Speedmaster

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jak se nám představit?
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely nebo i jiný styl než metal, jestli hrajete na nějaký hudební nástroj, kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsou zde vypsané nejsou povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Speedmaster

Příspěvekod Speedmaster » 17. prosinec 2016, 13:46

Ahoj vespolek,
jsem další z utečenců z rušeného MoR fóra (takových se tady snad ještě ukáže víc). Mým domovem jsou Střední Čechy. Na koncerty jsem začal chodit v patnácti letech, převážně na domácí scénu - o pár našich muzikantech můžu říct, že je považuju za kamarády. Po čase jsem se přeorientoval na větší akce spíše se zahraničními bandami. Baví mě spíš melodičtější styly metalu, nepohrdnu ani hard rockem a podle nálady vlastně jakoukoliv dobrou muzikou. Mým dalším velkým koněm je rybaření, pak cestování a můj pes. Hru na hudební nástroj neovládám. Jsem levák a to celou záležitost mírně komplikuje. Navíc na to asi nemám talent ani trpělivost. Takže na koncertech jsem výhradně pod podiem :)
Návštěvy mnoha koncertů a festivalů od roku 2005 dosud
Uživatelský avatar
Speedmaster
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 107
Registrován: 15. prosinec 2016, 20:23

Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků