Deliverance

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jak se nám představit?
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely nebo i jiný styl než metal, jestli hrajete na nějaký hudební nástroj, kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsou zde vypsané nejsou povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Deliverance

Příspěvekod Deliverance » 12. prosinec 2014, 19:00

Sice už sem s přestávkami chodím téměř 4 roky, ale uvědomil jsem si, že jsem se vám vlastně ještě nepředstavil, nuže.. jde se napravovat :D
No, pocházím z Moravy, kousek od Uherského Brodu, na několik let jsem se přestěhoval do Plzně, ale už bydlím zase tady. O OM jsem se dozvěděl tuším od party kolem Jespeho nebo možná z nějaké té metal party, kde byla vždycky masivní propagace tohoto webu :D Už ale nevím...
Je mi 26, jsem těžce pracující operátor v Uherském Hradišti... Někteří mě možná znají pod přezdívkou Jerry (ale těžko říct)...
Dřív jsem hrával na klávesy, za dávných časů na střední škole jsem spoluzaložil kapelu Morgue Son (někteří určitě znají), po pár letech jsem kapelu opustil a chvíli tvořil hudbu sám (něco jako Dark Ambient a různé experimenty pod názvem Autumn Sunset) a poté jsem tvorbu uložil k ledu a nástroj prodal. Láká mě si pořídit baskytaru, tak uvidíme... :)
No a co se týče hudebního vkusu, tak to je dost široké... Jako malý kluk jsem si pouštěl bráchovy kazety kde měl kapely jako Helloween, Stormwitch, Uriah Heep, W.A.S.P., Metallica apod., poté mě sestřenka zásobovala kazetami Faith No More, ale sám jsem se tak nějak nejvíc našel v kapele Queen, které jsem jel dobrých 10 let v kuse a i má první originálka byli Queen (CD Jazz, kazeta A Kind of Magic)... V pubertě jsem na 2 roky odbočil k technu, trance a taneční hudbě (Gigi D'Agostino, ATB, Infected Mushroom...) a pak přišel velkolepý návrat k metalu. Po mnohaletém proposlouchávání se všemi možnými žánry jsem se našel a usadil v atmosférickém blacku a progresivnímu metalu, rocku (A Forest of Stars, Bathory, Darkspace, Enslaved, Porcupine Tree, Steven Wilson, Opeth, Anathema, Riverside...) a dneska už po všech těch metalech poslouchám spíš jen nemetal, hlavně indie věci jako Low Roar, Sigur Rós, občas nějaký ten trip hop, minimal elektroniku a občasně přijdou úlety k electro house nebo popíkařinám :D
Každopádně jsem nikdy hudebně nevydržel na jednom místě a pořád se někam posouvám, rozhodně nejsem z těch, kteří se zahrabou v jedné škatulce a trčí tam celý život...
No, abych to zkrátil a nenudil, tak snad jen doplním, že občas si ve volném čase rád zajdu ven něco pofotit, ale poslední dobou spíš jen trčím doma a čumím na seriály a stává se ze mě antisociální hniloba, která skoro nevystrčí paty z baráku a když už, tak jednou či dvakrát do roka na nějaký ten koncert nebo BA...
To stačí, stejně to nikoho určitě nezajímá... :-D
Deliverance
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Příspěvky: 381
Registrován: 24. leden 2011, 21:33

Re: Deliverance

Příspěvekod Onotius » 12. prosinec 2014, 21:57

Cože, tys spoluzaložil Morgue Son? Co se člověk nedozví :D? Tak znovuvítej :lol: , vkus samozřejmě skvělej...
Uživatelský avatar
Onotius
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Praha
Příspěvky: 297
Registrován: 29. červen 2010, 11:29

Re: Deliverance

Příspěvekod Deliverance » 12. prosinec 2014, 23:21

Nooo.. jo, no :D Ale odešel jsem po nahrání prvního dema (Fullmoon Damned Children), což byly pořád ještě prvopočátky kapely. Teprve až obměnili sestavu a natočili pár dalších věcí, tak začali být na scéně trochu povědomí :) ... Ale tak to je asi případ naprosté většiny kapel... :)
Deliverance
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Příspěvky: 381
Registrován: 24. leden 2011, 21:33

Re: Deliverance

Příspěvekod Gore » 13. prosinec 2014, 1:05

Morgue Son? To sa asi poznáš aj s Heideňákmi, nie? :) Každopádne oficiálne vitaj :D inak s tou antisociálnou hnilobou to máme podobne, už ani neviem, ako sa s niekym cudzím rozprávať.
Sorrow ever awaits on joy.
Skrytý obsah
Minutáž hudby načítaná z Last.FM (overall):
Obrázek
Uživatelský avatar
Gore
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Příspěvky: 3435
Registrován: 20. leden 2008, 23:13

Re: Deliverance

Příspěvekod Deliverance » 13. prosinec 2014, 13:56

No s Heideňákmi ani moc ne, spíš s novou Heideňačkou, když už :D :D
No jo, kdyby venku nesvítilo slunce (a tělo nepotřebovalo trochu občerstvit), tak pomalu ani nevycházím ven z baráku. Doma u ntb je líp :)
Deliverance
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Příspěvky: 381
Registrován: 24. leden 2011, 21:33

Re: Deliverance

Příspěvekod Dag » 14. prosinec 2014, 11:22

Tak tě tu po 4 letech tak nějak zpětně vítám Jerry :D Musíme domluvit tu hospu nebo neco... sem přes ty stužkáče a akademky nějak pozapomněl :/
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Deliverance

Příspěvekod Deliverance » 14. prosinec 2014, 12:06

Jooo musíme něco vymyslet už konečně :) Tento týden jdu letos naposledy do práce, tak mám pak docela volno... Akorát že pak 28.12. odjíždím na prázdniny do Plzně a vracím se až 2.1. a pak už určitě nebudu mít čas... Co takhle si zajít někam na véču?
Deliverance
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Příspěvky: 381
Registrován: 24. leden 2011, 21:33

Re: Deliverance

Příspěvekod Dag » 14. prosinec 2014, 13:04

Já sem 100 % pro, s mladou jedem na Silvestra do Jeseníků, tak o prázdninách předtím, by to bylo fajn :-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Deliverance

Příspěvekod Deliverance » 14. prosinec 2014, 13:48

Nooo tak třeba příští víkend můžem něco vymyslet... Ale chce to se předem pevně dohodnout, ne jak naposled :D
Deliverance
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Příspěvky: 381
Registrován: 24. leden 2011, 21:33

Re: Deliverance

Příspěvekod Dag » 14. prosinec 2014, 15:12

Naposled si nevěděl ani ty, ani mladá :D já měl celkem jasno náhodou :D Navrhnu jí to a snad to vyjde :)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Deliverance

Příspěvekod Garion » 17. prosinec 2014, 12:06

Nazdar chvílikrajane. Hudebně jsme na tom taky trochu podobně, taky poslouchám kdeco a sdílím i tvou přitažlivost ke Queenům. Když už budeš trávit nějaký čas v Plzni, naplánuj si ho tak, aby ses mohl podívat na představení o Freddym, co mají na repertoáru v Novém divadle. Je to sice balet, ale hodně mě to bavilo, ten týpek, co zpíval Freddyho, byl téměř dokonalá kopie. Příští rok to mám v předplatném, takže to uvidím znovu. Jinak brouzdáš ve vodách, kam se nevydávám ani já, přeci jen se držím víc toho metalu, mý toulky mimo směrem k elektronice končívají u Dark ambientu a dál už se nesunu.
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Deliverance

Příspěvekod Deliverance » 17. prosinec 2014, 17:19

Zdarec Garione... Nooo měl jsem jet do Plzně teď 27ho až do 2. ledna, ale nakonec z toho sešlo, protože mi včera umřelo auto a musím do měsíce sehnat nové, takže na Plzeň teď nebudou prachy. A až tam pojedu, tak na balet opravdu nee :-D Kdysi jsem viděl i nějaké revivaly, ale Freddie byl jen jeden a ostatně i zbytek kapely je nenahraditelný... Jinak to nové divadlo teď prý už pár chvil po otevření nefunguje, slyšel jsi? Dobrá komedie :D
No o Tobě vím, že dost drtíš Primordial, já je jednu dobu taky dost poslouchal, miluju Coffin Ships a Gallows Hymn, kdysi jsem na nich byl ve Zlíně v MOR café (nějaký paganfest či heidenfest) a mám i fotku s Alanem a tehdejší přítelkyní... Vtipné bylo když na nás chvíli před focením chladně vyrukoval - ''no smiling please!''... Zajímavý to typan, no :) ... Jinak jestli miluješ Primordial, to bys mohl být velký nadšenec i do Bathory, což? :)
Deliverance
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Příspěvky: 381
Registrován: 24. leden 2011, 21:33


Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků