Behemoth

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: Behemoth

Příspěvekod Ahurmen » 22. květen 2014, 0:35

A nebo moje konspirace: Polská církev je spřažená s Ruskou církví, přičemž Ruská církev tlačí na Ruskou politiku a tak z toho vzniklo toto. I když popravdě si teď nejsem jistý, jaké vztahy jsou mezi Polskem a Ruskem v této době. Každopádně všechny církve drží při sobě, takže bych se ani nedivil - navíc Polská církev se Behemothu chce zbavit už dlouho :D

A díky za opravu jane, ono to k tomu "e" tak nějak svádělo :D
Ahurmen
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Příspěvky: 907
Registrován: 18. červenec 2012, 21:42

Re: Behemoth

Příspěvekod ov42 » 22. květen 2014, 6:43

Ahurmen píše:Rusko ale není zrovna moc "pobožný" stát, že by tam měla církev až takovou moc, ne?

To by ses asi hodně divil. Pravoslavná církev má v Rusku postavení, o kterym se třeba církvi u nás může (naštěstí) jenom snít. Hlásí se k ní velká většina Rusů
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Behemoth

Příspěvekod Ahurmen » 22. květen 2014, 9:04

Kdyby se někdo nudil a umí rusky (popř. azbuku z titulků), tak by bylo zajímavé přeložit následující video. Měl jsem ruštinu tři roky na škole, ale při pokusu o překlad jsem si uvědomil, že si pamatuju už jen brambor :D



@ov42: Aha, tak díky za info. Takhle se o Rusko nijak nezajímám, natož o postavení církve v jejich společnosti.
Ahurmen
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Příspěvky: 907
Registrován: 18. červenec 2012, 21:42

Re: Behemoth

Příspěvekod Ingvar » 22. květen 2014, 9:24

Zdravím, přátelé! Tady je Nergal z Behemoth. Teď jsme na turné v Rusku. Každý den slyším tu stejnou, lživou informaci. Konkrétně to, že jsme součástí nějaké politické hry. To, co se o nás vysílá v médiích, není pravda. Behemoth je hudební skupina a my jsme sem nepřijeli kvůli nějaké propagandě. Hlavní a jedinou příčinou, kvůli které jsme přijeli do Ruska, je podpora našich fanoušků a kamarádů (nevím proč tam cpe slovo nepravděpodobná...) a možnost jim prokázat naši nejhlubší úctu. V další větě kecá o tom že umění pro ně je něco jiného než politické hry a náboženství. Nehledě na to vše se pohybujeme kupředu a doufáme, že Vás uvidíme na koncertech. Hlavním důvodem proč jsme tady, jste Vy, ruští lidé.
Z Temelína roste hřib.
Překrásnou má výtrusnici.
Nikdo se však neusmívá.
My jsme totiž Úderníci!
Uživatelský avatar
Ingvar
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Praha
Příspěvky: 296
Registrován: 1. leden 2011, 14:37

Re: Behemoth

Příspěvekod Ahurmen » 22. květen 2014, 10:29

Super, díky za překlad :)
Ahurmen
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Příspěvky: 907
Registrován: 18. červenec 2012, 21:42

Re: Behemoth

Příspěvekod Abaddon » 22. květen 2014, 13:05

Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man's?
Uživatelský avatar
Abaddon
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Praha
Příspěvky: 313
Registrován: 4. listopad 2009, 23:59

Re: Behemoth

Příspěvekod ov42 » 22. květen 2014, 16:46

Podle všeho měli špatnej druh víza, měli jakási business víza, ale pro živé hraní stejně jako pro jiné kulturní a sportovní aktivity jsou podle ruských zákonů potřeba jakási jiná víza. Na otázku, zda tenhle problém nešlo řešit poněkud jinak si ale jednoznačně odpovídám, že ano.
Bohužel se asi stali Behemoth asi první obětí poněkud větší až přehnané obezřetnosti Ruských orgánů vůči občanům zemí , jenž se v poslední době projevují vůči Rusku nepříliš charakterně až nepřátelsky.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Behemoth

Příspěvekod Onotius » 22. květen 2014, 17:27

Pak je fajn, že se Rusko chová tak charakterně a přátelsky... :facepalm:
Uživatelský avatar
Onotius
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 27
Bydliště: Praha
Příspěvky: 297
Registrován: 29. červen 2010, 11:29

Re: Behemoth

Příspěvekod Ahurmen » 22. květen 2014, 18:17

Alespoň že už jsou volní, navíc i ta pokuta je docela solidní - jen 8 500Kč v přepočtu.
Ahurmen
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Příspěvky: 907
Registrován: 18. červenec 2012, 21:42

Re: Behemoth

Příspěvekod tersas » 22. květen 2014, 18:47

ov42 píše:Podle všeho měli špatnej druh víza, měli jakási business víza, ale pro živé hraní stejně jako pro jiné kulturní a sportovní aktivity jsou podle ruských zákonů potřeba jakási jiná víza. Na otázku, zda tenhle problém nešlo řešit poněkud jinak si ale jednoznačně odpovídám, že ano.
Bohužel se asi stali Behemoth asi první obětí poněkud větší až přehnané obezřetnosti Ruských orgánů vůči občanům zemí , jenž se v poslední době projevují vůči Rusku nepříliš charakterně až nepřátelsky.


Tak to je asi normální i v jiných zemích (viz USA), že "business víza" jsou na obchod - obchodní jednání, ale jedeš-li tam vydělávat prachy (je jedno jestli jako elektrikář, zedník nebo muzikant) potřebuješ asi jiné vízum. To spíš posral management kapely, že jim nezajistil ty pravá víza. Může se to stát. A jestli na to Rusko přišlo hned nebo později je už jedno. To se stává i v jiných krajích. :-)

Tak řada zemí se vůči Rusku projevuje "nepříliš charakterně až nepřátelsky" celkem z logických důvodů. Možná si měla před těmi 10-15 lety Ukrajina nechat ty jaderné zbraně a Rusáci ten Krym. Asi by to nebylo úplně bezpečné pro svět, ale bezpečné pro Ukrainu určitě. A dneska by byla Ukrajina jednotná a ruské jednotky zalezlé někde daleko na Sibiři.
Uživatelský avatar
tersas
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 51
Bydliště: Sedlčany
Příspěvky: 1422
Registrován: 29. prosinec 2010, 13:52

Re: Behemoth

Příspěvekod Kezir » 22. květen 2014, 20:47

Jak jste sami řekli, bylo pár příspěvků OT a proto jsem je promazal ... dále se držte tématu :)
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: Behemoth

Příspěvekod The_Nameless » 22. květen 2014, 21:57

Ingvar píše:(nevím proč tam cpe slovo nepravděpodobná...)

"невероятный" znamená také "neuvěřitelný" ;)
Uživatelský avatar
The_Nameless
Metallum Moderátor
Metallum Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Bydliště: Bunker
Příspěvky: 1883
Registrován: 16. prosinec 2008, 20:02

Re: Behemoth

Příspěvekod Ingvar » 22. květen 2014, 22:24

Dík, člověk se tu aj přiučí :D

Abych nebyl úplně OT, tak mi tahle situace připadá přinejmenším komická. Skvělou reklamu si dělají :D
Z Temelína roste hřib.
Překrásnou má výtrusnici.
Nikdo se však neusmívá.
My jsme totiž Úderníci!
Uživatelský avatar
Ingvar
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Praha
Příspěvky: 296
Registrován: 1. leden 2011, 14:37

Re: Behemoth

Příspěvekod Besofen » 16. říjen 2014, 22:08

Behemoth vydávájí 1. listopadu nové EP "XIĄDZ" na 12-ti palcovém vinylu (limitováno na 2000ks)


btw. jinak už ten název se mi moc líbí, protože slovo "XIĄDZ" je hříčkou od slova "ksiądz", což česky je kněz :D
Uživatelský avatar
Besofen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvky: 468
Registrován: 29. prosinec 2010, 23:15

Re: Behemoth

Příspěvekod Ahurmen » 16. říjen 2014, 22:15

Teď na to koukám, ukázka perfektní a už se těším. Jen mě sere, že to bude zase jen na vinylech, takže to asi zase nikde digitálně zakoupit nepůjde a bude se to na netu šířit jen jako nahrávka z vinylu podobně jako If I Were Cain.

EDIT: Strašně mě taky zaujal konec toho teaseru. Konkrétně 01:20 až 01:23. Nevím co je to za nástroj, ale navozuje to skvělou atmosféru a i když už to nemá s nahrávkou jako takovou nic společnýho, tak mě prostě taková detailní maličkost potěšila. Úplně mi to připomnělo, že jsem dlouho neměl puštěnou Nox Arcanu.
Ahurmen
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Příspěvky: 907
Registrován: 18. červenec 2012, 21:42

Re: Behemoth

Příspěvekod Kain » 17. říjen 2014, 12:03

Behemoth pojedou na jaře turné a v pátek 24. dubna se představí ve Zlíně. Nehorázně se těším, viděl jsem je zatím jen na festivalu a v klubu to musí být masakr :palec:
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Behemoth

Příspěvekod dronda » 17. říjen 2014, 12:38

Myslíš 24-Apr-15 CZ Zlin/Kosice? :D
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Behemoth

Příspěvekod ov42 » 17. říjen 2014, 12:38

A třeba Praha, Liberec, Jablonec, Pardubice, Budějovice, když už ne Plzeň?

PS: Ty Košice by mi alespoň tak neštvaly.
ov42
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 3643
Registrován: 30. červen 2011, 14:39

Re: Behemoth

Příspěvekod Ahurmen » 17. říjen 2014, 13:04

Doufám, že to bude Zlín a ne Košice :)
Ahurmen
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Příspěvky: 907
Registrován: 18. červenec 2012, 21:42

Re: Behemoth

Příspěvekod Kain » 17. říjen 2014, 14:00

ove, ty nikdy nezklameš, jsi spolehlivý jak švýcarské hodinky :lol:

ty Košice mají na FB, ale Rock the Nation, který turné pořádá, uvádí pouze Zlín. Takže bych byl v klidu :)
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

PředchozíDalší

Zpět na Death Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků