Paja261

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jak se nám představit?
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely nebo i jiný styl než metal, jestli hrajete na nějaký hudební nástroj, kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsou zde vypsané nejsou povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Paja261

Příspěvekod Paja261 » 18. srpen 2014, 22:52

Zdarec, zrovna jsem se tu regla. Doufám, že se rychle naučím, jak to zde chodí :D, a teď už něco o mně :D....Tákže, jmenuju se Pavlína a jsem z Jihočeského kraje :D (kdo chce vědět víc, napište), je mi 18 let a učím se na elektrickou kytaru. Nově zkouším i growl :D..V metalu nejsem vyhraněná, poslouchám všechny možné jeho odnože :). Ale pro upřesnění : Lacuna Coil, Arch Enemy, COB, COF, BFMV, BMTH, Sabaton, Rob Zombie, MM, Slipknot, Soulfly, Sepultura, Behemoth a mnohé a mnohé jiné :D Ráda bych časem založila nějakou kapelu. Už dříve jsem se o to pokoušela a, když už bylo vše vymyšlené domluvené a ostatní z "kapely" byli spokojení, sešlo z toho, protože se odstěhovali daleko :-/ Takže mým takovým snem je zkusit to znovu a tentokrát úspěšně. Nemyslím si, že zpívám špatně :D, ale vím, že za úspěchem stojí spousta dřiny a není lehké se prosadit v týhle branži, ale to hlavní co mám je láska a cit k hudbě :)..Jinak studuji ekonomické lyceum a jsem spokojená. Mám ráda angličtinu a snad mi i docela jde :D. V myšlenkách jsi sem tam skládám krátké rýmovací básničky a baví mě rýmovat i v smskách :D. Občas rýmuju i když s někým mluvím a vůbec si to neuvědomuju :D Jsem strašně ukecaná a nestydím se za to :D. Vím o autech víc jak kdejakej chlap :D. Jsem komparzistka z německého velkofilmu. Psala jsem pár článků do novin a sem tam do novin poslala i nějakou fotku :D. Co víc říct :D... Ráda pokecám s kýmkoliv na stejný vlně :D :)
Paja261
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 28
Příspěvky: 3
Registrován: 18. srpen 2014, 22:27

Re: Paja261

Příspěvekod Jura3 » 18. srpen 2014, 23:17

Vítej :hi: , hudebně si celkem sedneme, líbí se mi tvoje nevyhraněnost napříč žánry :) . Jinak sem klidně můžeš nějaký svůj rým upustit, rád si počtu :palec:
Jura3
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Příspěvky: 271
Registrován: 15. červenec 2013, 11:50

Re: Paja261

Příspěvekod Dag » 18. srpen 2014, 23:32

Zajímavé, hudební záběr super, auta taktéž, co motorky, to tě neláká? S kapelou to nevzdávej a básničky si skládej dál, málokdo má dnes opravdu talent, tak ho rozvíjej :) Jinak vítám, myslím že zapadneš :)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo mašinu má a nelítá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Znám benzínovou studánku, kde naftový je les, tam jednou škrtneš sirkou a letíš do nebes.

Pneumatiky jsou jako kalhotky. Když se dostanete na látku, díra není daleko.

BRODFEST
Uživatelský avatar
Dag
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Uherský Brod
Příspěvky: 2189
Registrován: 11. prosinec 2010, 14:50

Re: Paja261

Příspěvekod Paja261 » 18. srpen 2014, 23:55

Díky moc za podporu oběma. Motorky mám taky ráda, mockrát jsem si jednu přála, ale taky z toho nějak sešlo :D :-/ Nejsou to žádný extra texty, jsou to spíš takový krátký kravinky :D, jen se mi to v myšlenkách rýmuje a ani nevím proč :D, nikdy dřív mě to nelákalo, ani jsem se o to nezajímala :) Metal poslouchám už dlouho, tuším tak 8-9 let. Nikdo z rodiny metal neposlouchal a i přesto, že je táta muzikant, tak jsem se prvně k metalu dostala sama. Viděla jsem v tv písničku od Lacuna Coil a pak jsem zkusila i jiný kapely a došlo mi, že je to skvělý, pak jsem u metalu zůstala.
Paja261
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 28
Příspěvky: 3
Registrován: 18. srpen 2014, 22:27

Re: Paja261

Příspěvekod Kezir » 19. srpen 2014, 5:35

Je o mě známo, že tu vítám jen ženy, se zajímavým hudebním vkusem a přiměřeného věku ... takže vítej :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Paja261

Příspěvekod Zoro » 19. srpen 2014, 9:48

Vítej a at se titu libi :) .
Zoro milovník žen :)
Uživatelský avatar
Zoro
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Vizovice
Příspěvky: 975
Registrován: 28. červen 2008, 15:24

Re: Paja261

Příspěvekod Ulfar » 19. srpen 2014, 10:00

Vítej, snad se ti tu bude líbit. Last.fm nemáš?
Uživatelský avatar
Ulfar
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Příspěvky: 77
Registrován: 4. srpen 2014, 16:28

Re: Paja261

Příspěvekod Kazi » 19. srpen 2014, 10:45

Vítej tady :headbang: :lol:
Uživatelský avatar
Kazi
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 396
Registrován: 17. červenec 2014, 14:06

Re: Paja261

Příspěvekod Besofen » 19. srpen 2014, 12:16

Vítej :hi: snad se ti tady bude líbit :) a s tou kapelou to určitě rozjeď :twisted:
Uživatelský avatar
Besofen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvky: 468
Registrován: 29. prosinec 2010, 23:15

Re: Paja261

Příspěvekod Koky » 19. srpen 2014, 14:51

Hezky jsi se představila, co koncerty-festivaly ? Žen neni nikdy dost :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Koky
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Roudnice n/L
Příspěvky: 264
Registrován: 16. červenec 2014, 15:30

Re: Paja261

Příspěvekod Ježura » 19. srpen 2014, 14:55

Zdrávas! Konečně taky novicka - poslední dobou je to tu samej šerednej chlap :mrgreen: Výběr kapel vesměs schvaluju, rozhodně je na čem stavět ;) A chválím zálibu v autech, to je ušlechtilý téma... Co to je za velkofilm, kde sis střihla komparz?

Tak ať se ti tu líbí a kéž se tu usadíš na trvalo, novou krev potřebujeme jako sůl :)
I would spread the cloths under your feet:
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.
-- W. B. Yeats
Uživatelský avatar
Ježura
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Praha
Příspěvky: 4549
Registrován: 10. leden 2010, 23:41

Re: Paja261

Příspěvekod Garion » 19. srpen 2014, 16:11

Nazdar Pájo, nepřehnalas to s těma smajlíkama? :D Nebo je používáš místo teček na konci věty? :D Rýmování se mi líbí, jsem odkojenej Princeznou ze zlatou hvězdou a Mrazíkem, takže mi taky rým na jazyk chodí kvapíkem. Auta nejsou pro holky, přesedlej na motorky.
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Paja261

Příspěvekod Paja261 » 19. srpen 2014, 16:31

:D Mám trochu závislost na smajlíkách, síla zvyku :D...Byla jsem na zimním MORu a byl to luxus :), hlavně kvůli Children Of Bodom. Last.fm zatím nemám. Ten velkofilm je Die Hebamme, je to nově točený. Zajímavá zkušenost, ale víckrát už bych do toho asi nešla :D...S těma motorkama o tom budu vážně přemýšlet :D..Kdyby někoho ještě něco zajímalo, klidně napište :)
Paja261
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 28
Příspěvky: 3
Registrován: 18. srpen 2014, 22:27

Re: Paja261

Příspěvekod Garion » 19. srpen 2014, 16:41

Jak dlouho vlastně na tu kytaru hraješ? Učíš se sama nebo máš učitele/ku? Moje dcera taky žadonila o kejtru, tak když už obstojně zvládala klavír, vyměkl jsem a koupil základního Fendra a malý kombíčko s efektama, protože i tatínek to chtěl zkusit. Zatím nám to ale moc nejde, zahrát něco bez chyby přesně do taktu je pro nás oba potíž. A hrajeme zatím jen podle sluchu, nepoužíváme ani žádnej výukovej program, ani jůtubko.

Jinak holka na motorce je strašně sexy. Pro takový mám docela slabost. Ne že bych je hned chtěl balit, ale prostě může bejt stašíá a třeba tlustá a pro mě to bude prostě v tu chvíli sexy holka (když tedy nezačne mluvit jako kráva). Kdežto holka s autem, to prostě nic není, to je takový tuctový :D
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Paja261

Příspěvekod Koky » 19. srpen 2014, 18:39

Ježura píše:poslední dobou je to tu samej šerednej chlap :mrgreen:


Tohle sem jakoby neviděl :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Koky
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Roudnice n/L
Příspěvky: 264
Registrován: 16. červenec 2014, 15:30

Re: Paja261

Příspěvekod Ježura » 20. srpen 2014, 0:41

Koky: Chápavej chlapec :mrgreen:
I would spread the cloths under your feet:
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.
-- W. B. Yeats
Uživatelský avatar
Ježura
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Praha
Příspěvky: 4549
Registrován: 10. leden 2010, 23:41

Re: Paja261

Příspěvekod danny1691 » 20. srpen 2014, 7:02

Koky, Ježura...krasavci voba :facepalm: :mrgreen:

jo a nová holka nazdar
Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1958
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31


Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků