Rodaxx

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jak se nám představit?
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely nebo i jiný styl než metal, jestli hrajete na nějaký hudební nástroj, kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsou zde vypsané nejsou povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Rodaxx

Příspěvekod Rodaxx » 23. prosinec 2016, 23:21

K metalové hudbě jsem se dostal asi ve čtrnácti letech díky starším kamarádům.Určitě mě tehdy nenapadlo,že tenhle krásnej kravál budu poslouchat ještě po více jak třiceti letech.Jednoduchými počty se dostaneme na věk pětačtyřiceti let. Jo,letí to :-( Mými tehdejšími favority byly kapely,které se postupně staly klasiky žánrů( Iron Maiden,Metallica,Helloween,Kreator.., z domácích pak hlavně Root) Vkus se léty samozřejmě mění a mě začátkem devadesátých let dostal dark, black metal a různé odnože z nich vycházející.Nyní mám mezi top kapelami zejména Satyricon,Solefald,Moonspell,Rotting Christ,Kreator a mnoho dalších.
V jihovýchodní části Vysočiny,kde bydlím je to s koncerty dost velká bída.Naštěstí to není daleko do Brna a nedělá mi problém vyrazit několikrát do roka ani do hlavního města.Na co se každej v létě těší,jsou fesťáky.Tady mám na kontě deset nepřetržitých účastí na MOR a šest na BA,lokální menší akce,které kdysi probíhaly v Polné a v Lipnici n. Sázavou ani nepočítám ;) Určitě tady budou nějací pamětníci,kteří tam jezdili taky.
Kromě hudby mi toho času na ostatní koníčky moc nezbejvá. Pasivně sleduju sport a občas si zahraji tenis.
Takže asi takhle,to by bylo nejspíš vše..
Rodaxx
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 103
Registrován: 21. prosinec 2016, 20:22

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků