Osimchin

Chcete se přidat do naší komunity a něco o nám o sobě sdělit? Tady máte možnost!

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jak se nám představit?
Název topicu = Váš nick
V topicu uveďtě o sobě nějaké info, jako např. co posloucháte za kapely nebo i jiný styl než metal, jestli hrajete na nějaký hudební nástroj, kolik Vám je, co studujete nebo čím se živíte, z kama jste, co děláte ve volném čase, odkud víte o tomto fóru ..atd. Klidně jakékoliv další info (samozřejmě žádné z těch co jsou zde vypsané nejsou povinné, vše je dobrovolné, je čistě na Vás jak se představíte.

Osimchin

Příspěvekod Osimchin » 22. srpen 2014, 14:08

Usoudila jsem, že bych se po týdnu od registrace mohla konečně představit. :D Takže ahoj, jmenuju se Simona a je mi 23 let. Vyskytuju se v oblasti Ústeckého a Libereckého kraje. Brzy asi zakotvím v Liberci, ale Ústecký kraj budu stále navštěvovat.
Mám ráda anime a mangu, i když s přibývajícím věkem zájem o to trochu slábne. Pořád si sem tam něco z anime pustím nebo přečtu mangu a navštěvuju cony (hlavně Natsucon a Akicon). Momentálně spíš sleduju seriály. Ze seriálů mám ráda třeba Sherlocka, Game of Thrones, Vikings, The Big Bang Theory... Dále pak obdivuju pole dance, bojová umění a tanec.
Rock a metal jsem začala poslouchat asi v 15 letech, kdy jsem začala mít přístup k internetu a mohla jsem si vybírat hudbu sama. Poslouchala jsem Within Temptation a Nightwish, ale nebyla jsem si tehdy vědoma toho, že to je metal. Potom jsem díky kamarádce objevila Anathemu, kterou zbožňuju dodnes. Asi největší zlom nastal s mým nástupem na VŠ, kdy jsem poznala jednoho nejmenovaného člena tohodle fóra, který mě začal víc zasvěcovat do různých stylů metalu a přivedl mě na post-rock.
Nepovažuju se za metalistku, protože poslouchám docela dost jiných hudebních žánrů a nemám úplně vyhraněný hudební vkus. Ráda si ale rozšiřuju své hudební obzory a metal mě zajímá, tak snad sem nějak zapadnu. :D
Jinak na tohle fórum jsem se dostala přes hledání dojmů z letošního Brutalu, na který jsem se opět nedostala. ^^; Tak snad se někdy příště zadaří...
Uživatelský avatar
Osimchin
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 33
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 557
Registrován: 15. srpen 2014, 1:58

Re: Osimchin

Příspěvekod Garion » 22. srpen 2014, 14:28

No nazdar, kozorohu. Jsem vždycky rád, když sem přijde někdo, kdo má širší záběr a neposlouchá jenom metál, ale jak tak koukám na tvý lástko, tak se zrovna moc hudebně neshodneme, i když i já poslouchám kde co. Za poslední rok v tvým žebříčku máme společný tak jen Pipes and Pints, Devina a Alcest (z první stovky interpretů), když pominu, že jsem si něco poslechl jen jednou a dál už ne.

Já moc na seriály nejsem, ale zrovna Sherlocka miluju, pokud myslíš toho od BBC s Benedictem C. a Bilbem v hlavních rolích. Ostatní koníčky jdou mimo mě. Tak vlastně ani nevím, jestli si budeme rozumět :) Ale aspoň že seš kozoroh :D
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Osimchin

Příspěvekod Ježura » 22. srpen 2014, 14:32

Vítej! Post rock sice moc nevedu, ale jinak to vypadá, že jsme na tom celkem podobně - hlavně co se týče tance a nepovažování se za metalistu :mrgreen:

Takže jako doma a snad nám tu chvíli vydržíš :)
I would spread the cloths under your feet:
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.
-- W. B. Yeats
Uživatelský avatar
Ježura
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Praha
Příspěvky: 4549
Registrován: 10. leden 2010, 23:41

Re: Osimchin

Příspěvekod danny1691 » 22. srpen 2014, 14:47

Nazdar nová holko, seriály super, taky čumím, Your musical compatibility with Osimchin is VERY HIGH a to jsem nečekal :mrgreen:

Vítej tu a jako doma

edit: hele ty všeposlouchající zelený bratře a co kočkoorchestr? Furt v buznokabelce? :mrgreen:
Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1961
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

Re: Osimchin

Příspěvekod Osimchin » 22. srpen 2014, 15:17

Garion píše:No nazdar, kozorohu. Jsem vždycky rád, když sem přijde někdo, kdo má širší záběr a neposlouchá jenom metál, ale jak tak koukám na tvý lástko, tak se zrovna moc hudebně neshodneme, i když i já poslouchám kde co. Za poslední rok v tvým žebříčku máme společný tak jen Pipes and Pints, Devina a Alcest (z první stovky interpretů), když pominu, že jsem si něco poslechl jen jednou a dál už ne.

Já moc na seriály nejsem, ale zrovna Sherlocka miluju, pokud myslíš toho od BBC s Benedictem C. a Bilbem v hlavních rolích. Ostatní koníčky jdou mimo mě. Tak vlastně ani nevím, jestli si budeme rozumět :) Ale aspoň že seš kozoroh :D


Jj, myslím toho Sherlocka od BBC. :)
Koukala jsem na tvý Lastko a ještě máme společný Queen. Queen jsou hudba mýho mládí (poslouchali je rodiče), akorát je radši poslouchám na desce nebo na kazetě, takže je na Lastku moc nemám.
Uživatelský avatar
Osimchin
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 33
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 557
Registrován: 15. srpen 2014, 1:58

Re: Osimchin

Příspěvekod Garion » 22. srpen 2014, 15:19

danny: Ani mi nemluv. Dneska jsem měl ráno doktora, konečně jsem dobral pilule a tak jsem šel v klidu ráno se psem a když sem se blížil domů, tak jsem na to myslel, jenže než jsem ušel těch 100 metrů a vyběhnul do patra, tak jsem už zase přepnul na to, že jsem zapomněl nachcat do lahvičky a já hlt neumím myslet na dvě věci najednou, voe :D Tak ještě vydrž, aspoň se na něj zase víc a víc těším.

Ještě dotaz na slečnu: ještě studuješ? Případně co a co z tebe bude? To by mi zajímalo :D JInak kompatibilita jen 17%, to mám tady s málokým :(
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Osimchin

Příspěvekod Osimchin » 22. srpen 2014, 15:29

Garion píše:danny: Ani mi nemluv. Dneska jsem měl ráno doktora, konečně jsem dobral pilule a tak jsem šel v klidu ráno se psem a když sem se blížil domů, tak jsem na to myslel, jenže než jsem ušel těch 100 metrů a vyběhnul do patra, tak jsem už zase přepnul na to, že jsem zapomněl nachcat do lahvičky a já hlt neumím myslet na dvě věci najednou, voe :D Tak ještě vydrž, aspoň se na něj zase víc a víc těším.

Ještě dotaz na slečnu: ještě studuješ? Případně co a co z tebe bude? To by mi zajímalo :D JInak kompatibilita jen 17%, to mám tady s málokým :(


Studuju angličtinu a češtinu a nevím, co ze mě bude. :D Přála bych si práci někde na recepci, ale kdo ví, co se namane.
Uživatelský avatar
Osimchin
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 33
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 557
Registrován: 15. srpen 2014, 1:58

Re: Osimchin

Příspěvekod Zoro » 22. srpen 2014, 16:14

Vítej a at se titu libi :) .
Zoro milovník žen :)
Uživatelský avatar
Zoro
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Vizovice
Příspěvky: 975
Registrován: 28. červen 2008, 15:24

Re: Osimchin

Příspěvekod Garion » 22. srpen 2014, 16:29

No to zrovna není nějaká specializace, která člověku určuje, co v životě dělat :D Zrovna dneska jsem byl u doktora a na recepci tam byla docela pěkná holka a celkem kmitala. Snažila se skloubit časy doktorů s časama pacientů, do toho obvolávala laboratoře, jestli už mají výsledky pro toho a toho, celkem fofr. Ale taky jsem si říkal, že tohle by mě taky bavilo, mám rád kontakt s lidma, rád si s nima povídám a poslouchám, nejsem kancelářskej typ. V každým případě ti přeju, ať najdeš dobrej flek, přinejhorším budeš pančelka :D
Aktuální Garionův playlist na LAST.FM
Uživatelský avatar
Garion
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 52
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2949
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 22. srpen 2010, 9:11
Aktivní v kapelách: Semtex j.h., Čekišó, M.H.S.

Re: Osimchin

Příspěvekod Kezir » 22. srpen 2014, 17:37

23 let? Seriály? I jiné hudební škatulky jak metal? ... sáákra :) Brý den slečno, vítejte :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2996
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Osimchin

Příspěvekod Algis » 22. srpen 2014, 17:58

Ja počúvam aj rap... a stále si myslím, že som asi black metalista... :D

P.S. aj post rock mám rád.
Uživatelský avatar
Algis
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1108
Registrován: 1. srpen 2010, 11:44

Re: Osimchin

Příspěvekod morfor » 22. srpen 2014, 19:38

Vítej.
Uživatelský avatar
morfor
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 44
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 84
Registrován: 22. leden 2014, 20:53

Re: Osimchin

Příspěvekod Angaroth » 23. srpen 2014, 13:48

Vítej a ať se ti tu líbí :hi:
Jinak kompatibilita na lastku je very high i když z top 30 interpretů tolik společných zase nemáme :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Angaroth
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Bydliště: Tábor, Chabrovice
Příspěvky: 713
Registrován: 11. duben 2011, 10:07


Zpět na Jste tady noví? Představte se nám..

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků