Mimozemský život?

věříte.....?

Diskuse o všem možném, co se jinam nehodí.

Moderátor: Moderátoři

věříte v ufo nebo mimozemský život?

Ano, v ufo (tudíž i v mimozemský život...)
19
23%
Ano, věřím v mimozemský život
59
70%
NE
3
4%
Lol, co to má..:D
3
4%
 
Celkem hlasů : 84

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod Svářeč » 27. leden 2012, 21:26

tak to už fakt nevím, zas tak se v tom nevyznám :D Nicméně i kdyby to tak bylo, přínos pro lidstvo jako takové by byl stejně nulový, jen ty bys měl pěkný výlet na druhý konec vesmíru :D
Uživatelský avatar
Svářeč
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Zlín/Praha
Příspěvky: 1148
Registrován: 5. červenec 2011, 12:09

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod SUK » 27. leden 2012, 21:34

Svářeč píše:a) nelze cestovat do budoucnosti
Nemyslel's do minulosti? Do budoucnosti cestovat lze, vicemene to umoznuje dilatace casu a kazdym dnem cestujeme sami do budoucnosti ;)
To by stacilo, ne?
Uživatelský avatar
SUK
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Autobusy SA
Příspěvky: 3182
Registrován: 16. listopad 2008, 21:01
Aktivní v kapelách: Vomited brain , Větry Slečny Petry

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod Dragunov » 27. leden 2012, 21:42

Svářeč:Jak už jsem říkal, popírám jen tvoření kruhu mimozemštany, páč je to ta nejmín pravdepodobná varianta. Jak už jsem psal jsou dvojího druhu.
S tou rychlostí už jsem to taky psal. Ve vesmíru "přetížení" samo neucítíš. Hotší by to bylo s tím střetem s čímkoliv byd male velikosti.
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod Svářeč » 27. leden 2012, 21:45

SUK píše:
Svářeč píše:a) nelze cestovat do budoucnosti
Nemyslel's do minulosti? Do budoucnosti cestovat lze, vicemene to umoznuje dilatace casu a kazdym dnem cestujeme sami do budoucnosti ;)


tak teď už se do toho docela zamotáváme. :D Samozřejmě jsem myslel různé skoky o stovky a tisíce let a podobné scifi. Já už taky váhám, jak že to je s tím zakřivením časoprostoru apod. při dosažení rychlosti světla - jak hlásají ty teorie prosazované Hawkingem atd. :)

Prostě jakékoli setkání s mimozemskou civilizací (za naší strany), případně vyřešení této otázky je hudba hodně, hodně daleké budoucnosti (jestli vůbec). Na tom se asi shodneme ;)

Dragunov: No řekl bych že podobné technické detaily je zatím celkem zbytečné řešit, když jsme zatím hodně daleko od samotného cestování vesmírem :) (a myslím samozřejmě fakt cestování, ne nějaké výlety na měsíc, brzy možná mars atd.) Ale souhlasím.
Uživatelský avatar
Svářeč
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Zlín/Praha
Příspěvky: 1148
Registrován: 5. červenec 2011, 12:09

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod silmarill » 27. leden 2012, 21:54

Svářeč píše:Budiž. A kdo říká, že ty kruhy, co nejsou podrvrh, způsobují mimozemšťané? Mohou tu být desítky jiných, stejně "nadpřirozených" vysvětlení. Ale neptej se mě jakých, samozřejmě ti je spatra nevyseknu - jen tvrdím, že existuje mnoho vysvětlení a mimozemšťané jsou jen jedním z nich.

z tých prvých, "prirodzených" vysvetlení bolo, že pomedzi to obilie rastie aj divý mak - ópium, ktorý keď zvieratá skonzumujú tak sú sfetované a behajú do kruhu... :D


the answer is: SPACE INVADERS!

Skrytý obsah
Obrázek
Z dlhodobého hľadiska sme všetci mŕtvi.
Uživatelský avatar
silmarill
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: ZV/DT
Příspěvky: 1374
Registrován: 12. červenec 2011, 22:02

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod Dragunov » 27. leden 2012, 21:57

A tak všecko je možný...třeba nás jiná civilizace studovala a chtěla se nám ukázat v pro nás pochopitelné formě a tak pak vytvořily toto :D
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod Svářeč » 27. leden 2012, 22:02

Na druhou stranu bych dost rád věděl, jak to ti lidi dělají... protože některé ty obrazce asi za noc nevytvoří skupinka několika lidí s prkny :D
Naposledy upravil Svářeč dne 27. leden 2012, 22:05, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Svářeč
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Zlín/Praha
Příspěvky: 1148
Registrován: 5. červenec 2011, 12:09

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod SUK » 27. leden 2012, 22:04

Jak vidis, tak ano ;) Vem si kruzitko a pravitko. A co udelas s kruzitkem a pravitkem, udelas i s provazem a prknem ;)
To by stacilo, ne?
Uživatelský avatar
SUK
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Autobusy SA
Příspěvky: 3182
Registrován: 16. listopad 2008, 21:01
Aktivní v kapelách: Vomited brain , Větry Slečny Petry

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod Svářeč » 27. leden 2012, 22:07

No jo, ale u těch složitých a velkých obrazců to musí být fakt naprosto promakaná koordinace. To asi nebude zábava jen tak z prdele, že se prostě nudím, tak půjdu udělat obrazec :D
Uživatelský avatar
Svářeč
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Bydliště: Zlín/Praha
Příspěvky: 1148
Registrován: 5. červenec 2011, 12:09

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod silmarill » 27. leden 2012, 22:07

možno nekomunikujú s nami - ale medzi sebou... nevynašli internet, tak si musia jednotlivé lode predávať znamenia takýmito obrazcami.

možný preklad:

Skrytý obsah
Obrázek
Z dlhodobého hľadiska sme všetci mŕtvi.
Uživatelský avatar
silmarill
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: ZV/DT
Příspěvky: 1374
Registrován: 12. červenec 2011, 22:02

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod jane187 » 27. leden 2012, 22:38

o kruzích v obilí jsem nedávno viděla tento dokument, kde je jejich problematika spojena s mayským proroctvím.
http://www.youtube.com/watch?v=79ANVpZeIZo

podle mého názoru lidi by ty obrazce tak velké a tak přesné neudělali. četla jsem i o skupinách, které se snažili vytváření kruhů v obilí simulovat a trvalo jim to teda dost dlouho, než to všechno vyměřili a v tom obilí udělali. ale ať si udělá každý svůj obrázek o tom, čemu vlastně věří :)
Uživatelský avatar
jane187
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Příspěvky: 1534
Registrován: 24. červenec 2010, 23:35

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod feanor » 27. leden 2012, 22:39

Spíš jinak. Pokud poletíš 20 let (z tvého pohledu 20 let), tak těch 20 let sice uběhne, ale ve skutečnosti bude čas u tebe plynout pomaleji - tzn. všude v okolí tvůj let nebude trvat 20 let, ale plácnu 400:) Jinak cestování do minulosti je podle většiny fyziků nemožné, i když jsem nedávno v nějakém dokumentu slyšel cosi o teorii, že kdyby se podařilo udělat vesmír a veškerý časoprostor rotujícím (opravdu teď nevím, jak to přesně bylo, pouze to souviselo s rotací), tak by to šlo. Nicméně už jen podle známých úvah typu, že zabiješ sám svoje prarodiče předtím než se mohli narodit tvoji rodiče nebo zabiješ rovnou sám sebe, mi samotnému přijde, že cestování do minulosti asi vážně nepůjde :o)

btw: Právě jsem došel z přednášky profesora RNDr. V. Ullmanna na téma neutrina, temná hmota, temná energie a masakr. Krom toho, že si připadám naprosto méněcenný (ten pán je opravdu chytrý...), tak z přednášky vzešlo i to, že naměřená nadsvětelná rychlost neutrin je z 99% chyba, Einsteinova speciální teorie relativy platí s vysokou přeností doposud na vše (jen tak si říkám jaká je škoda, že tu Einstein již není...nedokážu si představit, co by dále ještě vymyslel za dalších xx let své činnosti), tak například i to, že zachycení slabě interagujích částic ala neutrino není problémem naší technologie, ale teoretické fyziky samotné (jinak řečeno, problém není ani tak v tom, že bychom měli slabou technologii, ale v tom, že některé procesy teoretická fyzika vůbec nedovoluje zachytit).
"Svět vznikl, aby mě nasral"
Uživatelský avatar
feanor
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 37
Bydliště: Pardubice
Příspěvky: 666
Registrován: 17. leden 2008, 21:09

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod dronda » 27. leden 2012, 23:19

feanor píše:A pro ty, co se zajímají o cestování časem, černé díry apod., tak doporučuji:
http://www.csfd.cz/film/287894-cestovan ... freemanem/
http://www.csfd.cz/film/278139-do-vesmi ... hawkingem/
+ jako bonus mě nedávno zaujal krátký článek, který jsem si četl vícekrát a pokaždé si říkám "WTF?"
http://vtm.zive.cz/aktuality/karambol-n ... vych-hvezd


Podívejte se na tohle, nevím jestli jste si toho všimli nebo to zapadlo v diskusi. Zrovna jsem shlédl druhý díl Into the Universe with Stephen Hawking, který je právě o cestování v čase oběma směry. A jsou tam i časové údaje, kolik uběhne času na Zemi a kolik ve stroji se kterým se cestuje v čase.
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.
Uživatelský avatar
dronda
Administrátor
Administrátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Bydliště: Plzeň
Příspěvky: 2298
Blog: Zobrazit blog (2)
Registrován: 2. únor 2010, 14:25
Aktivní v kapelách: Attax, Echo Theory, Armillaria

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod Dragunov » 27. leden 2012, 23:29

jane187: Ano aneb jak to napasovat na všechno, nehledě na to, že nějaké mayské proroctví neexistuje a je to blbost. Čímžto to pak hází na tyhle rádoby dokumentaristy trošku stín.
Ale jinak na tohle je tu speciální téma.

Nejsem člověk co by nevěřil v existenci jevů které (zatím) neumíme vysvětlit, dokonce věřím, že existují síly které člověk může využívat a nejsou zmapované. Ale tihle komedianti opravdu ne. Jsou z podobné stáje, jako ti, co věří v existenci "chemtrails" a argumentují tím že "na zemi letadlo nekouří" :D :D :D ti asi ve fyzice na základce hodně chrápali.

dronda: Tak Hawking je taky kouzelník, ten už kolikrát tvrdil že bude konec světa, naštěstí mu to nevyšlo. ;)
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod Gore » 28. leden 2012, 11:49

arogancia niektorych z vas nepozna hranic... :roll: ani sa mi do takej diskusie nechce prispievat...
Sorrow ever awaits on joy.
Skrytý obsah
Minutáž hudby načítaná z Last.FM (overall):
Obrázek
Uživatelský avatar
Gore
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 33
Příspěvky: 3435
Registrován: 20. leden 2008, 23:13

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod Dragunov » 28. leden 2012, 18:36

Tak proč to do psích naušnic děláš? :D :D :D Buď konkrétní.
Life Is But a Dream.
Uživatelský avatar
Dragunov
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 35
Bydliště: Štarnov(okr. Olomouc :), Pardubice
Příspěvky: 2209
Registrován: 16. červenec 2008, 0:07
Aktivní v kapele: Uterus

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod Job » 28. leden 2012, 19:45

Hrál tu někdo Mass Effect? Potom ví vše... :D
Cokoli dá ti osud, to snášej, a zvítězíš nad ním (QUIDQUID ERIT, SUPERANDA OMNIS FORTUNA FERENDO EST) - Vergilius
Skrytý obsah
Šmírovat je neslušné !!
Uživatelský avatar
Job
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 29
Bydliště: Pašovice (u Uherského Brodu)
Příspěvky: 444
Registrován: 18. leden 2011, 19:06

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod Lesíček » 10. červenec 2012, 22:41

Jistěže mimozemský život existuje. Ať už v nějaké primitivní formě nebo i vyspělejší. Jde už jen o to jestli s nějakým takovým inteligentním zvířetem dokážeme nějak komunikovat či se s nimi nějak spojit. Obávám se, že při setkání bychom na sebe asi jenom čuměli (v tom lepším případě) a společnou řeč bychom hledali horko těžko.
Obrázek
Uživatelský avatar
Lesíček
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Bydliště: Praha
Příspěvky: 983
Registrován: 20. červen 2010, 9:38

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod Arcturus » 10. červenec 2012, 23:09

Asi tak. Jako my komunikujeme pomocí zvukových vln, oni můžou komunikovat třeba pomocí magnetického pole, či různých elmag vln, nebo pomocí způsobu který my ani nezachytíme jako komunikaci.

Jako v 15tém století nezachytili gama záření.
Bc. Joan Facek simtě. Umejt nohi a motlit se kuwa uš! o/ Fak u looser Gutrek, i raep u.
Uživatelský avatar
Arcturus
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 588
Registrován: 21. prosinec 2011, 17:52

Re: Mimozemský život?

Příspěvekod Kattie » 11. červenec 2012, 8:08

Tak my jsme s přítelem viděli úplně stejná světla, jako jsou ve druhém videu v prvním příspěvku 30.8.2008 na Strahově. Byli úplně stejná, jako to ti kluci popisují, také neblikala a byla rychlá a nehlučná a hodně svítila. Byla to velká světla, asi jako lampy, letěla také ve formaci a prostě přeletěla rychle oblohu. Nastupovali jsme tenkrát do autobusu, tak jsem nestihla natočit nic víc než tři vteřiny a není na tom nic vidět, ale všichni, co na té zastávce nastupovali si na to ukazovali a divili se o co jde... tak nevím, dosud mi nikdo nevysvětlil, co by to mohlo být...

Co se týče mimozemského života, tak doporučuju stáhnout si skvělé dokumenty "Into the Universe se Stephanem Hawkingem". On na mimozemšťany věří a v dokumentu mluví o tom, jak by asi mohli vypadat, že to vůbec nemusí být inteligentní tvorové, že nevěří na únosy lidí, a že by nebyl tak hrr do upozorňování na sebe radiovými signály, protože nikdy nevíme, jestli tam někdo nechce zemi kolonizovat:D, Je to vtipné a moc zajímavé...
Obrázek
Uživatelský avatar
Kattie
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 35
Příspěvky: 241
Blog: Zobrazit blog (12)
Registrován: 28. červen 2009, 11:09

PředchozíDalší

Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků