Within Temptation

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Within Temptation

Příspěvekod Kostěj Nesmrtelný » 1. červen 2020, 9:44

Slovy hobitího sedláka Chaloupky: "to už je naprostá zkáza". Už ta aktuální deska je hodně špatná. Každej ví, že má Sharon ráda pop music a minimálně od doby Silent Force WT balancovali na čím dál ostřejší hraně, ale na Hydře začali vrávorat, loni spadli a tady se v tom už fakt válej, jen co je pravda...
I think, if you look on religion, it's essentially something that was built on the basics of how to live your life properly, what you should and shouldn't do in order to expand your life…These are the real meanings of religion, no matter where it was birthed at first place. And then some people took this message on how to live your life harmoniously and with the others, and use it for other ends. This is one of the instances when people should cut off and stay each with his own belief, but understand that All Is One. We are the same, no matter where you come from or where you were raised.
Uživatelský avatar
Kostěj Nesmrtelný
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 856
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. září 2010, 23:41

Re: Within Temptation

Příspěvekod Orwin » 4. červen 2020, 19:55

Už je k tomu singlu venku i vymazlený klip ;)

A mě se to teda dost líbí, hudebně to jde někam do moderního metalcoru, což je sice popina, ale vůbec mě to netankuje.
Za mě rozhodně :palec:
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Předchozí

Zpět na Gothic Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron