Fotbal

vše o tomto krásném sportu

Diskuse o všem možném, co se jinam nehodí.

Moderátor: Moderátoři

Vaše oblíbená liga

Česká
3
8%
Německá
1
3%
Anglická
25
68%
Italská
2
5%
Španělská
4
11%
Francouzská
0
Žádná hlasování
Slovenská
0
Žádná hlasování
Jiná
2
5%
 
Celkem hlasů : 37

Re: Fotbal

Příspěvekod adrian » 6. duben 2011, 17:42

Sparte jsem fandil, kdyz jsem byl mensi. Tehdy tam hrala super parta - Kouba, Vonasek, Pepa Chovanec, Siegl, Mistr, Hornak .... a trenoval je Dusan Uhrin. Dotahli to tehdy az do semifinale PMEZ (dnesni Liga Mistru) a hrali fantastickej fotbal! To bylo jeste za Pety Macha. Postupem casu se mi ale Sparta zprotivila a v soucasne dobe se taky radim k tem, kteri fandi komukoliv proti nim. Uz to zdaleka neni Zelezna Sparta, jen banda metrosexualu a zoldaku, pro ktere je dulezitejsi mit dobre nagelovanyho kokrhela a kerku. Takze doufam, ze Viktorka to dotahne do zdarneho konce :palec: Verim Horvimu, to je zkusenej bard!
A co se tyce skotske ligy - jednoznacne Celtic!!! :headbang: Planuji koupi jejich dresu!
Uživatelský avatar
adrian
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: 22 Acacia Avenue
Příspěvky: 1312
Registrován: 11. únor 2009, 21:28

Re: Fotbal

Příspěvekod Poky95 » 6. duben 2011, 18:16

Nesleduju žádnou ligu, občas mě vytáhnou kamarádky na nějakou místní ligu, tak tam přes 90 minut čučím na frajery v dresech, vždycky mě nejvíce baví sledovat trenéry, jestli jsou takoví i doma... :D Ale nechápejte mě špatně, rád si fotbal zahraju rekreačně s kamarády, to zase jo. ;)
Poky95
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 591
Registrován: 26. leden 2010, 0:27

Re: Fotbal

Příspěvekod o.p.a.t » 6. duben 2011, 20:46

A je to tu, Chelsea - Manchester. Výjimečně dneska budu fandit Chelsea, když hraje proti těm zm**ům. :)
Uživatelský avatar
o.p.a.t
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Rokycany / Praha
Příspěvky: 2879
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 13. červenec 2008, 10:33
Aktivní v kapelách: Mallephyr, Stíny Plamenů, War for War (live)

Re: Fotbal

Příspěvekod adrian » 6. duben 2011, 20:51

Dneska to jisti Barcelona a uz vede! :palec:
Uživatelský avatar
adrian
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: 22 Acacia Avenue
Příspěvky: 1312
Registrován: 11. únor 2009, 21:28

Re: Fotbal

Příspěvekod macka » 6. duben 2011, 20:54

jojo, taky jdu fandit Chelsea...Man Utd.. jsou kreténi ! :D
Jinak fotbal hraju jako střední útočník (momentálně 15 golu za 9 zápasů :) ) v té naší pralesní lize...podle mě asi nejlepší kolektivní sport... ( hodně těsně následovaný hokejem ... )
Fotbal mám hodně rád, protože se dokážu v každém zápase strašně vyhecovat, abych nějakého " fíka " vstřelil a náš tým vyhrál...a taky miluju, když na mně fanoušci z tribuny řvou : " do toho indiáne/Vinettou " kvůli mým dlouhým vlasům a čelence, kterou používám :D ....
Uživatelský avatar
macka
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Pozlovice
Příspěvky: 778
Registrován: 23. srpen 2009, 14:32

Re: Fotbal

Příspěvekod adrian » 6. duben 2011, 20:57

A ze u vas museji byt ochozy naslapane :D
Uživatelský avatar
adrian
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: 22 Acacia Avenue
Příspěvky: 1312
Registrován: 11. únor 2009, 21:28

Re: Fotbal

Příspěvekod Kain » 6. duben 2011, 21:02

moje "Big Four": Olympique Lyon, Panathinaikos Atény, West Ham United... a TJ Sokol Tlumačov :) kdo nehrál okres, přišel o hodně :palec:

jinak dneska Šachťar a CFC do toho :tlesk:
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Fotbal

Příspěvekod ARELuN » 6. duben 2011, 22:52

Tottenham Hotspurs :rocken:
Obrázek
Uživatelský avatar
ARELuN
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Východ Slovenska
Příspěvky: 440
Registrován: 13. srpen 2010, 11:58

Re: Fotbal

Příspěvekod highlander » 6. duben 2011, 23:47

Tak já fandím Dynamu ČB, jsem jihočech, tak komu jinému. Jinak v zahraničí Dortmundu, Newcastle United, Juventusu a kromě naší repre ještě Brazílii a Argentině. No a stále ještě aktivně hraji, trénuji malé fotbalisty a šéfuji v klubu, tak že práce nad hlavu. Jinak naše liga stojí za velký kulový, tak jsem dal Španělskou, ta je u mne asi nejoblíbenější. P.S Manchester United taky nemusím.
IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS, LUCIFERI EXCELSI !
Ave Voluptatis Carnis !
Metal will newer die - Ronnie James Dio
Lidstvo je nepoučitelné a slepé (Paul Ledney - Profanatica) a v České kotlině to platí dvojnásob (highlander).
Uživatelský avatar
highlander
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 55
Bydliště: Strakonice
Příspěvky: 881
Registrován: 10. říjen 2010, 10:43

Re: Fotbal

Příspěvekod BUC.SAMSON » 8. duben 2011, 18:28

Jedině Manchester United... :-)
BUC.SAMSON
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 46
Bydliště: ZLÍN
Příspěvky: 46
Registrován: 7. červen 2010, 18:33

Re: Fotbal

Příspěvekod Dragunov » 8. duben 2011, 21:32

Fotbal obvzlášť moc nesleduju, ale oblíbené tými jsou určitě ty z anglické ligy, konkrétně Chelsea, Kanonýři a samozřejmě West ham. Zápasy ale nijak zvlašť nesleduju, ale těmhle týmům obecně přeju. Z německé ligy FC Shalke 04, od kterejch mně v zimě hřeje šála, konkrétně s Jiřím Němcem.
Z Českýho fotbalu jsem samozřejmě nejvíc rád, když vyhrává Sigma Olomouc.
Hráči - rozhodně Rooney, protože vypadá jako správnej fotbalista. :D :D A ne jako buzík.

Ale mnohem radši si fotbal s kámošema zahraju, než abych na něho čuměl.
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Fotbal

Příspěvekod Ellrohir » 8. duben 2011, 22:09

já jak rád hraju (gólman v Hanspaulce, už 4 roky nejmíň), tak se na něj rád koukám :)
Pán ti dal oheň, meč a bagr!

On se pro vás nechal přibít na komín
On se za vás vláčel bahnem náleven
To on za vás jedl blafy U Koně
Mezi pražci měnil vodu v kolomaz
Cihly nikdy nepřestaly pět o jeho slávě


Musíme udělat masivní propagandu!

Zaplatil jsi podýmné?
Uživatelský avatar
Ellrohir
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 2725
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. březen 2011, 23:56
Aktivní v kapelách: Ennorath , Ashes To Wind, Rhûngil

Re: Fotbal

Příspěvekod aragon.l » 12. duben 2011, 22:08

Tuto hru nemám z celého srdce rád!! A to z několika důvodů jeden z nich jsou samozřejmě česká média, které jak čtenáře, tak lidi co sledují televizi zásobují jen a pouze fotbalem, v novinách jsou vždy tři stránky věnovány fotbalu a dvě stránky ostatním sportům. Já si stojím za tím, že českým národním sportem je hokej, bohužel je často odsunut na druhou kolej. Jeden z dalších důvodů, proč fotbal rád nemám, nevim jak to napsat abych tady nikoho neurazil, tak to napíšu, jak to cítím. Velká většina fotbalistů jsou nagelovaný buzíci, kteří se jenom válejí po zemi, kopou do sebe, sprostě nadávají sobě navzájem, ale i rozhodčím. A ještě za tuto komedii berou těžké peníze, když si vezmu, že támhle člověk, který uklízí stadion tvrdě dře, připravuje fotbalistům trávník a na hodinu bere 100kč a támty paka, co mají každou chvíli nějaký skandál s prostitutkou nebo nějaký alkoholový exces a berou za to tisíce, tak to mou nechuť k tomuto sportu jen zvyšuje. Dalším důvodem, proč fotbal nemám rád jsou fotbaloví fanoušci, kteří dělají ostudu, kde se dá. Neumějí normálně fandit, ale ničí vybavení stadionů, veřejný majetek a poté to platíme my ze svých daní.

Fotbal prostě rád nemám a důvodů k tomu mám hodně, nechci tady nikoho urážet, ani poučovat...ale je přece tolik hezčích sportů! :lol:
Život je velká radost - smrt velké odříkání. Proto si užijte života co nejvíce - TEĎ HNED!


Nenáviďte své nepřátele celým srdcem, a jestliže vás někdo udeří do tváře, PRÁSKNĚTE ho přes druhou! Zbijte ho po hnátech a bedrech, neboť sebezáchova je nejvyšším zákonem!
Uživatelský avatar
aragon.l
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Praha
Příspěvky: 107
Registrován: 12. srpen 2009, 12:50

Re: Fotbal

Příspěvekod adrian » 12. duben 2011, 22:10

Fotbal sice rad mam, ale jinak souhlasim a chapu :D A hokej je samozrejme cislo 1 :palec:
Uživatelský avatar
adrian
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: 22 Acacia Avenue
Příspěvky: 1312
Registrován: 11. únor 2009, 21:28

Re: Fotbal

Příspěvekod Ellrohir » 12. duben 2011, 22:36

vono fotbal má oproti ostatním jednu obrovskou, obrovskou výhodu - na to, abys ho hrál (nebo nějakou přibližnou "napodobeninu" aspoň) nepotřebuješ takřka VŮBEC nic...ani ten plácek, kde se hraje, nemusí bejt moc rovnej, dá se hrát v libovolnejch povětrnostních podmínkách, brána se udělá z čehokoliv, kopat se dá do plechovky nebo do koule hadrů nebo starejch papíru, ani boty na to jeden mít nemusí (a i na hraní trochu "na úrovni" stačí velice málo)...proto prostě byl, je a bude celkově nejpopulárnější

hokej je tady "číslo jedna" jen proto, protože nám čechům z historickejch (a částečně i geografickejch) důvodů dlouhodobě hodně dobře jde...ale zas má nevýhodu v tom, že se k němu obyčejnej člověk jen tak nedostane
Pán ti dal oheň, meč a bagr!

On se pro vás nechal přibít na komín
On se za vás vláčel bahnem náleven
To on za vás jedl blafy U Koně
Mezi pražci měnil vodu v kolomaz
Cihly nikdy nepřestaly pět o jeho slávě


Musíme udělat masivní propagandu!

Zaplatil jsi podýmné?
Uživatelský avatar
Ellrohir
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Praha
Příspěvky: 2725
Blog: Zobrazit blog (1)
Registrován: 2. březen 2011, 23:56
Aktivní v kapelách: Ennorath , Ashes To Wind, Rhûngil

Re: Fotbal

Příspěvekod o.p.a.t » 13. duben 2011, 7:12

aragon: Ty to v 17 platíš ze svých daní ;)

Ale jinak ti rozumím, ačkoliv myslím, že ti fanoušci, to je případ pouze několika fanclubů, rozhodně bych to nezobecňoval. Největší extrém v tomhle jsou podle mě Baníkovci a Sparta.
To, že sprostě nadávají sobě i rozhodčím, to vidíš i ve většině hokejových zápasech.
Já sleduju (nejen) fotbal i hokej, je mi úplně jedno, co je číslo 1 a co číslo 2.
Uživatelský avatar
o.p.a.t
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Rokycany / Praha
Příspěvky: 2879
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 13. červenec 2008, 10:33
Aktivní v kapelách: Mallephyr, Stíny Plamenů, War for War (live)

Re: Fotbal

Příspěvekod Kain » 13. duben 2011, 8:14

přesně tak, řešit, co je český národní sport číslo 1 nebo 2 je úplný nesmysl. Buďme rádi, že ve fotbale i hokeji jsme už jakési úspěchy zaznamenali a jen si přejme, ať tomu tak je i nadále :palec:
„Můj strýc se nikdy neoženil. Když se ho někdo zeptal na ženské, tak vždycky řekl: Žádná ženská ti to neudělá jako losos. Nevím, ale podle mě kecal.“ © finská sauna, léto 2011

„Osobně si myslím, že současné kapely hrají tisíckrát líp než Iron Maiden.“ © Honza Toužimský, červen 2009

Iron Maiden live: 2003 (Zlín), 2007 (Ostrava), 2008 (Praha), 2010 (Budapešť), 2011 (Mnichov), 2013 (Berlín), 2014 (Brno), 2018 (Praha)
Uživatelský avatar
Kain
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 40
Bydliště: South Of Heaven
Příspěvky: 1472
Registrován: 14. červen 2009, 16:42

Re: Fotbal

Příspěvekod aragon.l » 13. duben 2011, 13:33

o.p.a.t píše:aragon: Ty to v 17 platíš ze svých daní ;)

Ale jinak ti rozumím, ačkoliv myslím, že ti fanoušci, to je případ pouze několika fanclubů, rozhodně bych to nezobecňoval. Největší extrém v tomhle jsou podle mě Baníkovci a Sparta.
To, že sprostě nadávají sobě i rozhodčím, to vidíš i ve většině hokejových zápasech.
Já sleduju (nejen) fotbal i hokej, je mi úplně jedno, co je číslo 1 a co číslo 2.


Ano platím daně, dlouhodobě pracuji na plný úvazek a daně se mi z mého platu odečítají...bohužel to není případ jen několika fanclubů, Sparta a Baník má velmi širokou základnu fanclubu a cítí se nepostihnutelný...když je na stadionu 10000 lidí, tak si myslí, že právě jim se nemůže nic stát. Znám několik lidí z různých fanclubů a vím, jak to chodí, mají organizované bitky, které mají rozdělané na kategorie do 18 let a nad 18 let a s jistotou ti mohu říct, že každý tým má fanoušky, kteří se před zápasem poperou mezi sebou, během zápasu se opijí a po zápase jdou vymlátit hospody. A k hokeji, samozřejmě si také mezi sebou nadávají, ale není to rozhodně tak časté a jen málokdy v televizi vidíš, že by si nějaký hokejista ,,otevřel hubu'' na rozhodčího.
Život je velká radost - smrt velké odříkání. Proto si užijte života co nejvíce - TEĎ HNED!


Nenáviďte své nepřátele celým srdcem, a jestliže vás někdo udeří do tváře, PRÁSKNĚTE ho přes druhou! Zbijte ho po hnátech a bedrech, neboť sebezáchova je nejvyšším zákonem!
Uživatelský avatar
aragon.l
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Praha
Příspěvky: 107
Registrován: 12. srpen 2009, 12:50

Re: Fotbal

Příspěvekod o.p.a.t » 13. duben 2011, 14:01

Opravdu? Sledoval jsem takřka všechny zápasy playoff a zas tak neobvyklé mi to nepřišlo.

Btw. Věk v tvém profilu je pravda tedy?
Uživatelský avatar
o.p.a.t
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Rokycany / Praha
Příspěvky: 2879
Blog: Zobrazit blog (6)
Registrován: 13. červenec 2008, 10:33
Aktivní v kapelách: Mallephyr, Stíny Plamenů, War for War (live)

Re: Fotbal

Příspěvekod aragon.l » 13. duben 2011, 14:18

Neříkám, že se to neděje vůbec, ale rozhodně je těch urážek v hokeji míň než ve fotbalu. Ano a věk je správný :)
Život je velká radost - smrt velké odříkání. Proto si užijte života co nejvíce - TEĎ HNED!


Nenáviďte své nepřátele celým srdcem, a jestliže vás někdo udeří do tváře, PRÁSKNĚTE ho přes druhou! Zbijte ho po hnátech a bedrech, neboť sebezáchova je nejvyšším zákonem!
Uživatelský avatar
aragon.l
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Praha
Příspěvky: 107
Registrován: 12. srpen 2009, 12:50

PředchozíDalší

Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků