samotné hraní, chvílemi se i strašně řehtali).
- Marduk: tak tohle byla síla; nikdy jsem je neposlouchala a kaju se, že jsem je objevila až teď! Vážně se mi moc líbili. Song "Christraping" si pořád pobrukuju.
- Sólstafir: předloni (nebo kdy to vystupovali) mě vůbec nebavili. Letos jsem si celou jejich show užila a mrzelo mě, když skončili.
- Perturbator: má cenu vůbec cokoliv říkat? Skvělá diskárna, která roztancovala celou 3. stage. Bylo legrační pozorovat všechny ty strašně trve metalisty, jak paří na takovou taneční věc. :D Víc takových kapel na Brutalu.
- Sun O))): jak na ně půlka festivalu nadávala, tak mně se líbili. Jen bych je asi šoupla na 3. stage, tam by se hodili víc. :)
- Tryptikon: první koncert na letošním BA, který mě fakt dostal. Měla jsem tendenci o nich pořád mluvit do doby, než jsem viděla Marduk. Jo a mají sexy basačku.
- Atari Teenage Riot: Sice se mi před dvěma lety líbili asi o něco víc, ale i teď to byla totální pecka. Oni umí strhnout celé publikum, aby pařili.
- Anaal Nathrakh: před třemi lety jsem je viděla poprvé a to se mi moc líbili. Letos jsem je viděla podruhé a to se mi pořádně líbili! Byli vážně výborní. Jen jsem měla pocit, že hráli fakt krátce.

Nudaaaaa:
- Arcturus: dala jsem jim druhou šanci a byl to promrhaný čas; nevím čím to, ale vůbec mě nebavili, nedokázali mě strhnout jako třeba Sólstafir (kterým jsem taky dala druhou šanci); v půli setu jsem šla pryč.
- Курск: klasické odrhovačky, všechny písničky mi přišly na jedno brdo, takže mě nijak neoslovili; ale měli super nástroje! :D
- Mayhem: jak jsem se na ně těšila, tak mě to vůbec, ale vůbec nebavilo.
- Katatonia: mám je normálně ráda, doma si často pouštím, moc jsem se na ně těšila, ale... ale... jejich koncert mi přišel nemastný neslaný (možná i proto, že hráli po vynikajících Tryptikon).

Co mě potěšilo:
- Svartidaudi přidali druhý set namísto přehozených Candlemass, díky čemuž jsem je měla možnost vidět
- malinovkaaaaa, té jsem se mohla upít
- líbily se mi výstavy (zajímavé zpestření BA)
- potkala jsem Gariona! :D
- konečně pořádná 3. stage; pryč jsou tedy doby, kdy jsme se všichni na sebe mačkali bez jakékoli možnosti se alespoň trochu pohnout a pro ostatní, kteří chtěli určitou kapelu vidět, už nebylo místo

Co mě štvalo:
- žlutý hitler (aneb jsem spálená úplně všude)
- moc prachu
- neviděla jsem Mallephyr
- neviděla jsem Death DTA
- Agalloch se kryli s Kreator (a vůbec, Agalloch neměli podle mě na Metalgate stagi co dělat)
- nedostala jsem se na Oriental stage (lidí plná však víte co; sice pak prý začali odcházet, ale mně už se nechtělo vracet :D)
- Annihilator hned po Kreator (užila bych si je víc, kdybych měla sílu se dovalit na jejich show... a nebo mohli hrát na stejné stagi jako Kreator)

Sice jsem napsala víc mínusů než plusů, ale každopádně letošní BA hodnotím víc než pozitivně. :) Slovy Kaina "lepšího festivalu v ČR není" tímto končím svůj výplod. Příští rok pojedu znovu.
Uživatelský avatar
Atice
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 33
Bydliště: Nottingham (UK)
Příspěvky: 530
Registrován: 28. březen 2011, 22:29

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod tersas » 11. srpen 2015, 19:14

Mě se Brutal Assault líbil. Až na to počasí. To sluníčko bylo děsný. U vody by to asi tolik nevadilo, ale na place při sledování kapel, to byla bída. Kvůli tomu horku jsem viděl mnohem míň kapel, než jsem chtěl. Taky jsem i míň utratil. Ještě, že tam byl ten Octagon a další sklepy, kam se mohl člověk aspoň na chvilku schovat.

Zajímavá byla historie Brutalu tam v té místnosti naproti HororCinema. Třetí stage - ten stan - konečně dobrá volba. Pivo v areálu jsem pil jen tu dvanáctku, do těch různých dalších typů a specialit jsem se nepouštěl. Beztak jsem moc piva letos nedal, spíš jsem pil vodu, v tom horku nešlo ani jinak. Chtěl jsem si koupit triko BA, ale celé dny tam byla u merche fronta jako kráva, tak jsem to furt jebal a čekal. No a když třetí den fronta polevila, tak mé vybrané triko už neměli.

Připadalo mi, že tam bylo míň lidí než loni nebo předloni. A VIP kemp byl poloprázdný. Možná prodali 18 000 vstupenek, ale rozhodně tam nebylo 18 000 lidí. Ten VIP camp kupovali hodně cizinci a myslím, že jich hodně nedorazilo, možná právě kvůli vedru.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1423
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod Kezir » 11. srpen 2015, 20:11

S tím VIP kempem, jako možná byl fakt vyprodán ale jelikož hooodně lidí stanovalo na místech kde se loni nenacházel ani jeden stan, třeba na stezce, kterou jsem já do areálu chodil z místa kde jsem měl auto (navrchu nad třetí stage od areálu k cestě) a dalších místech, tak si myslím, že ti co měli VIP stanování se na to vykadili díky tomu, že tam nebyl stín a nasáčkovali se do stínu. Bo jak říkám, stanovalo se tam, kde poslední roky stany nebyly - ta stezka, v kopcu který je mezi ofiko kempem a areálem (kde byly pásky, zakazují stanování) a podobně. Prostě kdekolikv, kde byl stín :)

Jinak můj pohled na celý fest je dost podobný jako všech ostatních :) Slunce mi kazilo plány, bo jsem chtěl vidět podstatně více kapel, než jsem viděl ... areál se mi stejně furt líbí a i vše okolo. Oproti jiným akcím se v něm dá dobře najíst (doporučené stánky řezník Petrik a ti vegani byly fakt super!!). Jen to pivo nic moc (pil jsem tu "desítku"), ale lepší jak ta vyprděná limonáda bez bublin a někdy i dost teplá, bleh!

Kapely co jsem viděl mi moc velká zklamání nepřinesla, ale za to hodně skvělých zážitků a to třeba HSB, Primordial, Perturbator, Katatonia, Trap, Kypck, Solstafir, Touche Amore a desítky dalších.

Lidi fajn, jsem rád za ty co jsem potkal, mrzí mě někteří, které jsem nepotkal.Někteří mě teda spíše potěšili, že jsem je nepotkal :D

Joo, fajn to bylo, příští rok asi znovu :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2996
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod šošon » 16. srpen 2015, 1:51

Nebudu to nijak pitvat :D
Nej-..-Lidi,potkat i po letech někoho je moc fajn....dik i naší partě...Rybníček :mrgreen: Viděl jsem Vás rád bylo to fajn :!:

-Jednoznačně vyhrál ..SOLSTAFIR...DOUFÁM ŽE UŽ DOSTANOU LEPŠÍ ČAS :!: :!: :!: ,Belakor,Annihilator,Kreator -Jako ale obdiv všem za nasazení v tom pekle :palec:


Zklamání-CoF.....NO COMMENT,Soulfly ;)
Neviděl jsem GARIONA...a....Namelesse
A bohužel malá ochota ve stáncích....můj pocit... ;)

Jednoznačně ale za rok pojedu ,opět,........tento fest je jedinečný ;)
Je lepší zemřít na nohou,než žít na kolenou !
7.8.2012....Zuzankoooo!
Uživatelský avatar
šošon
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 50
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 824
Registrován: 3. leden 2012, 0:38

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod Stick » 16. srpen 2015, 8:51

Já si na hrací čas Solstafir nemůžu stěžovat, tohle mezičasí během západu slunce jim svědčilo naprosto luxusně.
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod The_Nameless » 16. srpen 2015, 11:23

šošon píše:Neviděl jsem GARIONA...a....Namelesse

Moment, to bylo v plánu? :shock: Škoda, na takové věci bylo asi lepší se domluvit předem, neboť až na sobotu jsem v areálu zas tak moc času nestrávil. Ale můžem to případně napravit v LBC, že jo, já tam jsem poslední dobou často.

A když už sem píšu, tak taky pár slov. Byť teda se zpožděním, neboť hned po BA jsem byl na cestách. Většina tu byla řečena (nejvíc se shodujem pochopitelně s páně Prdovousem), tak jen doplním svůj pohled.

Fajn překvapení:
- Mallephyr - dík za velmi solidní zahájení festivalu, zdá se, že všechen ten hype není nadarmo.
- Touché Amore
- Rome - neznal jsem, ze slov ostatních jsem se bál uspávačky, dostal jsem porci krásný muziky, u který se dalo zrelaxovat i zamyslet zároveň.

Odpal:
- Perturbator - po dlouhém období nenavštěvování elektronických rychet to pravé na můj absťák. A co mě na BA nejvíce potěšilo, že jsem zdaleka nepařil sám :)
- Enslaved - dal jsem si to u zvukařů a z toho, co čtu, jsem asi udělal dobře. Protože nechat si dojem ze svého nejoblíbenějšího válu od nich (As Fire Swept Clean The Earth), u kterého jsem ani nedoufal, že by mohl zaznít naživo, zkazit zvukem, to by mě asi nepotěšilo. Podle mě super vystoupení.
- Arcturus - co říct, viděl jsem je poprvé a dostal jsem, co jsem chtěl. Spolu s Enslaved další fan-friendly set s hromadou starší věcí. Raudt og Svart!
- Primordial - viděno poprvé, zde ani nevím, co by se muselo stát, aby mě zklamali. Neříkám, že nejsou věci, které bych v jejich setlistu viděl radši (v poslední době na pár akcích zahráli dokonce Journey's End, což by mě asi definitivně zničilo), ale jsem rád za cokoliv.
- Cult of Fire - smažení na otevřeném ohni v předních řadách stálo za to. Nevím, jestli to bylo nejlepší blackové vystoupení, co jsem viděl (na předních příčkách se každopádně vyskytovat bude), nicméně atmosféru mělo rozhodně zdaleka nejsilnější.
- Outre - hodně lituju nechutného hicu, jinak bych se šel asi upařit k smrti. Naživo to fakt funguje, doufám, že je někdy uvidím v klubu.
- Brujeria - kokain, mačety, marihuana, děvky. Všechno to tam bylo.
- Sólstafir - moc je neposlouchám, naživo to ale mělo sílu. Samozřejmě na patře zůstávala pachuť z nedávných rozbrojů v kapele, ale i tak se tím nechalo dát unést. Čas super, západ slunce tomu svědčil víc, než cokoliv jiného.
- Triptykon - naprostá zhouba. Opět nic, co bych poslouchal nějak často, ale ta atmosféra byla neskutečná.
- Kursk - naživo dost nadupané. Pobavilo mě, jak na ně většina lidí přišla v trikách Sberbanku, Aeroflotu, Gazpromu a buhvíčeho ještě.
- Demilich - parta sympatických strejdů přišla, s neskrývaným nadšením i únavou z vedra zahrála pár svých geniálních nestárnoucích riffů, prohodila mezitím pár slov s publikem a šla pryč. Takhle nějak jsem si to představoval.

Meh:
- Drom - hrajou fakt dobře, poslouchám je rád, ale s těmi nekonečnými sluníčkovými kecy už mě vytáčí. Přišel jsem na muziku, ne na ideologické školení.
- Mayhem - jsem rád, že jsem je konečně viděl, ale absence nových věcí v setlistu moc nepotěšila.
- Svartidauði - viděl jsem jen druhé vystoupení. Mám je rád, ale naživo mě to ani podruhé nevzalo tak, jak bych si představoval. Vyhrávky opět do velké míry zanikaly v hlukové hradbě basy a kopáků. A Sterile Seeds prostě naživo asi nikdy neuslyším, ach jo.
- Anaal Nathrakh - neskutečný nával, navíc daň v podobě únavy. Prý hráli Bellum Omnium Contra Omnes, na kterou bych sebral poslední zbytky sil a bez okolků vletěl do kotle, ale při poslechu z uctivé vzdálenosti jsem ji ani nepoznal.
- Lvcifyre - z desky se mi hodně líbily, naživo mě to v půlce přestalo bavit, jak to znělo pořád stejně.
- Rosetta - vystoupení super, ale čas a s ním související klimatické podmínky mi nedovolily užít si to tak, jak bych chtěl. A nepochopitelně krátká hrací doba to dorazila.

Zklamání:
- Atari Teenage Riot - čekal jsem rychtu, dostal jsem nějakého Jay-Z s neustálým mejk sam nojz, neustálé hecování a čekání, až se něco rozjede a když už se to rozjelo, po pěti vteřinách to utli a jeli znova to samé dokola. Nic pro mě, u elektroniky mám rád, když to prostě jede a nestojí.
- Amenra - hudebně asi dobré, ale já u toho umíral nudou. Přitom jsem se na tom celkem těšil. Pořád se tyhle věci snažím docenit, ale nejde mi to.
- moje vynechání Marduk, Sarke, DHG, Sunn O))) z důvodu rychlé únavy z vedra, vynechání Phurpy díky tomu, že jak již bylo zmíněno, Oriental stage s sebou nesla především atmosféru indických železnic... no a vynechání Sebkhy, už ani nevím proč.
Uživatelský avatar
The_Nameless
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Bunker
Příspěvky: 1883
Registrován: 16. prosinec 2008, 20:02

Re: Brutal Assault 2015 - 5.8.2015

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 16. srpen 2015, 11:42

Moment, to je/jsou ten/ti Perturbator z OST k Hotline Miami? :shock: :tlesk:
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod Osimchin » 16. srpen 2015, 12:58

Tenhle rok jsem dostala před bránu Brutalu, což je zatím nejdál, co jsem kdy byla, ale i tak je to málo. Po výletě ve Dvoře Králové jsme s přítelem dorazili do Jaroměře až těsně před začátkem Sólstafir. Přítel se nakonec nechtěl nechat ukecat, aby zaplatil jen za pár kapel a mně se nechtělo jít samotný, takže jsem si Sólstafir poslechla jen z dálky, a pak jsme jeli domů. :( I takhle z dálky to pro mě byl zážitek a teď lituju, že jsem byla srab a nešla sama dovnitř.
Beru to jako ponaučení pro příště, že když už na Brutal, tak to chce jít na celej.
Uživatelský avatar
Osimchin
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 33
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 557
Registrován: 15. srpen 2014, 1:58

Re: Brutal Assault 2015 - 5.8.2015

Příspěvekod Prdovous » 16. srpen 2015, 23:27

Report z letošního roku. Zatim jen z mojí perspektivy, ostatní nějak budou následovat.
Skrytý obsah
A my pořád v cizích bytech, každou noc hledáme skrýše,
a nikdo nás nezná, dokud se pořádně nezapíšem,
je třeba rozbíjet věci nahlas a uvnitř křičet tiše,
a sahat si na stehna, a plivat na zdi katedrály,
to jen ze rtů vychází jeda stejkovej nůž krouží v břiše,
a ovšem co se stane, o tom napíšeme seriály,
a než shoříme v bažinách za devatero horami a lesy,
bylo by to fajn, řekneme si, lovci motýlů ze třetí říše.
Uživatelský avatar
Prdovous
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Prag / Aussig
Příspěvky: 2468
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 4. srpen 2009, 12:09
Aktivní v kapele: Ústecká nesvatá Legie

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod šošon » 16. srpen 2015, 23:29

My už přeci dávno víme,že na BA nejde jet se svou drahou polovičkou.
Tenhle fest prostě.....pokud tomu taky nefandí.....málokdo dá,jen ze solidarity,tolerance či lásky.
Pak jsou otrávený oba.
Samozřejmně jsou i světlé vyjimky :P
Jinak máte nědo šajnu kde se dá objednat ta knížka :?:
Je lepší zemřít na nohou,než žít na kolenou !
7.8.2012....Zuzankoooo!
Uživatelský avatar
šošon
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 50
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 824
Registrován: 3. leden 2012, 0:38

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod Osimchin » 17. srpen 2015, 0:19

šošon píše:My už přeci dávno víme,že na BA nejde jet se svou drahou polovičkou.
Tenhle fest prostě.....pokud tomu taky nefandí.....málokdo dá,jen ze solidarity,tolerance či lásky.
Pak jsou otrávený oba.
Samozřejmně jsou i světlé vyjimky :P
Jinak máte nědo šajnu kde se dá objednat ta knížka :?:


Máš pravdu... Přítel moc nemusí davy lidí, takže BA pro něj není ideální a asi se s tím budu muset smířit, že pro tohle jsem zapálená jen já. Asi si budu muset najít nějakou kámošku/kámoše, co se mnou někdy příště pojede nebo se toho do budoucna vzdát. :/

Pokud vím, tak by se ta knížka měla dát objednat na e-shopu BA. :)
Uživatelský avatar
Osimchin
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 33
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 557
Registrován: 15. srpen 2014, 1:58

Re: Brutal Assault 2015 - 5.8.2015

Příspěvekod ov42 » 17. srpen 2015, 7:22

Nebo jinýho přítele :headbang: :rocken: 8-)
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod danny1691 » 17. srpen 2015, 8:44

Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1961
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod Stick » 17. srpen 2015, 14:26

Osimchin píše:Tenhle rok jsem dostala před bránu Brutalu, což je zatím nejdál, co jsem kdy byla, ale i tak je to málo. Po výletě ve Dvoře Králové jsme s přítelem dorazili do Jaroměře až těsně před začátkem Sólstafir. Přítel se nakonec nechtěl nechat ukecat, aby zaplatil jen za pár kapel a mně se nechtělo jít samotný, takže jsem si Sólstafir poslechla jen z dálky, a pak jsme jeli domů. :( I takhle z dálky to pro mě byl zážitek a teď lituju, že jsem byla srab a nešla sama dovnitř.
Beru to jako ponaučení pro příště, že když už na Brutal, tak to chce jít na celej.

Tak toto je docela hardcore a celkem tě lituju. Tak snad příště ;)
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod Koky » 17. srpen 2015, 18:48

Osimchin píše: Asi si budu muset najít nějakou kámošku/kámoše


Stačí najít tady Dannyho, jako žena nebudeš mít o kamaráda nouzi :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Koky
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Roudnice n/L
Příspěvky: 264
Registrován: 16. červenec 2014, 15:30

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod danny1691 » 17. srpen 2015, 21:19

hele brzdi, letos jsem poněkud nestíhal :D ani s Vladí jsem nedal panáka. Je to hošánku když tak na tobě ;)
Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1961
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod šošon » 18. srpen 2015, 0:29

Osimchin :arrow:



Jedu z Liberce,i za rok.....takže je to na Tobě.
Rozhodně se toho nevzdávej je jen otázka času,kdy Tě to začne štvát ;)
A pokud mu to vadí....pryč s ním....přijdou totiž vážnější problémy,než otázka vkusu u muziky :P
Je lepší zemřít na nohou,než žít na kolenou !
7.8.2012....Zuzankoooo!
Uživatelský avatar
šošon
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 50
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 824
Registrován: 3. leden 2012, 0:38

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod Ahurmen » 18. srpen 2015, 14:37

Vztahová poradna Orbis Metallum :)
Příště šoupní přítele třeba do toho vojenskýho muzea nebo do katakomb (případně do hospody) a ty jdi sólo na BA. Problem solved.
Ahurmen
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Příspěvky: 907
Registrován: 18. červenec 2012, 21:42

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod Osimchin » 18. srpen 2015, 15:10

Jsem tu rozpoutala něco, co jsem nechtěla. :D
To, že nesdílí moje nadšení pro BA nevidím jako důvod k rozchodu. Sdílíme jiné zájmy a jinak si rozumíme. Novýho kluka nehledám. :)
Jestli se příště na BA dostanu, tak můžeme dát OM sraz. Nebo zajít na pivo v Liberci.
Uživatelský avatar
Osimchin
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 33
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 557
Registrován: 15. srpen 2014, 1:58

Re: [2015-08-05] Brutal Assault 2015

Příspěvekod The_Nameless » 18. srpen 2015, 15:26

Je pravda, že fakt, že tady na OM přežívají hnedka tři lidi z Lbc je rekord, hodný oslavy. Když už sem někdo ze sudetské metropole zabloudil, většinou to po 2-3 příspěvcích zabalil.
Ale stejně se k ničemu nerozhoupeme, takže nevím, co tu řeším. :D
Uživatelský avatar
The_Nameless
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Bunker
Příspěvky: 1883
Registrován: 16. prosinec 2008, 20:02

PředchozíDalší

Zpět na Již proběhlé festivaly..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron