MASTER'S HAMMER

Moderátor: The_Nameless

Pravidla fóra
Chcete zde přidat novou kapelu? Čtěte zde.

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod Ahurmen » 8. leden 2015, 4:04

Jestli všichni myslíme jednoho a též řezníka, tak z toho vůbec nadšený nejsem. Jestli se bude nějak významněji podílet na textech, tak to spíš bude všehochuť blbostí, než něco, čemu by se dalo říkat text songu s nějakým byť minimálně hlubším podtextem.
Ahurmen
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 32
Příspěvky: 907
Registrován: 18. červenec 2012, 21:42

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod Smrt v červnu » 8. leden 2015, 8:34

Současný Řezník nestojí za nic. Ještě před čtyřmi lety bych řekl, že to bude psina, ale takhle to bude spíš trapas. :D
Obrázek
Ja, tady všude jsem doma!
Uživatelský avatar
Smrt v červnu
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Sudetenland
Příspěvky: 1149
Registrován: 4. únor 2010, 17:18

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod Koky » 8. leden 2015, 10:35

Jak to může dopadnout.... Kdyby radši zahrál živě, vemeno
Obrázek
Uživatelský avatar
Koky
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Roudnice n/L
Příspěvky: 264
Registrován: 16. červenec 2014, 15:30

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod Orwin » 2. únor 2015, 1:30

Ohledně projektu Mortal Cabinet řekl něco málo Samir z Vanessy v rozhovoru pro Sanctuary.cz
SanctuaryCZ: Mohl bys říct něco k projektu Mortal Cabinet, který připravuješ spolu s Řezníkem a Frantou Štormem z Master´s Hammer? Jak jste se vůbec dali, tři osobnosti, každá z úplně hudebního jiného kouta, dohromady?

Samir: Mě napadl tenhle projekt hlavně kvůli tomu, že se jedná o nadneseně „tři muže zla české hudební scény“ nebo takový ty lidi, který jsou považovaný za ty špatný. Přitom Řezník je hrozně milej a citlivej člověk, Franta Štorm to je vůbec škoda mluvit, prostě výbornej chlápek. Nejdřív jsem něco chtěl dělat se Štormem, protože pro mne je to hrozně silná osobnost. Je to jeden z hodně mála umělců v týhle zemi, kterej má nějakej mezinárodní přesah. Když jsme byli třeba v tom Oslu, tak Master´s Hammer tam mají ohromnou popularitu. Já jsem až čuměl, že když jsme přišli do klubu, oni zjistili, že jsi z Česka a zeptali se, jestli tuhle kapelu neznám a já řekl, že jo, tak jsem hodně stoupl v jejich očích. Nedávno jsem zjistil, že Franta měl také projekt Airbrusher a že jeho rukopis má přesah daleko od metalu. V tu dobu, kdy jsem Frantu oslovil, jsem začal být v čilejším kontaktu s Řezníkem a napadlo mě, že by to mohla být dobrá kombinace. Vždycky jde o to, jak je ti ta práce příjemná a nám to příjemný je. Když na písničkách pracujeme, tak to není ztracený čas, rozhodně se u toho nenudíme. Není to o tom, že bychom museli nebo to tlačili za každou cenu. I to, že se sejdeme, má pro nás velký přínos.

SanctuaryCZ: Já jsem zatím slyšel od Mortal Kabinet jednu skladbu a překvapilo mě, že to není žádná divočina, ale věc, která by se dala pustit přes den v rádiu.

Samir: Ona ta divokost je vždycky pod povrchem. Spíš to bude takový pichlavý a ironický. Třeba ta věc, kterou jsi slyšel, je o tom, že uprostřed mé trasy do práce jsem objevil časovej tunel. Prvních pět minut ujdu normálně, ale pak přijdu na nějaký místo, který vede od Ortenova náměstí do práce a najednou mi ta stejná vzdálenost trvá dvacet minut a ne pět. Nedávno mi jeden kamarád povídal o těchto místech. Na Letný mezi Strossmayerovým náměstím a Letenským náměstím je místo, kde se mu pokaždé postaví péro a jeho kamarádovi, aniž by to o něm věděl, taky.


Jinak sorry za offtopic, ale tahle odpověď z toho rozhovoru mě úplně rozsekala :tlesk: :
Dám ti příklad. Nedávno jsme tady vedle v zasedačce měli prezentaci, jak zlepšit vnímání reklamní agentury. Já jsem tam vzal jednu holku v latexu, kterou jsem tam bičoval, a když jsem jí řádně ztrestal, tak jsem těm hlavounům z reklamky řekl, že hranice se musí neustále posunovat. Člověk musí být vždy první. Pak jsem řekl, „tak to teď vypadá, že jsem nějakou hranici posunul, ale co když někdo o kousek dál posunuje hranici ještě dál?“. Na to přišel člověk z Hell.cz, kterej si tam přibil péro k parapetu.
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod danny1691 » 17. květen 2016, 13:52

už to jde do výroby

Obrázek
Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1958
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod Koky » 2. červen 2016, 18:00

Obrázek
Uživatelský avatar
Koky
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Roudnice n/L
Příspěvky: 264
Registrován: 16. červenec 2014, 15:30

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod Besofen » 2. červen 2016, 19:02

Čtete ty komentáře na jejich oficiálním facebooku, že když se jim podaři zlomit Necrococka, tak nic nebrání jejich živému vystupování? :-)
Uživatelský avatar
Besofen
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvky: 468
Registrován: 29. prosinec 2010, 23:15

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod danny1691 » 4. červen 2016, 21:49

Včera přišlo cd. Jako vždy, texty plné veselé češtiny. Až lituji zahraniční posluchače nezvládající naši mateřštinu.
Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1958
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod šošon » 5. červen 2016, 1:50

Přesně tak...je to spíš poezie v uvozovkách.Super :mrgreen:
Jinak si nedokážu představit koncert,musel by být sakra dobře nazvučený aby z toho něco bylo.. :!:
Je lepší zemřít na nohou,než žít na kolenou !
7.8.2012....Zuzankoooo!
Uživatelský avatar
šošon
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 50
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 824
Registrován: 3. leden 2012, 0:38

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod Koky » 5. červen 2016, 12:37

Co sem četl na fb stránkách, tak by na koncertě Mortal Cabinet měli zaznít nějaké 2 klasiky od MH. Doufám že to bude i v případě Brutalového setu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Koky
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Roudnice n/L
Příspěvky: 264
Registrován: 16. červenec 2014, 15:30

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod TheMelin » 6. červen 2016, 20:15

Se stínama plamenů nám Franta zaskřehotal Jámu Pekel a s Mortal cabinetem - Vracejte nám konve na místo.. což byl k***a (jsem sprosťák) náser.
Zafáral jsi včera - zafárej i dnes!
Uživatelský avatar
TheMelin
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Háje... jižňák..vokraj práglu...
Příspěvky: 73
Registrován: 24. září 2012, 18:39

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod Orwin » 6. červenec 2016, 19:33

Koky píše:Co sem četl na fb stránkách, tak by na koncertě Mortal Cabinet měli zaznít nějaké 2 klasiky od MH. Doufám že to bude i v případě Brutalového setu.

V aktuálním čísle Rock&Pop je se Štormem rozhovor a říká v něm, že na BA budou hrát jeden song od MH ;)
"To už je jeden z těch paradoxů našeho světa... káva bez kofeinu, cocacola bez koky, němci obchodujou, židi válčej, čínani musej dovážet rejži a češi poučují francouze o tom, co je vlastně absint...."
DarkenCZ(Absinthe Mafia)
Uživatelský avatar
Orwin
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 34
Bydliště: Morava
Příspěvky: 1976
Registrován: 10. prosinec 2009, 23:00

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod Koky » 6. červenec 2016, 23:21

Tak to budou konve, to je jasný :D ale i tak super :palec:
Obrázek
Uživatelský avatar
Koky
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Roudnice n/L
Příspěvky: 264
Registrován: 16. červenec 2014, 15:30

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod šošon » 7. červenec 2016, 0:47

no,super....myslím ale že něco přibude ;)
Je lepší zemřít na nohou,než žít na kolenou !
7.8.2012....Zuzankoooo!
Uživatelský avatar
šošon
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 50
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 824
Registrován: 3. leden 2012, 0:38

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod dronda » 7. červenec 2016, 9:07

Něco se o tom psalo i v Pařátu. Tuším že v tom smysl, že Štorm má chuť hrát a vidle do toho hází Necrocock, takže pokud chce hrát něco od MH, tak musí s Cabinetem.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod highlander » 16. červenec 2016, 14:47

dronda píše:Něco se o tom psalo i v Pařátu. Tuším že v tom smysl, že Štorm má chuť hrát a vidle do toho hází Necrocock, takže pokud chce hrát něco od MH, tak musí s Cabinetem.

Jo, přesně tak. Že je Necrocock ujetej, to se ví, ale tohle už hraničí s totální namachrovaností, jak FŠ v rozhovoru říkal, že prej mu smrděj lidi a proto nechce naživo hrát. Já bych mu doporučil odehrát set MH v plynové masce, měl alespoň pěknou BM rekvizitu a neurazil by ani grindery :D . Tak já uvidím co bude na Brutalu proti MC hrát, jinak tu komedii stylů vidět a slyšet nemusím. Nic se sice nemá brát moc vážně, ale něco přeci jenom jo a dělat si prdel z fans pro vlastní potěšení mi přijde jako lacinej kalkul a tak trochu mimo hudební (metalovou) mísu.
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod danny1691 » 18. srpen 2016, 20:09

snad to bude čitelný
Obrázek
Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1958
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod danny1691 » 1. září 2016, 10:09

Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1958
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod Kezir » 31. leden 2017, 21:54

V rozhovoru pro Spark řekl F. Štorm mimo jiné, že MH by měli i po odehrání koncertu v rámci Brutal Assault fungovat jako klubová kapela...
Uživatelský avatar
Kezir
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Osek n. Beč.
Příspěvky: 2994
Registrován: 5. prosinec 2010, 15:50

Re: MASTER'S HAMMER

Příspěvekod danny1691 » 1. duben 2017, 20:13

Doplním sestavu na koncerty. Už jsem ji dával do topiku brutalu...
S potěšením představujeme novou reinkarnaci Master's Hammer pro živé hraní: Blackosh, Vlasta Henych, Franta Štorm, Honza Kapák a Silenthell. V těchto dnech nacvičujeme nejlepší písně pro naše oklultně-rituální vystoupení. Nemůžeme se dočkat až vás zase uvidíme!

Vystoupení na BA 2017 je zatím jediné české. Ostatní budou zahraniční. Toliko z dotazů na FB
Obrázek
Skrytý obsah
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm

Kdo se bojí Endží nesmí do lesa

Angel.of.mine « úte 31. bře 2009 19:30:15 » jasné já sem zrovna v tu chvíli opravdu nechtěla nic jiného než k dannymu do náruče
Yumi, 22:31 Danny, můj úžasný Danny...
Bože, zachovej mi zdraví a mým manželkám schopnost pracovat

Obrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Ravenholm
Příspěvky: 1958
Registrován: 8. srpen 2008, 19:31

PředchozíDalší

Zpět na Black Metal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků