Adele

Co se jinam nehodí, sem s tím.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Adele

Příspěvekod Angaroth » 10. květen 2012, 8:16

Hudbu této dámy znám pouze z občasného poslechu rádia a upřímně nechápu v čem je tak výjimečná oproti jiným podobným popovým zpěvačkám.
Obrázek
Uživatelský avatar
Angaroth
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Tábor, Chabrovice
Příspěvky: 713
Registrován: 11. duben 2011, 10:07

Re: Adele

Příspěvekod tom-a-spol-sro » 10. květen 2012, 9:02

Já docela chápu, proč je výjmečná. Současným popem otupělý mainstream je vesměs neustále dokolečka to samé. A tato zpěvačka do něj přinesla "nové" (čti 100 let staré) hudební myšlenky! Je přece originální a neotřelá!! :headbang:
Skrytý obsah
Samozřejmě ironie. Slyšel jsem od ní rovněž asi dva songy. Nepředpokládám, že si to ještě někdy pustím, ale od toho co teď hraje v rádiu je to příjemná změna, celkem.
Naposledy upravil tom-a-spol-sro dne 10. květen 2012, 11:55, celkově upraveno 1
Obrázek
Uživatelský avatar
tom-a-spol-sro
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 1042
Registrován: 15. listopad 2010, 9:30

Re: Adele

Příspěvekod Meldon » 10. květen 2012, 10:08

Someone like you, když jsem to slyšel poprvé na praxi tak jsem si u broušení pobrukoval, ač jsem to nechápal :D Ale slyšet to pořád dokola, das fuj. Neodsuzuju, ale není to můj šálek čaje :)
Čabas
Uživatelský avatar
Meldon
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Hranice
Příspěvky: 293
Registrován: 9. květen 2012, 9:20
Aktivní v kapele: Blister

Re: Adele

Příspěvekod Jincek » 10. květen 2012, 16:50

Zpěvačka je to famozní , ale její styl mi vůbec nesedí :D Nechápu co na ní všeci vidí .... ale hlas parádní, to se musí nechat .A souhlasím s Opatem :D
Naposledy upravil Jincek dne 10. květen 2012, 19:58, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Jincek
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Vizovice
Příspěvky: 311
Registrován: 24. leden 2012, 18:40

Re: Adele

Příspěvekod silmarill » 10. květen 2012, 18:59

Angaroth píše:Hudbu této dámy znám pouze z občasného poslechu rádia a upřímně nechápu v čem je tak výjimečná oproti jiným podobným popovým zpěvačkám.

vieš v čom je výnimočná? v tom, že je tučná... a je v móde fandiť akejkoľvek "odlišnosti".
vedel som že má kilá naviac už dávno predtým než som ju videl - spomínali to v rádii vždy keď pustili jej pesničku.
Z dlhodobého hľadiska sme všetci mŕtvi.
Uživatelský avatar
silmarill
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: ZV/DT
Příspěvky: 1374
Registrován: 12. červenec 2011, 22:02

Re: Adele

Příspěvekod Prdovous » 11. květen 2012, 2:18

Třeba Rolling in the Deep mám docela rád. Krom toho, že to je fajn song má hodně povedený videoklip. Someone Like U fakt nemusim, trollí s tím v rádiu furt a leze mi to krkem. Ale mám Adele rád pro její hlas, kterej se mi líbí. Ale ještě o něco víc mám rád kvůli hlasu francouzskou Zaz, ten její vychlastanej vokál je naprosto k sežrání :3 No, posuďte sami ^^

Skrytý obsah
A my pořád v cizích bytech, každou noc hledáme skrýše,
a nikdo nás nezná, dokud se pořádně nezapíšem,
je třeba rozbíjet věci nahlas a uvnitř křičet tiše,
a sahat si na stehna, a plivat na zdi katedrály,
to jen ze rtů vychází jeda stejkovej nůž krouží v břiše,
a ovšem co se stane, o tom napíšeme seriály,
a než shoříme v bažinách za devatero horami a lesy,
bylo by to fajn, řekneme si, lovci motýlů ze třetí říše.
Uživatelský avatar
Prdovous
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Prag / Aussig
Příspěvky: 2468
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 4. srpen 2009, 12:09
Aktivní v kapele: Ústecká nesvatá Legie

Re: Adele

Příspěvekod sheVcza » 11. květen 2012, 7:19

Zero píše:Neuvěřitelně přeceňovaná ženská, dle mého názoru.

To je většina dnešní popové scény.
Uživatelský avatar
sheVcza
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 36
Bydliště: Vizovice
Příspěvky: 4669
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 16. listopad 2007, 20:09
Aktivní v kapele: Vyzj

Re: Adele

Příspěvekod Garion » 11. květen 2012, 7:47

No musim říct, že ačkoliv poslouchám víceméně cokoliv a pořád, tak s Adele se poprvé setkávám až tady. Fakt jsem o ní do teď ani nezavadil. No a po poslechu zdejších ukázek musím říct, že jsem o nic nepřišel :lol: Když už dostanu chuť na nějaký takovýhle proudy, oblíbil jsem si Amy Macdonald. Adele asi půjde mimo mě i nadále.
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Adele

Příspěvekod Prdovous » 11. květen 2012, 11:44

Amy je taky dobrá, já si zase z popu oblíbil první album Katy Perry, je to takovej příjemnej oddychovej pop-rock ^^
Skrytý obsah
A my pořád v cizích bytech, každou noc hledáme skrýše,
a nikdo nás nezná, dokud se pořádně nezapíšem,
je třeba rozbíjet věci nahlas a uvnitř křičet tiše,
a sahat si na stehna, a plivat na zdi katedrály,
to jen ze rtů vychází jeda stejkovej nůž krouží v břiše,
a ovšem co se stane, o tom napíšeme seriály,
a než shoříme v bažinách za devatero horami a lesy,
bylo by to fajn, řekneme si, lovci motýlů ze třetí říše.
Uživatelský avatar
Prdovous
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Prag / Aussig
Příspěvky: 2468
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 4. srpen 2009, 12:09
Aktivní v kapele: Ústecká nesvatá Legie

Re: Adele

Příspěvekod Lesíček » 22. září 2012, 19:26

Raději si poslechnu Lady Gagu než tuhle :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Lesíček
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Praha
Příspěvky: 983
Registrován: 20. červen 2010, 9:38

Re: Adele

Příspěvekod Svářeč » 22. září 2012, 22:29

Jako není špatná, ale přijde mi neuvěřitelně přeceňovaná. Spousta lidí z ní dělá pomalu nejlepší zpěvačku na světě, ale přijde mi jako sotva nadprůměrná. Hudba mě spíše nudí, ale Rolling in the deep je docela dobrá skladba...
Uživatelský avatar
Svářeč
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Zlín/Praha
Příspěvky: 1148
Registrován: 5. červenec 2011, 12:09

Re: Adele

Příspěvekod Kattie » 24. září 2012, 15:09

Včera jsme koukali na american x factor a Simon Cowel tam stále opakoval : " Hlavně nezpívejte už nic dalšího od Adele", "Adele už proboha ne!", říkal že se na jejich písničkách nedá poznat, jestli někdo umí zpívat... tak jsem nabyla dojmu, že asi nic moc... Teď jsem v práci a tady si to nepustim... Rádio s popem moc neposlouchám, takže nemám přehled, ale když už bych si měla něco vybrat tak asi taky Lady Gaga - jako lesíček... Ta je totiž tak správně uhozená! A přijde mi celkem originální, narozdíl od ostatních "I love you, I miss you" ... "I dream about what I lost" " Why did you leave me" a pod.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kattie
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 35
Příspěvky: 241
Blog: Zobrazit blog (12)
Registrován: 28. červen 2009, 11:09

Re: Adele

Příspěvekod Hestia » 24. září 2012, 15:22

Současný pop jde všeobecně víceméně mimo mě. Nevyhledávám to a ani Adele jsem dlouho neznala jinak,než podle jména. Dnes mám od ní ráda jednu písničku (stejně jako třeba od Lany del Rey)...U obou mě ale zaujal hlavně hlas. Když se člověk oprostí od toho,že jsou to tuctové písničky s tuctovými texty, co Adele (a ostatní podobné) zpívá,tak zjistí,že má velmi zajímavý hlas. Já bych jí spíš brala v jazzu,ale to nemění nic na tom,že zpívat prostě umí...Mnohdy a tohle je ten případ taky, spousta lidí odsoudí někoho jen proto,že je o něm hodně slyšet a hrají ho v rádiu. To je docela špatné kritérium. :)
Mimochodem, z Adele se aspoň ,na rozdíl od jiných, nestala namyšlená hvězda a radši se stáhla do ústraní,kde se věnuje pro ni větším prioritám. Za to má u mě + :)
Uživatelský avatar
Hestia
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Žena Žena
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Příspěvky: 1279
Registrován: 11. srpen 2009, 21:55

Re: Adele

Příspěvekod Lord Vader » 12. listopad 2012, 20:47

Hodně věcí se zde nezměnilo :-) každopádně né, že bych Adel poslouchal, ale co jsem slyšel mi stačí na to abych zjistil, že je vyjímečná. Barva hlasu a jistota zpěvu ..super. To že jí uškodilo pořád dokola hraní její písniček za to přece nemůže a mi přijde teda zajímavější než Tarja, (nechci se nikoho dotknout, sám jsem na ní začínal) ale jak jsem poslední dobou zjistil tak celou desku a přednost dám Anette (jen příklad)se které nemám uši jako elf

Slyšel jsem jí i na živo a zaplať pámbů za to, že i v popu někdo umí zpívat bez studiových úprav hlasu.
Uživatelský avatar
Lord Vader
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Příspěvky: 1309
Registrován: 25. březen 2008, 20:32

Re: Adele

Příspěvekod Meldon » 27. únor 2013, 20:47

Kezir píše:Když jsem ji slyšel prvně, tak jako OK dalo se to....když ji ale v rádiu, hold prostě v práci hraje, slyším pětkrát denně tak se mi zprotivila.....

Kéž by jen pětkrát, ted jak jsme měli dvanáctky tak Skyfall byl asi hlavní hit Orionu :D
Čabas
Uživatelský avatar
Meldon
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Hranice
Příspěvky: 293
Registrován: 9. květen 2012, 9:20
Aktivní v kapele: Blister

Re: Adele

Příspěvekod zuzk4 » 27. únor 2013, 23:05

Meldon píše:
Kezir píše:Když jsem ji slyšel prvně, tak jako OK dalo se to....když ji ale v rádiu, hold prostě v práci hraje, slyším pětkrát denně tak se mi zprotivila.....

Kéž by jen pětkrát, ted jak jsme měli dvanáctky tak Skyfall byl asi hlavní hit Orionu :D


To jo, na Orionu to prostě jede :D Já u něho usínám a ty při něm pracuješ ... krásná to představa :D
"Čelím pomalu kráčející tmě. Zbylo ve mě trochu světla, ale víra žádná. Okamžik přemítám, než vypuknu, než z žalu se propadnu v bolest. Kdysi ... možná ... tady kvetla růže, vytvořila se na mne z hliněného květináče zalévaná vášní marných plánů. V srdci jsem cítil, co věděl rozum, padal jsem bez očekávání na dopad. Nikde nebylo světlo okolo. Plazil jsem se před svým nedotknutelným tělem. Padal jsem vzhůru k očišťujícímu zdroji. Otevřel oči a spatřil proužek kouře hořící cigarety, necítil jsem ... nic."

Obrázek
Uživatelský avatar
zuzk4
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 30
Příspěvky: 55
Registrován: 5. únor 2013, 16:12

Předchozí

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron