Equilibrium

Moderátor: sheVcza

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Equilibrium

Příspěvekod Jura3 » 25. srpen 2019, 15:46

Ještě jsem nové album neslyšel, ale píseň zní podobně jako předchozí album, kde se odvrátili od folkových hopsaček k tématu budoucnosti planety, tudíž k věci smutnější. Takže změna stylu tam cítit je, tak to vnímám já :) .
Jura3
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Příspěvky: 271
Registrován: 15. červenec 2013, 11:50

Re: Equilibrium

Příspěvekod Orwin » 25. srpen 2019, 21:02

Jo to s tou změnu stylu jsem si přesně říkal letos na Mástrech, taky jsem je měl zaškatulkované mezi hopsačkama a už jsem je moc nesledoval. Vlastně po výměně zpěváka vůbec. O to větší překvapení pro mě byla jejich live prezentace, která byla přesně v duchu tohoto songu.
Hodně skalních fans tohle směřování asi neskousne, ale za mě rozhodně dobrý. Líbili se mi ve Vizovicích a nový song mi přijde dost povedený.
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: Equilibrium

Příspěvekod Kezir » 26. srpen 2019, 6:42

Dal jsem celé album a jako, nebýt to Equilibrium tak řeknu fajn a ještě krapet lepší, ale takto je tam divná pachuť, že kdysik hrávali něco folkovějšího a tak :) Změna tam je značná a jako je to docela poslouchatelné :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Equilibrium

Příspěvekod Ahurmen » 26. srpen 2019, 7:37

Osobně se mi ta změna stylu teda líbí. Jako klasický Equilibrium jsem měl rád, ale po letech se to prostě oposlouchalo a od Erdentempel to už šlo nějak mimo mě. Ale tohle zní dobře, svěže, nebo alespoň ten song co tu je :)
Ahurmen
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Příspěvky: 907
Registrován: 18. červenec 2012, 21:42

Předchozí

Zpět na Folk/Pagan/Viking Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků