Tabák a jeho konzumace

Diskuse o všem možném, co se jinam nehodí.

Moderátor: Moderátoři

Jak formou tabák konzumujete? (primárně)

Nijak, jsem nekuřák, nešňupu, nežvýkám.
67
50%
Cigarety - kupované
23
17%
Cigarety - balím si sám
8
6%
Doutníky
2
2%
Cigarillo (doutníček)
3
2%
Dýmka vodní
20
15%
Dýmka klasická
4
3%
Žvýkací
0
Žádná hlasování
Šňupací
5
4%
Jinou...
1
1%
 
Celkem hlasů : 133

Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Dragunov » 3. červen 2010, 17:54

Docela by mě zajímalo, kolik kuřáků (popřípadě jiných uživatelů) tu máme. Takže otázka je jasná jste tabáku nakloněni, nebo ne? Jakým způsobem do sebe nikotin vstřebáváte. Jste psychicky, fyzicky závislí? Chcete s tím skončit? Jaké jsou Vaše oblíbené značky? Co Vám to dává? Kdy jste začali?
Podělte se o své názory!

Co se mé osoby týče tak si rád dám doutník, cigarillo je taky fajn, vodní dýmka taky ale jinak nic nemá na klasickou dýmku.
Začal jsem s tím po maturitě, závislý fyzicky nejsem, přednost dávám tabákům dánského typu.
Cigarety mi moc nechutnají, s vyjímkou klasických Camelek :)

Rád se pokusím Vám zodpovědět Vaše dotazy(ale nejsem žádnej extra znalec), klidně si s nějaký militantním nekuřákem zaflameuju :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil Dragunov dne 3. červen 2010, 18:21, celkově upraveno 2
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Oskar999 » 3. červen 2010, 17:58

tak já začal někdy klasicky v těch 14/15 společně s chlastem, ale jen abych vypadal fakt tvrdě jako ostatní... to mi vydrželo jestli půl roku a od tý doby nekuřák s příležitostnym doutníkem (když někdo něco slaví a nabídne) popřípadě vodnici, když jsem nalitej
co se týče kouření v hospodách a koncertech byl bych rád kdyby se nekouřilo, ale to je hodně nereálná představa
Přísahám věčnou věrnost Umbrtkovi a skartokratickému státnímu zřízení!
Uživatelský avatar
Oskar999
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Bydliště: od Plzně
Příspěvky: 2419
Registrován: 27. listopad 2007, 23:26

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Stribok » 3. červen 2010, 18:01

jsem kuřák, vcelku silný :lol: a chybí mi tam možnost dýmka, protože tu kouřím primárně nejvíc ;)
Co se týče cigaret, hlavně si balím, buďto tabáky Jaavanse nebo Drum
Když si kupuju tak buďto Gauloises, Chesterfield, Camel nebo Black devil..no a když sem hoodně při penězích tak si dopřeju i ty Sobranie ;)
"The first revolt is against the supreme tyranny of theology, of the phantom of God.
As long as we have a master in heaven, we will be slaves on earth." - Mikhail Bakunin
Žerte hovna, milióny much se nemůžou mýlit :)
Uživatelský avatar
Stribok
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Svitavy, Brno
Příspěvky: 698
Registrován: 9. květen 2010, 9:32

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Haldir » 3. červen 2010, 18:04

Jsem nekuřák. Cigáro jsem měl v puse všehovšudy třikrát, ostatní věci jsem ani nechtěl zkusit, stačilo mi to čuchat nosem. Občas si akorát s kámošema dám šíšu, ale to je fakt málokdy. :)
Akorát je to zbytečný vyhazování a peněz a ničení si zdraví... :?
Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost. (Sókratés)
Haldir
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Praha
Příspěvky: 1682
Registrován: 24. květen 2010, 23:30

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod swot » 3. červen 2010, 18:08

Já jsem primární nekuřák, ale vodnice mi chutná :) Takže sem dal tu.
I hate everythin'.. Or love.? Not. Hate.
Uživatelský avatar
swot
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvky: 37
Registrován: 30. květen 2010, 17:08

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Dragunov » 3. červen 2010, 18:10

Oskar999: jo jo hehe:) to známe. S kamošem mám parádní historku. Toho v pátté třídě načapali s cigaretou, tak šel do ředitelny, jakože tam na něho udělají bu bu bu a bude klid. No oni mu tam oznámily že ho viděli kouřit a on se bránil slovy " to není pravda já už 3 roky nekouřím :D :D :D
Jo na koncertech kdyz ti nekdo cígém hulí podnos a klepe na tebe popel to je radost mno...
Stribok:Dýmka klasická tu je, to je i moje parketa. Sobranie musím někdy skusit...Black devil zní zajímavě
swot: No ono ve vodnici ani tabák být nemusí a když tam je tak je to spíš ten horší druh(tabák selský) :)
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Stribok » 3. červen 2010, 18:13

Ohooo, to jsem narazil na znalce, jaký dýmkový tabák preferuješ? já mám osobně nejradši vanilkový Dánský Mac Baren..
Jinak blackdevilky jsou takový navoněný, ochucený vanilkový cigára, docela i příznivá cena a jsou celý černý, takže je to dost sexy :)
A sobranie jsou asi nejlepší cigarety na trhu celkově, ty doporučit musím, ale krabička je myslím za 140kč :-(
"The first revolt is against the supreme tyranny of theology, of the phantom of God.
As long as we have a master in heaven, we will be slaves on earth." - Mikhail Bakunin
Žerte hovna, milióny much se nemůžou mýlit :)
Uživatelský avatar
Stribok
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Svitavy, Brno
Příspěvky: 698
Registrován: 9. květen 2010, 9:32

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Dragunov » 3. červen 2010, 18:18

Stribok: Taky spíš dánský tabáky, mám hodně rád třešně teď jsem skoro dokouřil višnový Cellini, ještě tu mám Královksou směs, už se prej nedělá a je fajn. Vanilkovýho Barena bych chtěl zkusit jako flake, ale momentálně si brousím zuby na Black Mallory, nebo něco kde už je nějaká latakie.
Právě,že už jsem o nich slyšel. Cenu kašlu to se nekouří každej den...
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Geryon » 3. červen 2010, 18:19

Fajčil som ako druhák na základnej škole.No ked som fajčil,tak som fajčieval: Petry,Marsky,všetky druhy....aj kubánsky doltnik,co kamoš ukradol otcovi. :D Ale uvedomil som si,ze to ide hrozne do penazí,tak som sa na to vykašlal
Geryon
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 234
Registrován: 17. květen 2010, 18:44

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod GAY » 3. červen 2010, 18:22

Momentalne fajcim tak vikendovo a obcas aj cez tyzden.
Z cig preferujem Camelky, Lucky Strike, Marsky.
Najradsej si ale zabalim z tabaku Golden Virginia.
Vsetko najradsej fajcim vo forme cigy :D
GAY
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 27
Registrován: 2. červen 2010, 18:41

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Médea » 3. červen 2010, 18:55

Jsem kuřák..teda jestli se to tak dá říci, protože nemám pocit nějaké závislosti. Kouřím téměř výhradně jen, když kouří někdo kolem mě. To znamená, že jsem léta kouřila, jen když jsem byla někde v hospodě, nebo na zábavě a praktikovala to tak od svých cca patnácti let. Bohužel mám tu smůlu, že jsem nikdy neměla přítele nekuřáka, takže momentálně teda kouřím i doma :oops: , ale také jen když je přítel doma. Sama si cigarety vlastně nekupuju..až na občasné vyjímky, když třeba někam jdu s nějakým kámošem kuřákem (protože bych u piva somrovala).
Když už si někde kupuju cigarety, tak červené krátké startky..zbytek je pro holky, nebo frajírky!! :lol:
Obrázek



"Right and wrong are not what separate us and our enemies. It's our different standpoints, our perspectives that separate us."
—Squall Leonhart
Uživatelský avatar
Médea
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1587
Blog: Zobrazit blog (7)
Registrován: 20. únor 2010, 13:03

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Geryon » 3. červen 2010, 18:58

M.pre aké holky alebo frajírky?Vies nepochopil som tejto vete :D
Geryon
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 234
Registrován: 17. květen 2010, 18:44

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod StonyCZ » 3. červen 2010, 19:00

Kupuju si tabák na balení i normální cigára. Mám rád vodní dýmku. Šňupací tabák jsem měl naposledy asi před pěti lety a moje nosní dirky s ním byly velice dobré kamarádky.
A doutník si dám málokdy, nekupuju je, ale jednou bych si chtěl dopřát nějakej fakt kvalitní.
We are just a moment in time.
Uživatelský avatar
StonyCZ
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 198
Registrován: 22. únor 2009, 19:54

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Médea » 3. červen 2010, 19:03

Geryon píše:M.pre aké holky alebo frajírky?Vies nepochopil som tejto vete :D

To nebylo myšleno až tak vážně..jsem si jen vzpomněla, jak mi někdo říkal něco ve smyslu, že opravdoví chlapi kouří jen startky bez filtru. :lmao:
Obrázek



"Right and wrong are not what separate us and our enemies. It's our different standpoints, our perspectives that separate us."
—Squall Leonhart
Uživatelský avatar
Médea
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1587
Blog: Zobrazit blog (7)
Registrován: 20. únor 2010, 13:03

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Dragunov » 3. červen 2010, 19:06

Medea: Super, holka co pálí stařeny(dělnické marlbora:D)! Měl jsme kamaráda co je měnil i za pravá Marlbora :D Napřed ho donutily finance a pak už nic jinyho nechtěl...pro správné frajery jedině Camel bez filtru :D :D
Já vám říkám přátelé zkuste dýmku(ne vodnici ne) zažijete třetí rozměr v kouření :D
Na startky bez filtru znám pěknej vtip... :D
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod dronda » 3. červen 2010, 19:27

Kouřil jsem na základce, tuším že hned v 6té třídě abych byl king :roll: , po chvíli jsem toho nechal a dal se na pivo :D . Od té doby jsem měl asi 3 cigarety a jednou vodnici, ale tu bych si klidně zopakoval.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Morana » 3. červen 2010, 20:32

ja naklonená niesom, nikdy som nefajčila a ani ma to k tomu neťahá. žere to prachy a keby len tie... ;) nehúlim, a ani vodnice ma nijak neohurujú (i keď pekne voňajú). cigaretový dym mi vyložene vadí, vadí mi vdychovanie niečoho iného, než je klasický vzduch. zväčša si vyberám prostredie a podniky podľa toho, či sa tam fajčí alebo nie... :) pre mňa teda nič z tohto. každopádne, ak to niekto potrebuje k životu, prosím.. :) každého vec, len s tým nechoďte na mňa :D
"V našich duších skřítek pláče. Vyprávět bude své příběhy...
Přesto, nebo právě proto, šeptat bude nám poselství věčnosti."
Uživatelský avatar
Morana
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Příspěvky: 949
Blog: Zobrazit blog (11)
Registrován: 15. červen 2008, 12:52

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Daimonia » 3. červen 2010, 20:39

Kdysi jsem to zkusila, ale nezůstala jsem u toho, a jsem nekuřák takřka militantní. Když jdu do hospody, tak se nedá nic dělat, jdu tam s tím, že se tam kouří. Když s někým sedím a on se zeptá, jestli si může zapálit, tak mu to dovolím. Ale nesnáším třeba, když jdu ráno na autobus - z našeho sídliště chodíme všichni jednou ulicí - a polovina lidí, co jde přede mnou, si zapálí a já musím ten smrad čuchat. To mi věřte, že bych vraždila... :twisted: :twisted: A zvlášť mladý holky, těm bych dala pětadvacet na prdel. Ony chtějí vypadat dospěle, ale vypadají tak maximálně směšně... :evil:
Uživatelský avatar
Daimonia
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Příspěvky: 282
Registrován: 17. březen 2010, 19:47

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Oskar999 » 3. červen 2010, 21:05

když si zmínila, že jsi až militantní nekuřačka, tak jsem si vzpomněl na známýho, kterej (už mírně připitej) suveréně přisel v hospodě k uplně cizim lidem u vedlejšího stolu, vzal jim krabičku cigaret a hodil do piva :-D
Přísahám věčnou věrnost Umbrtkovi a skartokratickému státnímu zřízení!
Uživatelský avatar
Oskar999
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Bydliště: od Plzně
Příspěvky: 2419
Registrován: 27. listopad 2007, 23:26

Re: Tabák a jeho konzumace

Příspěvekod Dragunov » 3. červen 2010, 21:20

Morana: V mém okolí bohužel platí, že hospoda bez kuřáků=špatný pivo. A dokonce nejlíp točí pivo v té nejzahulenější...sice pak člověk smrdí jak popelník, ale což.
Oskar999: A jak reagovali? Mně by taková drzost teda docela naštvala :)
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Další

Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků