"Dobrovolný odchod"

Diskuse o všem možném, co se jinam nehodí.

Moderátor: Moderátoři

Re: "Dobrovolný odchod"

Příspěvekod Ravn_1349 » 15. listopad 2018, 17:51

Hah, v tomhle topicu bych se mohl solidně vyřádit, ale bude stačit, když přispěji jen tak zlehka. :lol:

Jak bylo zmíněno výše, to zacyklení je vskutku problém, sám jsem takto zacyklen už několik let a moc dobře vím, že není lehké ten kruh přetnout. Pro mě osobně je nejtěžší vůbec chtít ten kruh přetnout, najít si nějaký důvod a motivaci, proč bych měl cokoliv měnit. A vůbec největší vtip je v tom, že jsem se do tohoto "kruhu" dostal svou vlastní nečinností a očekáváním, že se vše tak nějak vyřeší samo. Nějaké ty sujsájdy jsem ze svých možností prozatím (bohužel/bohudík?) vyloučil. Pokud se tato možnost opět bude zdát relevantní, tak dám vědět, protože každého to tu zajímá. :x
Anál nathrach, orth’ bháis’s bethad, do chél dénmha
Uživatelský avatar
Ravn_1349
Articulus
Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 28
Bydliště: Benešov
Příspěvky: 81
Registrován: 4. prosinec 2017, 1:12

Re: "Dobrovolný odchod"

Příspěvekod šošon » 18. listopad 2018, 2:07

V mém okolí se našlo pár lidí kteří zvolili dobrovolně odchod,Ale spíš způsobily problém pozůstalým.
Ono je to jednodušší ,ale jak kdy .Kolikrát jsem měl podobné myšlenky,jenže nejsem srab,jsem chlap, tak se tomu stavím čelem,ne vždy ůspěšně-ale bojuju s tím. ;)Kolikrát mám strach jestli to zvládnu,Ale nechci zklamat své blízké. :!:
Viz případ- DAGA-ten kluk bojuje,a já mu moc,moc fandím :palec:
Je lepší zemřít na nohou,než žít na kolenou !
7.8.2012....Zuzankoooo!
Uživatelský avatar
šošon
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 50
Bydliště: Liberec
Příspěvky: 824
Registrován: 3. leden 2012, 0:38

Re: "Dobrovolný odchod"

Příspěvekod Stick » 20. listopad 2018, 7:09

Dag si to, pokud vím, nehodil sám, takže tady nelze mluvit o nějaké ztrátě vůle žít, spíš naopak...

A sebevrah není srab, ať už tím způsobí cokoliv. Není to záležitost chlapství nebo síly, ale mám pocit, že tu hážu hrách na zeď. Půjdu radši něco vyhejtit.. :lol:
https://kandarsicknhorror.bandcamp.com/
somnusaeternus.bandcamp.com
Uživatelský avatar
Stick
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Brno
Příspěvky: 3725
Registrován: 17. leden 2008, 21:43
Aktivní v kapelách: Kandar, Somnus Aeternus

Předchozí

Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron