henk

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jak se nám představit?
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely nebo i jiný styl než metal, jestli hrajete na nějaký hudební nástroj, kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsou zde vypsané nejsou povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

henk

Příspěvekod Henk » 13. prosinec 2015, 18:25

Ahoj,jmenuju se Vašek a už 51let žiju ve Zdibech nedaleko Prahy. S muzikou se potýkám už od útlého dětství,jelikož má rodina k ní měla vždycky kladný vztah. To se částečně změnilo v mých cca 12letech,kdy jsem poprvé slyšel Black Sabbath. Od té doby žiju hlavně tvrdou muzikou i když se nevyhýbám ani jiným stylům. V osmdesátkách jsem spoluzakládal metalovou kapelu,která spíše živořila,ale tehdy nás to hodně bavilo. Takže mým vyvoleným nástrojem byla basovka,ale ani po devítiletém učinkování v kapele nemůžu říci,že bych se na ní pořádně naučil. Teď už to asi nedohoním,protože moje práce v jednom nejmenovaném marketu mi moc času nedopřává a když mám volno,věnuji se svému šestiletému synkovi a tak je mé hraní velmi sporadické. Na tuhle stránku jsem se dostal náhodou,při hledání informací o některých kapelách. Co se týká mých oblíbenců,je jich obrovská řada a velice rozdílných stylů. Vůbec nejradši mám samozřejmě hlavně starší Black Sabbath,Cradle of Filth, Korpiklaani,Insomnium,Suidakru a mnoho,mnoho dalších.
Uživatelský avatar
Henk
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 60
Bydliště: V kopci 30,Zdiby
Příspěvky: 2
Registrován: 13. prosinec 2015, 17:44

Re: henk

Příspěvekod Gore » 13. prosinec 2015, 23:08

Vitaj :) Náhodou last.fm asi nemáš, čo? Keď tak sa skús aj vyjadriť do nejakých topicov, ak tu nájdeš nejakú kapelu, čo sa ti páči, lebo si vymenoval len pár.
A čo fesťáky, chystáš sa na nejaké? Zrovna Insomnium napr. budú na Brutale.
Sorrow ever awaits on joy.
Skrytý obsah
Minutáž hudby načítaná z Last.FM (overall):
Obrázek
Uživatelský avatar
Gore
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3435
Registrován: 20. leden 2008, 23:13

Re: henk

Příspěvekod Henk » 14. prosinec 2015, 0:45

Zatím se chystám jenom na Behemoth v únoru. Ty mám taky dost rád.
Uživatelský avatar
Henk
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 60
Bydliště: V kopci 30,Zdiby
Příspěvky: 2
Registrován: 13. prosinec 2015, 17:44

Re: henk

Příspěvekod Koky » 14. prosinec 2015, 15:37

Vítej 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Koky
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Roudnice n/L
Příspěvky: 264
Registrován: 16. červenec 2014, 15:30


Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků