Ste závislí na hudbe?

Diskuse o všem možném, co se jinam nehodí.

Moderátor: Moderátoři

Re: Ste závislí na hudbe?

Příspěvekod Hunter » 3. červen 2012, 14:06

Jo probudím se zamotanej ve sluchátkách....ale teď mám headset kterej mi dostane od PC až do postele tak chrápu s tím na hlavě. :lol:
Curse you all men
That resent my empire
Cause I have risen again
At war this time
The truth I speak
Is your decease
My word is your defeat
Uživatelský avatar
Hunter
Deditus Articulus
Deditus Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 30
Příspěvky: 190
Registrován: 3. květen 2010, 18:49

Re: Ste závislí na hudbe?

Příspěvekod Meldon » 4. červen 2012, 12:28

Tak to máš v klídku, já mám na sobě tak akorát otisky po sluchátkách na zádech :D
Čabas
Uživatelský avatar
Meldon
Arch Articulus
Arch Articulus
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 31
Bydliště: Hranice
Příspěvky: 293
Registrován: 9. květen 2012, 9:20
Aktivní v kapele: Blister

Re: Ste závislí na hudbe?

Příspěvekod Algis » 4. červen 2012, 12:31

Nosiť furt slúchadlá....alebo ako si pokaziť sluch. Hudbu zásadne počúvam doma na veži. Nie som na nej závislí, ale sú isté skladby a kapely, ktoré svojou atmosférou privádzajú stav mimo realitu.

Ľudia si slúchadlami, nech sú akokoľvek kvalitné ničia sluch, no a potom sa čudujme, že počúvajú hovadiny :idea:
Uživatelský avatar
Algis
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Příspěvky: 1108
Registrován: 1. srpen 2010, 11:44

Re: Ste závislí na hudbe?

Příspěvekod Arcturus » 4. červen 2012, 13:10

Dathremar: Blbost - když dodržíš decibelovou hladinu tak můžeš mít sluchátka třeba celý den.
Bc. Joan Facek simtě. Umejt nohi a motlit se kuwa uš! o/ Fak u looser Gutrek, i raep u.
Uživatelský avatar
Arcturus
Erastes Metallum
Erastes Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Příspěvky: 588
Registrován: 21. prosinec 2011, 17:52

Re: Ste závislí na hudbe?

Příspěvekod silmarill » 4. červen 2012, 18:13

Dathremar píše:Nosiť furt slúchadlá....alebo ako si pokaziť sluch. Hudbu zásadne počúvam doma na veži. Nie som na nej závislí, ale sú isté skladby a kapely, ktoré svojou atmosférou privádzajú stav mimo realitu.

Ľudia si slúchadlami, nech sú akokoľvek kvalitné ničia sluch, no a potom sa čudujme, že počúvajú hovadiny :idea:


tak toto asi sadne na mňa :roll: repráky k PC už asi 5 rokov nemám, len slúchadlá. aj v čase keď som mal repráky, som si viac hudbu vychutnal na slúchadlách. a pre spomínané navodzovanie "stavov mimo realitu" sú slúchadlá vhodnejšie než repro, lebo eliminujú vonkajšie rušivé zvuky.

...a hovadiny nepočúvam, to som si istý :twisted:
Z dlhodobého hľadiska sme všetci mŕtvi.
Uživatelský avatar
silmarill
Dominus Metallum
Dominus Metallum
 
Pohlaví: Muž Muž
Věk: 43
Bydliště: ZV/DT
Příspěvky: 1374
Registrován: 12. červenec 2011, 22:02

Re: Ste závislí na hudbe?

Příspěvekod Angellyca » 4. červen 2012, 22:05

Taky jsem veliká závislačka :D Kdykoliv můžu kdekoliv vytáhnu sluchátka a už jedu :D A pokud nejsou sluchátka a jde to, tak aspoň z mobilu nahlas. Když jsem doma poslouchám hudbu pořád. Když si jdu ven číst nebo se opalovat, tak taky hned přibalím mobil s písničkama ;) A ráno bez svý oblíbený hudby si fakt nemůžu představit..
Obrázek
Uživatelský avatar
Angellyca
Novicius
Novicius
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Příspěvky: 27
Registrován: 14. únor 2012, 19:27

Re: Ste závislí na hudbe?

Příspěvekod jane187 » 4. červen 2012, 22:58

Bez muziky (hlavně metalu samozřejmě) už si nedokážu život představit. I když na nic nehraju a jsem naprostý hudební antitalent, tak tím žiju :) Dřív jsem muzice nedávala nějaký zvláštní význam, to se změnilo až v době, kdy jsem přešla na metal, což mi obrátilo život uplně naruby se vším všudy (v tom nejlepším slova smyslu).
Ráno v autobuse bez muziky nedám ani ránu, vždycky mě dokonale nastartuje. Muzika mi pomáhá při blbé náladě a hlavně mě na chvíli odpoutá od reality. Hlavně to není monotónní koníček, stále je co objevovat, chodíte na koncerty, poznáváte nové lidi atd. Konkrétně u metalu miluju to, že má tolik podžánrů, že si vyberete pro každou náladu něco jiného, ale pořád zůstáváte ve stejném stylu.... No prostě je to droga :D
Uživatelský avatar
jane187
Redaktor
Redaktor
 
Pohlaví: Žena Žena
Věk: 31
Příspěvky: 1534
Registrován: 24. červenec 2010, 23:35

Předchozí

Zpět na Offtopic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron